Як швидко і презентабельно представити заклад в Інтернеті?
Як вийти на нових потенційних клієнтів, збільшити кількість дзвінків та продажів?
Кому довірити підтримку своєї Web—сторінки та оновлення інформації?

Додайте Ваш заклад на VIRTUAL.ua

Пропонуємо для закладів місцевого бізнесу — ресторанів, кафе, готелів, хостелів, нічних клубів, відпочинкових, спортивних та оздоровчих комплексів, салонів краси, медичних клінік, магазинів, бутіків...
якісно презентувати себе потенційним клієнтам.

VIRTUAL.ua надає повну та актуальну інформацію про заклади сфери послуг, місця культури та природи, а також події та пропозиції, що з ними пов'язані.Чому саме VIRTUAL.ua?

Щомісячна аудиторія
понад 200 000 візитів, кожен 11-ий — іноземець


Сервіси підборів закладів
харчування, проживання, відпочинку, спорту, краси та здоров'я


Понад 10 000 панорам
портфоліо 3D-турів закладами Львівщини та Карпат


Три мовні версії
українська, російська, англійська


Зручна мобільна версія
47% користувачів VIRTUAL.ua зі смартфону або планшету


Індивідуальний підхід
ми врахуємо усі особливості та потреби Вашого бізнесу


Досвід з 2008 року
у сфері реклами і просування закладів сфери послуг


Співвідношення ціни та якості
на комплекс послуг протягом року


Оперативність
створення профілю закладу до 5 робочих днівПакети послуг

БЕЗКОШТОВНИЙ

Контактна інформація у довіднику


ВІЗИТКА

Вичерпна інформація про заклад

1 000 грн./рік

БАЗОВИЙ

Вичерпна інформація про заклад +
Інформаційна підтримка закладу +
Online-сервіси


2 000 грн./рік

ПРОФІЛЬ ЗАКЛАДУ
Коротка веб-адреса Zaklad.Virtual.ua Власний субдомен для профілю, який можна використовувати в якості адреси сайту закладу на різного роду рекламній продукції — візитках, флаєрах, буклетах тощо
Інформація про послуги закладу На основі анкет докладно висвітлюються усі послуги закладу (як профільні, так і додаткові), а також усі важливі для потенційного Клієнта характеристики та опції закладу. На основі цих даних інформація про заклад буде виводитись на різних сторінках підборів закладів. базова докладна докладна
Рекламний текст (знаків з пробілами) Літературний seo-оптимізований текст про заклад, в якому викладені головні особливості і переваги. до 200 до 500 до 2 000
Прямі контактні дані Телефони, електронна пошта, офіційний сайт, сторінки у соц-мережах, профіль у TripAdvisor тощо
Розміщення на карті Повна адреса і вивід на Google-карті, у пакетах "Старт" і "Базовий" також GPS-координати та гео-характеристики місця
Активні посилання на офіційний сайт та соц-мережі Facebook, Instagram, Google+, Vkontakte, Youtube, Foursquare, TripAdvisor
Докладний опис локацій Перелік і повні характеристики усіх важливих локацій закладу. Наприклад, залів ресторану, зон відпочинку, номерів проживання, конференц-залів тощо.
Розміщення прайсів Можливість розміщення на окремій сторінці профілю прайсів-розцінок на послуги і товари (у вихідному вигляді — .xls , .pdf , .doc тощо)
Розміщення меню або каталогу Можливість розміщення на окремій сторінці профілю цифрової версії меню харчування або презентаційного каталогу закладу
Інформаційна підтримка закладу Розміщення інформації про події, новини, пропозиції закладу на окремій сторінці профілю, а також на загальній афіші сайту. За відсутності у закладу готової афіші — розробка афіші на основі шаблону.
Для закладів харчування: розміщення страв меню Розміщення на окремій сторінці профілю кожної страви зокрема, з описом, фотографією, ціною, виходом тощо.
МЕДІА
Розміщення фотографій 1 до 50 до 200
Розміщення 3D-туру З можливістю інтеграції 3D-туру на сторонні ресурси, в першу чергу — на офіційний сайт до 30 до 100
Розміщення відео Інтеграція на окремій сторінці профілю відеороликів про заклад, які завантажені на YouTube, Vimeo, Vk.com тощо 1 до 10
СЕРВІСИ
E-mail форма зворотного зв`язку Можливість відвідувачам сайту надіслати листа на електронну пошту закладу безпосередньо з профілю закладу
Відгуки з SMS та E-mail сповіщеннями Можливість користувачам сайту залишити відгук, а закладу — відповісти на нього. З метою запобігання неправдивим анонімним відгукам, сервіс доступний тільки зареєстрованим користувачам Facebook.com, Vk.com. При надходженні нового відгуку надходить миттєве сповіщення на електронну пошту і/або на мобільний телефон представника закладу.
Online-заявки на бронювання послуг Можливість для відвідувачів сайту надіслати он-лайн заявку на замовлення певних послуг закладу. Для оперативного опрацювання цих заявок (підтвердження або відхилення), при надходженні нової заявки на електронну пошту і/або на мобільний телефон представника закладу надходить миттєве сповіщення.
Стрім соц-мереж Якщо Ваш заклад активно веде роботу у соц-мережах, у профілі Zaklad.Virtual.ua буде відображений блок, де будуть виводитись публікації, які заклад робить у своїх пабліках.
РОЗМІЩЕННЯ НА VIRTUAL.UA
У тематичних рубриках Вивід інформації про заклад на сторінках, присвячених певним типам закладів: наприклад, "Ресторани", "Хостели", "Сауни", "Стоматологічні клініки" тощо (типів закладів є дуже багато).
Заклади на пакетах "Старт" і "Базовий" виводяться у верхній частині списку разом з фотографією, адресою і телефоном, на пакеті "Безкоштовний" — внизу без зображення тільки з вказівкою адреси.
У результатах підборів по параметрах Вивід інформації про заклад на сторінках сайту, на яких задані певні умови щодо закладу. Наприклад, "ресторани з літніми майданчиками", "заклади проживання у центрі Львова", "цілодобові сауни", "стоматологічні послуги для дітей" тощо.
У блоці "Заклади поруч" У кожному профілі закладу є блок "Заклади поруч", де на основі даних про координати виводяться найближчі до об'єкту інші заклади.
У блоці "Зверніть увагу" У кожному профілі закладу або місця є блок "Зверніть увагу", де виводяться інші заклади аналогічної категорії (на сторінці закладу типу "Кафе" — кілька випадкових інших кафе, на сторінці стоматологічної клініки — кілька інших стоматологічних клінік тощо).
У тематичних спецпроектах (до Нового Року, Дня Валентина тощо) Впродовж року сайт Virtual.ua робить кілька спец-проектів, присвячених спеціальним пропозиціям до певних важливих подій — в першу чергу до Нового Року, Дня Валентина, Великодня тощо. Сторінки спец-проектів містять зручну для вибору інформацію про спец-пропозиції і отримують додаткову рекламу для залучення максимальної кількості зацікавлених людей.
- Для мереж закладів діє система знижок Додати заклад у довідник Замовити «ВІЗИТКА» Замовити «БАЗОВИЙ»


Нам довіряють

І ще сотні закладів…

Звертайтесь!
067 313 42 51