Культура — Замки, палаци, резиденції, Львів

Розташування


Тип закладу

Культура — Замки, палаци, резиденції, Львів

Результатів підбору: 21
Чи задумувались Ви, гуляючи центром Львова, що відбувалось на одній із його вуличок декілька століть тому? Які люди гуляли цими ж вулицями, про що вони думали і мріяли, чим займались і як проводили вільний час?

Щоб відчути життя попередніх епох, дізнатись про нього більше і пройнятись духом минулих часів, варто заглянути в будівлі, збудовані в ті часи. Адже житло або інші споруди можуть найбільше розповісти про тогочасне життя – їхніх господарів та їхні традиції.
 
У Львові є чимало палаців, в яких колись мешкали вельможі. Більшість із них збудовані близько XVI століття. В них мешкали іноземні купці, знатні й заможні родини. Також Вам цікаво буде дізнатись, що зараз функціонує, наприклад, на місці колишнього казино (про яке подейкували, як не дуже моральне місце), скільки кімнат відводилось для слуг і які драми переживали ці будівлі в різні часи… 

Коли Ви зайдете в один із палаців, замків чи резиденцій, то побачите розкішний і дорогий інтер’єр XVI-XVII століття. Таке враження, що історія оживає перед очима. В такі моменти уявляєш себе героєм того часу – вельможею, який має в своєму розпорядженні цілий будинок на Площі Ринок, своїх слуг та карету… 
 
В нас на сайті Ви зможете переглянути довідник найзнаменитіших палаців Львова та здійснити віртуальну прогулянку кімнатами відомих кам'яниць Львова. Короткі розповіді відкриють Вам вікно в світ таємниць львівських вуличок та будинків, бо кожен з палаців має свою неймовірну історію, або навіть традиційну львівську легенду. 
 

Сортувати по

Палац римо-католицьких архієпископів

Львів, вул. Винниченка, 32

Палац Туркулів-Комелло

Львів, вул. Пекарська, 50а

Палац греко-католицьких архієпископів

Львів, пл. Святого Юра, 5

Палацик зі сфінксами

Львів, вул. Зелена, 102

Палац Баворовських

Львів, вул. Бібліотечна, 2

Палац вірменських архієпископів

Львів, вул. Вірменська, 7/9

Палац Бесядецьких

Львів, пл. Галицька, 10

Порохова Вежа

Львів, вул. Підвальна, 4

Палац Дідушицьких

Львів, вул. Лисенка, 15/17

Палац Справедливості

Львів, вул. Кн. Романа, 1/3

Палац графів Голуховських

Львів, вул. Листопадового Чину, 16

Палац Семенських-Левицьких

Львів, вул. Пекарська, 19

Палац Любомирських

Львів, пл. Ринок, 10

Палац Бєльських

Львів, вул. Коперника, 42

Палац архієпископів

Львів, пл. Ринок, 9
Total: 21