Де поїсти — Львів
доставка їжі

Розташування


Тип закладу
Послуги і Розваги
Кухня
Додаткові параметри

Де поїсти — Львів
доставка їжі

Результатів підбору: 332
Доставка їжі у Львові зекономить Ваш час та сили. А замовлення піци чи суші із доставкою по Львову – це найкраще рішення, якщо Ви не хочете виходити з дому, а піцу чи суші хочеться з’їсти. Так само Ви можете замовити улюблені страви із ресторану. До слова, доставка, як правило, безкоштовна.

У Львові є компанії доставки їжі, які швидко та оперативно доставлять Вам додому або за іншою вказаною адресою замовлену продукцію – чи це окремі продукти, чи вже готові страви.

Найпопулярнішими є замовлення піци та суші додому. Коли збирається велика компанія друзів та йти в центр, шукати місце, де б розміститись не хочеться – то залишайтесь вдома і замовляйте доставку додому. Це найкращий варіант, якщо Ви хочете їсти улюблену піцу та суші, але програма передбачає зовсім інше місце для розваг, аніж піцерія. Також, напевно, усі господині погодяться, що замовити не лише піцу, а смачні та свіжі страви на святкування дня народження чи іншого свята, куди легше, простіше та навіть приємніше, аніж цілий день самій поратись на кухні.

Є компанії з доставки їжі, які працюють цілодобово. Тому, якщо Ви раптом посеред ночі захочете їсти – сміливо телефонуйте та замовляйте улюблені страви прямо додому.

На нашому сайті Ви можете знайти перелік компаній та ресторанів із послугою доставки їжі, їхні контакти та детальний опис. Замовлення та доставка піци, суші, їжі, продуктів у Львові вже давно пропонує свої послуги львів’янам та гостям міста Львів. 

Сортувати по

Кондитерська-пекарня «Біскотті» на Чорновола

Львів, вул. Чорновола, 16А

Кафе «Амерікано»

Львів, вул. Нижанківського, 2

Кафе «Кентавр»

Львів, площа Ринок, 34

Піцерія «Celentano Ristorante» на Шевченка

Львів, вул. Шевченка, 111а

Бабл ті бар "boba & black"

Львів, вул. Братів Рогатинців, 43

Доставка піци «Truffaldino»

Львів, вул. Хвильового, 50

Траторія да Домініко

Львів, пл. Ринок, 29

Ресторан «Динамо Блюз»

Львів, вул. Стуса, 4

Салат-бар «Томатіна»

Львів, вул. Кульпарківська, 226 А (ТРЦ Вікторія Гарденс)

Піцерія «Леонардо»

Львів, вул. Стрийська, 106

Кав'ярня «Вірменка»

Львів, вул. Вірменська, 19

Кафе «КРАБ»

Львів, вул. Шолом-Алейхема, 5
Total: 332