Культура — Кінотеатри, ЛьвівЯкщо Ви засумували за звичним відпочинком чи просто не знаєте, як провести час, – кінотеатри Львова до Ваших послуг! Приємна атмосфера, чудова акустика, найновіші технології – це все можна знайти у кожному з кінотеатрів Львова. До Вашої уваги будуть представлені як хітові фільми українського кінопрокату, так і ретро-фільми, які піднімуть у душі хвилю теплих спогадів.
 
 Майже усі кінотеатри у Львові розташовані поблизу або безпосередньо в паркових зонах та на перетині туристичних маршрутів. Переконатися в цьому можна, заглянувши на мапу на нашому сайті. Тут також можна здійснити віртуальні оглядини львівських кінотеатрів, визначитися з атмосферою, а тоді брати до уваги афішу. До речі, її теж можна знайти на сайті, так що не потрібно обходити усі кінотеатри Львова. Більшість популярних кінотеатрів Львова відтворюють технологію 3D-кіно.
 
Після перегляду сеансу в одному з кінотеатрів, можна посидіти в кафе чи піцерії у Львові та відразу в цьому ж приміщенні обговорити стрічку. Коли ж Вам не до вподоби засиджуватися на одному місці, можна прогулятися вулицями Львова, а потім зайти кудись смачно повечеряти, пограти в більярд або в боулінг чи просто попити кави в львівські кав’ярні. Їх у Львові багато :)


Знайдено об'єктів: 12
Сортувати по

× Кінотеатри × clear all
Знайдено об'єктів: 12
Сортувати по

× Кінотеатри × clear all