Де зайнятись спортом — Львів
ТанціСучасна людина обов'язково повинна вміти чотири речі: водити автомобіль, володіти іноземною мовою, користуватися комп'ютером та, головне, гарно граційно рухатися в танці. Танець – це настільки індивідуальна та характерна річ для кожної людини, що створити неповторний імідж без цього елемента просто неможливо. Танець набагато більше говорить про внутрішній світ людини аніж її мова. Прекрасне підтягнуте тіло, вміння рухатися плавно та неперевершений шарм танцюриста, – все це танці. Львів, як культурна столиця України запрошує Вас у світ танцю.

Таке розмаїття шкіл, стилів, тренерів та супутньої інфраструктури, як у Львові, важко знайти в Україні. Танці у Львові – це завжди кращі колективи, дружня атмосфера, підтримка тренерів, гарна фізична форма, красиве тіло та вміння вразити відмінним результатом. Танці, Львів – два світи, які у поєднанні дарують Вам та всі Вашій сім’ї чудове дозвілля та міцне здоров’я!

http://virtual.ua – Ваш надійний помічник та порадник, який підкаже де у Львові можна знайти кращу та найбільш зручну школу танців. Ви без проблем та з задоволенням організуєте танцювальні заняття для себе або свого малюка. Окрім того, на сторінках http://virtual.ua Ви знайдете інформацію щодо: всіх кращих шкіл танцю у Львові, їхні координати, список тренерів та кваліфікацію, ціни та відгуки учнів.Знайдено об'єктів: 6
Сортувати по

× Танці × clear all

 • Спортивний клуб «Ківі-Фітнес» на вул. Стефаника

  Львів, вул. Стефаника, 21
  Спортивний клуб «Ківі-Фітнес» пропонує покращити своє самопочуття та свої форми завдяки новим спортивним практикам та технологіям. В клубі на вул. В. Стефаника Ви можете спробувати TRX та йогу в гамаках. На сайті є перелік усіх програм, 3D фото залів, графік роботи та розташування на карті.
 • Спортивний клуб «Ківі-Фітнес» на вул. С. Бандери

  Львів, вул. Степана Бандери, 18
  Спортивний клуб «Ківі-Фітнес» у Львові — відвідувати його не тільки корисно, але й вигідно! Для учасників клубу постійно проводяться заохочувальні акції, планується організація різних фітнес-турів, пропонує зручний графік занять, а також оптимальну вартість абонементу.
 • Спортивний клуб «Ківі-Фітнес» на вул. Масарика

  Львів, вул. Масарика, 2
  Спортивний клуб «Ківі-Фітнес» у Львові — відвідувати його не тільки корисно, але й вигідно! Для учасників клубу постійно проводяться заохочувальні акції, планується організація різних фітнес-турів, пропонує зручний графік занять, а також оптимальну вартість абонементу.
 • Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу

  Львів, вул. Пулюя, 38
  Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу зустрічає своїх гостей тепло та привітно і запрошує зупинитися у світлих просторих номерах зі всіма зручностями. Окрім особистого комфорту для кожного гостя тут також є можливість проводити семінари і конференції, банкети.
 • Фітнес-клуб «Forma»
  Львів, вул. Братів Міхновських, 23
 • Sandra Dance School
  Львів, вул. Залiзнична, 20Знайдено об'єктів: 6
Сортувати по

× Танці × clear all