Культура — Парки, Львів

Розташування


Тип закладу

Культура — Парки, Львів

Результатів підбору: 17
Відпочити і розслабитися від буденності міста Вам допоможуть львівські парки, яких особливо багато в центрі міста. Парки Львова приємно здивують своїм затишком, який  сприятиме відпочинку. Безпосередньо близько до парків часто знаходяться готелі Львова чи більш економне проживання в Львові - хостели Львова. Також в деяких парках та особливо в їх околиці знаходяться затишні кафе Львова та ресторани Львова.
 
Насамперед радимо відвідати парк "Високий замок", який знаходиться на замковій горі Львова. З його висоти можна оглянути найширшу панораму міста, що принесе вам масу вражень. Поруч розташований парк "Знесіння" - регіональний ландшафтний парк площею 312,1 га. Цікаво, що територія парку розташована саме на вододілі Балтійського та Чорного морів, тому у Львові жартують, що з одного боку гори вода стікає в Чорне море, а з  іншого в Балтійське. Львів'яни ж називають парк "Знесіння" Кайзервальдом, що дослівно з німецької означає королівський ліс. Існує легенда, що колись тут гуляв цісар Австро-Угорської імперії.
 
Є у Львові і аж три ботанічних сади - два належать Львівському національному університету імені Івана Франка, а один Медичному університету імені Данила Галицького. Багаті колекції рослин ботанічного саду приваблюють розкішним цвітінням навесні, влітку  і навіть восени. На сайті представлений віртульний 3D-тур перлиною паркової культури Львова - знаний на всю Європу Стрийський парк.
 
Особливою львівською атмосферою проникнутий парк імені Івана Франка (колишній парк Костюшки). Парк на цьому місці було засновано та впорядковано ще наприкінці XVI століття, а у 1799 році його було переобладнано на французький манер. Влітку в парку влаштовують відкриті музичні концерти. Щоправда у Львові цей парк вважають студентським, адже він розташований навпроти будівлі Львівського національного університету імені Івана Франка, тому Ви можете поєднати відпочинок в парку Львова та споглядання львівської архітектури.
 
На сайті можна ознайомитися з історією заснування парків та легендами, які пов'язують з цими місцями. Також мапа на сайті дасть можливість вибрати оптимальне вирішення для поєднання прогулянки вуличками Львова та парками і скверами міста.
Сортувати по

Парк культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького

Парку культури у Львові: ще із середини позаминулого століття це було місцем розваг та відпочинку знаті. Тепер тут щовихідних відбуваються різноманітнці цікаві події, святкування та фестивалі. Усій сім'ї тут буде цікаво та захоплююче. А можна просто прогулятись алеями парку.

Львів, між вулицями Стрийською, Гвардійською, Вітовського
+38 (032) 260 15 78, +38 (032) 238 85 58
http://www.centralpark.lviv.ua/

Стрийський парк

Стрийський парк у Львові — ідеальне місце для відпочинку всією родиною, де можна відчути безтурботний настрій дитинства та романтику юності

Львів, між вулицями Івана Франка, Стрийською, Уласа Самчука і Козельницької

Шевченківський гай

Музей «Шевченківський гай» у Львові запрошує Вас на пізнавальну прогулянку, під час якої Ви зможете побачити справжні хатинки минулих століть Західної України. На сайті є розміщення на карті та 3D екскурсія музеєм.

Львів, вул. Чернеча гора, 1
+38 (032) 271 21 04, +38 (099) 376 10 16, +38 (068) 525 91 85
http://lvivskansen.org/
Total: 17

Нові заклади на Virtual.ua