Культура — Музеї, Львів

Розташування


Тип закладу

Культура — Музеї, Львів

Результатів підбору: 62
Екскурсія до музею може бути не лише пізнавальною, а й захоплюючою, не простим спогляданням експонатів, а взаємодією із ними. Більшість музеїв у Львові стають сучасними і такими, що до них хочеться іти на екскурсію.
 
Зі всього переліку львівських музеїв один, який обов’язково треба відвідати, не вибереш. Адже за своєю формою та діалогом із відвідувачем кожен із них є унікальним, неповторним, тому піти в один замість іншого неможливо. Тим більше, кожен має вибрати саме те, що його цікавить.
  
«Шоколадний» музей, музей пива, музей воскових фігур, ідей, зброї… Це ще зовсім не повний список тих місць, куди Ви можете піти, щоб дізнатись щось нове, пізнати світ краще, стати освіченішими. А в деяких музеях Вас можуть пригостити чимось смачним.

Екскурсія до музею – це один із найкращих способів провести вільний час. Там Ви отримаєте і естетичне задоволення, і дізнаєтесь щось нове про світ навколо Вас. Тим більше вже багато із музеїв мають інтерактивні експозиції.

Якщо Ви – любитель культурного і цікавого відпочинку у Львові, то, гадаємо, Вам варто буде завітати на сторінки «театри Львова» і «галереї Львова».
 
Якщо ж ви вирішили подорожувати не лише Львовом, а й по області, то у довіднику музеїв virtual.ua Ви також можете знайти музеї Жовкви, Винник, Брюхович. Відвідини цих музеїв додадуть колориту до вашої подорожі Львівщиною.
Сортувати по

Флюровиставка «Глибина»

Флюровиставка «Глибина» у Львові — неординарна гра світла та темряви. Флуоресценція — це пензель майстра, яким Олена Шептицька розфарбувала темряву. Вас запрошують у невідомий світ природніх явищ та неземної краси.

Львів, вул. Валова, 18 (Музей Ідей)
+380971742241
http://vk.com/event36447557

Зоологічний музей ЛНУ ім. І.Франка

Віртуальний 3D-тур музеями Львова - Зоологічний музей. Історична довідка та опис, екскурсії. Зоологічний музей на карті Львова!

Львів, вул. Грушевського, 4, 3-й пов., біологічний ф-т.
+38 (032) 239-45-48

Каплиця Боїмів

Віртуальний 3D-тур вулицями Львова - Каплиця Боїмів. Історична довідка та опис. Каплиця Боїмів на карті Львова!

Львів, пл. Катедральна, 1
+38 (032) 274-40-47

Кімната-музей Тараса Шевченка

Кімната-музей Тараса Шевченка відкрита 7 березня 2004 р. В основу створення кімнати-музею лягли оригінальні твори львівських художників, які впродовж восьми експедицій (1997-2003 р.р.) мандрували шляхами Кобзаря (Україна, Вільнюс, Петербург, Казахстан).

Львів, вул. Коперника, 17
+38 (032) 261-47-33

Львівський Історичний Музей. Музей історичних коштовностей «Королівські Зали»

Музей історичних коштовностей «Королівські Зали» відкриє перед Вами багатства минулих віків. Гуляючи залами та оглядаючи експозицію, Ви можете відчути себе королем чи принцесою. На сайті можна переглянути фото залів, графік роботи та розташування музею на карті Львова.

Львів, площа Ринок, 2
+38 (032) 235-83-34, 272-06-71

Личаківський цвинтар, музей-заповідник

Історико-культурний заповідник «Личаківський цвинтар» має свою кількастолітню історію, яка розпочинається ще з 1786 року. Цвинтар водночас є музеєм під відкритим небом — це заповідник меморіальної пластики кінця XVIII-XX ст.

Львів, вул. Мечнікова, 33

Львівський історичний музей

Львівський історичний музей був заснований у 1893 р. У 1908 р. місто придбало кам’яницю на пл. Ринок, 6 — палаццо Корнякта — на музейні цілі, задля Національного музею ім. короля Яна ІІІ Собеського. Сюди у 1918 р. була переміщена з ратуші 5 тисячна колекція Історичного музею.

Львів, площа Ринок, 6

Львівський Історичний Музей. Відділ історії визвольних змагань

Будинок музею на площі Ринок, 4, він же відділ історії визвольних змагань Львівського Історичного музею — унікальна пам’ятка архітектури XVI ст., широко відома як «Чорна кам’яниця». Її будівництво відноситься до 1588-1589 рр. Авторами, проекту вважаються архітектори Петро Красовський, Петро Барбон та Павло Римлянин.

Львів, площа Ринок, 4

Львівський Історичний Музей. Відділ історії західноукраїнських земель 19-20 ст.

