Де заночувати — Мотелі, Львів

Розташування


Тип закладу
Послуги
Вартість 1 доби
Додаткові параметри

Де заночувати — Мотелі, Львів

Результатів підбору: 4
Якщо Ви вирушили в подорож на авто, то найоптимальнішим вирішенням проживання у Львові буде мотель - невеликий готель зі стоянкою. Мотель зручний відсутністю довгих реєстраційних формальностей, можливістю постійно стежити за своїм авто та прямим доступом з вулиці в номер. Останнє також є перевагою для інвалідів та людей з обмеженими можливостями.
 
Більшість мотелів Львова розташовані за містом в мальовничому передмісті, оточені зеленню, що створює спокійну та затишну атмосферу та сприяє відпочинку у Львові, дає можливість розслабитися після дороги чи активного дня.
 
Мотелі Львова розташовані навколо міста чи в передмісті так, що Ви можете зручно поселитися з будь-якого боку під'їзду до міста. Всі з них забезпечені зручними під'їздами з доріг і основних магістралей та пропонують умови для розміщення як на короткий проміжок часу, так і на більш довгий термін. На території кожного мотелю обов'язково знаходиться стоянка, де ви можете залишити свій автомобіль на певний час.
 
Доповнити відпочинок можуть сауни Львова або похід в нічні клуби Львова. На карті Львова та області, яка є на сайті, можна відмітити найзручніше  розташовані мотелі Львова, ознайомитися з переліком та забронювати номер, роздивитися інтер'єр за допомогою віртуальної прогулянки.
Сортувати по

Готель «Диканька»

Готель «Диканька » у Львові (Куликів) розташований на трасі Львів- Рава-Руська. Тутешній колорит і український стиль перенесуть Вас в атмосферу українського села, дозволять відчути всю магію гостинності та привітності. До Ваших послуг ресторан, кафе та бар. Всі необхідні дрібниці Ви зможете придбати у магазині мотелю.

Куликів, смт. Куликів, вул. Незалежності, 11 ( 12 км. траси Львів - Рава-Руська )
+38 (096) 349 45 22
Total: 4

Нові заклади на Virtual.ua