Культура — Парки, Львів

Розташування


Тип закладу

Культура — Парки, Львів

Результатів підбору: 17
Відпочити і розслабитися від буденності міста Вам допоможуть львівські парки, яких особливо багато в центрі міста. Парки Львова приємно здивують своїм затишком, який  сприятиме відпочинку. Безпосередньо близько до парків часто знаходяться готелі Львова чи більш економне проживання в Львові - хостели Львова. Також в деяких парках та особливо в їх околиці знаходяться затишні кафе Львова та ресторани Львова.
 
Насамперед радимо відвідати парк "Високий замок", який знаходиться на замковій горі Львова. З його висоти можна оглянути найширшу панораму міста, що принесе вам масу вражень. Поруч розташований парк "Знесіння" - регіональний ландшафтний парк площею 312,1 га. Цікаво, що територія парку розташована саме на вододілі Балтійського та Чорного морів, тому у Львові жартують, що з одного боку гори вода стікає в Чорне море, а з  іншого в Балтійське. Львів'яни ж називають парк "Знесіння" Кайзервальдом, що дослівно з німецької означає королівський ліс. Існує легенда, що колись тут гуляв цісар Австро-Угорської імперії.
 
Є у Львові і аж три ботанічних сади - два належать Львівському національному університету імені Івана Франка, а один Медичному університету імені Данила Галицького. Багаті колекції рослин ботанічного саду приваблюють розкішним цвітінням навесні, влітку  і навіть восени. На сайті представлений віртульний 3D-тур перлиною паркової культури Львова - знаний на всю Європу Стрийський парк.
 
Особливою львівською атмосферою проникнутий парк імені Івана Франка (колишній парк Костюшки). Парк на цьому місці було засновано та впорядковано ще наприкінці XVI століття, а у 1799 році його було переобладнано на французький манер. Влітку в парку влаштовують відкриті музичні концерти. Щоправда у Львові цей парк вважають студентським, адже він розташований навпроти будівлі Львівського національного університету імені Івана Франка, тому Ви можете поєднати відпочинок в парку Львова та споглядання львівської архітектури.
 
На сайті можна ознайомитися з історією заснування парків та легендами, які пов'язують з цими місцями. Також мапа на сайті дасть можливість вибрати оптимальне вирішення для поєднання прогулянки вуличками Львова та парками і скверами міста.
Сортувати по

Парк «Знесіння»

Львів, вул. Личаківська, М. Кривоноса

Личаківський парк

Львів, на початку вулиці Пасічної

Парк «Високий Замок»

Львів, вулиці Ужгородська, Княжа

Парк Погулянка

Львів, між вулицями Пасічною і Зеленою

Парк «Залізна вода» (Залізні води)

Львів, Мишуги, Мушака, Стуса і Тернопільською

Губернаторські вали

Львів

Парк «Горіховий Гай»

Львів

Медова печера

Львів

Чортівська скеля

Львів

Снопковській парк

Львів, між вулицями Південною, Кримською і Зеленою

Ботанічний сад

Львів, вул.Пекарська, 73, тел. (032) 278-64-56

Старий ботанічний сад

Львів, вул. Кирила і Мефодія, 4
Total: 17