Відділ історії західноукраїнських земель 19-20 ст Львівського історичного музею, наче чарівна скриня, яка відкриє перед Вами таємниці та особливості життя наших попередників. Цікаві й унікальні експонати запам'ятаються Вам надовго. На сайті можете переглянути фото музею та адресу розташування.

Львів, пл. Ринок, 4, 3 поверх
http://lhm.lviv.ua

Львівський Історичний Музей. Відділ історії стародавнього світу і середніх віків

Будівля музею на площі Ринок, 24 є однією з найстаріших споруд Львова. Тут знаходяться експозиції історії стародавнього світу і середніх віків. Експозиція історії стародавнього світу висвітлює історію Галичини від палеоліту до періоду слов’янських поселень.

Львів, площа Ринок, 24

Львівський Історичний Музей. Кам’яниця Бандінеллі - Відділ воєнно-історичних пам'яткок

Кам’яниця Бандінеллі у Львові колись була першою поштою, потім книгарнею, де збиралась еліта. А тепер це музей, де Ви можете побачити експонати, що розкажуть Вам про бойове минуле. На сайті є 3D фото залів, контакти та адреса.

Львів, площа Ринок, 2
http://lhm.lviv.ua

Львівський Історичний Музей. Музей Арсенал

Міський арсенал (вулиця Підвальна, 5) — оборонна споруда XVI ст., де тепер розташований єдиний в Україні Музей зброї. Колись головний вхід до Міського арсеналу прикрашав напис: «Щасливе місто, яке в часі спокою турбується про майбутню безпеку».

Львів, вул. Підвальна, 5
+38 (032) 235 86 61, 235 70 60

Львівський Історичний Музей. Музей скла

Музей скла — самостійний відділ Львівського історичного музею, у якому експонується історія склодувства Галичини і Львова а також діє кімната тимчасових експозицій витворів сучасних львівських склодувів.

Львів, пл. Ринок, 2
+38 (032) 272 06 71

Музей воскових фігур. Італійський дворик, 3 поверх

Музей воскових фігур у Львові: хочете відчути, як це, коли стоїш поруч із великими персонами з історії? Тоді завітайте до Музею воскових фігур, що в Італійському дворику. А спершу можете проглянути фотографії, що на сайті, також тут є адреса музею.

Львів, пл. Ринок 6

Музей ідей

МУЗЕЙ ІДЕЙ — це Простір де народжуються, визрівають та реалізовуються найрізноманітніші мистецькі ідеї та проекти. За роки існування в Музеї Ідей розроблено, створено і реалізовано велику кількість культурно-мистецьких акцій.

Львів, вул. Валова, 18а

Музей історії релігії

Львівський музей історії релігії (колишня назва Музей релігії та атеїзму) має спеціалізовану бібліотеку релігієзнавчого профілю, аналогів якої у державі не існує.

Львів, пл. Музейна, 1
+38 (032) 235 61 00

Музей Львівського національного університету ім. Івана Франка

Музей ЛНУ ім. Івана Франка запрошує усіх, хто бажає знати більше про світ природи. Археологічний музей, геологічний, зоологічний та мінералогічний музей представлять Вам унікальні експозиції. На сайті є телефони та адреси кожного музею.

Львів, вул. Університетська, 1

Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри

Політ думки Михайло Дзиндра втілив за допомогою двох простих речей — будівельної сітки та цементу. Вправно орудуючи цим незвичним для митців матеріалом український скульптор протоптав стежку до модерну у досить популярному ремеслі скульптури.

Львів, Брюховичі, вул. Музейна, 16
+38 (032) 234 66 36

Музей у Палаці Потоцьких ЛГМ

Колекцiя Львiвської галереї мистецтв стала доступною для вiдвiдувачiв 14 лютого 1907 року, хоча ще в 1897 роцi мiською радою Львова було прийнято рiшення щодо створення мунiципального художнього музею.

Львів, вул. Коперника, 15

Музей ФК Карпати

Музей ФК Карпати у Львові, що на вул. Воронного, 3, розповідає про знамениту та повну перемог історію футбольного клубу. Заодно тут можна купити атрибутику та інші сувеніри із логотипом львівського футбольного клубу.

Львів

Аптека-музей «Під чорним орлом»

Аптека-музей «Під чорним орлом» (вулиця Ставропігійська, 1) — найстаріша з існуючих аптек Львова, перетворена на єдиний в Україні музей, де можна оглянути старовинне аптекарське обладнання і зільники, якими користувалися середньовічні аптекарі.

Львів, вул. Друкарська 2
+38 (032) 272 00 41

Середньовічний замок Жовкевських

Середньовічний замок Жовкевських: відвідайте під час екскурсії у Жовкві. Адже він одноліток із цим містом, а будували його свого часу найкращі архітектори. На сайті є 3D фото та розміщення на карті замку.

Жовква, Площа Вічева
Total: 62

Нові заклади на Virtual.ua