Більярд у Львові та поблизу

Розташування


Тип закладу
Розваги 1
Розваги 2
Додаткові параметри

Більярд у Львові та поблизу


Більярд – дуже цікава і захоплююча гра. Довгий час більярд у Львові знаходився «за кадром» спортивної уваги, але зараз він знову набирає обертів популярності. У більярд можна пограти і для згаяння часу, і для підняття спортивного азарту. І це саме та гра, яка гармонійно поєднується з неймовірною атмосферою Львова.

У більярд у Львові грають як у звичайних кафе та кав’ярнях, так і в престижних клубах, які спробували поєднати класичний більярд-клуб, ресторан, бар і казино. Є у Львові і спеціалізовані більярдні відділи у спортивних клубах, де можна зустріти справжніх профі, то ж якщо Ви вирішили трохи розважитися під час відпочинку чи ділової поїздки до Львова, туди варто завітати.
 
Гра в більярд у львівських кафе має невимушену атмосферу, тут грають за келихом коньяку чи гальбою пива. Поруч завжди знайдуться вболівальники та поціновувачі гри в більярд. Тут можна як знайти нових друзів, так і дізнатися багато неординарного та не форматного про справжнє львівське життя.

Більярд у клубі, не важливо спортивному чи розважальному, – це чудовий спосіб гарно відпочити у Львові з компанією чи наодинці. Якщо Ви лише вчитеся, Вам проведуть консультацію та допоможуть набути навиків гри в більярд. Також більярдні столи є і у більшості готелів Львова, тому під час ділової поїздки можна розслабитися, не виходячи з готелю, де Ви поселилися.
 
Щоб легко зорієнтуватися, радимо оглянути найповнішу добірку «більярдних точок» Львова. Окрім розкладу роботи закладів, тут можна і віртуально оглянути зелені столи та обрати ті, що більше до смаку, щоб сповна насолодитися улюбленою грою.
Сортувати по

Центр сімейного дозвілля «Булька»

Львів, вул. Б. Хмельницького, 214

База відпочинку «Бухта вікінгів»

Львів, с. Водники

Оздоровчий комплекс «Банька на Широкій»

Львів, вул. Широка, 68а

Готель «Палада»

Львів, вул. Зелена, 408

Готель «Касіопея»

Львів, вул. Кульпарківська, 129

Сауна та більярд «Овен»

Львів, вул. Городоцька, 224

Спорт-паб «Алагер»

Львів, вул. Сихівська, 13

Сауна «Олімп-центр»

Львів, вул. Навроцького, 25

Сауна «Камелія»

Львів, пр. Червоної Калини, 71
Total: 25