Активний відпочинок і розваги — Україна
Парашутизм


«Батьки і діти». Час історій з Іриною Снітинською

Парашутний спорт це незвичайне заняття. Воно зачіпає глибокі рівні особистості. Через парашутизм людина може реалізувати себе, свої психологічні потреби, прагнення, цілі. Саме тому в парашутний спорт приходять дуже різні люди, і кожен знаходить щось для себе.

Найчастіше, на перший стрибок йдуть заради самоствердження, бажають випробувати себе або довести оточуючим, що можуть зробити екстремальний вчинок. Це часто допомагає в житті: адже глибинне, істинне самоствердження легко проектується на інші сфери життя людини - навчання, роботу, бізнес, відносини і дає впевненість у своїх здібностях.

Є люди, які не мислять своє життя без ризику, адже для них перемагати - це природна потреба. Жити без адреналіну здається їм нудно. Такі люди і вибирають для себе парашутний спорт. Є люди, які приходять в парашутний спорт зовсім випадково, вони здійснюють свій перший стрибок, підкоряючись миттєвому імпульсу і, нерідко, залишаються назавжди.

Для інших, парашутизм - це просто улюблене хобі! Активний відпочинок! Це ж здорово - виїхати на природу, відпочити і політати з друзями! До речі медики активно рекомендують парашутні стрибки саме, як засіб від стресів і депресії. Крім того, це хороший спосіб скинути зайву вагу. За стрибок людина може втратити до двох кілограмів ваги.

Парашутний спорт - це спорт для сильних людей. Сильних фізично і сильних духовно. Але, ще парашутний спорт - це спорт розумних людей. За лічені секунди потрібно уявити в голові розрахунки з поправкою на вітер. Парашутний спорт удосконалює інтелект.

У парашутному світі своя мова спілкування, свій гумор, свої традиції. Коли Ви зробите свій стрибок, неодмінно побачите, що бувалі парашутисти дивляться на Вас вже якось по-іншому, як на «свого», адже тепер і Ви - парашутист.

Дізнатися більше про парашутизм у Львові, можна на сторінках нашого сайту.Знайдено об'єктів: 0 Очистити параметри
× Парашутизм × clear all
Знайдено об'єктів: 0 Очистити параметри
× Парашутизм × clear all