Європейська кухня у ресторанах Львова

Розташування


Тип закладу
Послуги і Розваги
Кухня
Додаткові параметри

Європейська кухня у ресторанах Львова


Європейська кухня в ресторанах Львова - поєднання всіх кухонь країн Європи. Зазвичай заклади харчування у Львові мають ,наприклад, українську, італійську та грузинську кухні, відповідно змішане меню - європейської кухні.

У ресторанах Львова створено усе до дрібниць - концепція, мотиви, дизайн залу та меню, щоб Ви максимально поринули в певну епоху чи кухню. Ви можете відвідати європейський ресторан у Львові та спробувати традиційні страви. Також можете замовити їжу на доставку або скористатися послугою самовиніс, між іншим, на цю послугу дають щедру знижку на загальну суму у чеку.

Різновиди європейської кухні:

Східноєвропейська кухня - українськагрузинська та польська кухні. Ви можете скуштувати традиційні страви: борщ, вареники, голубці, деруни, хінкалі, хачапурі, книдлі, галушки, ковбаси, флячки та ін.

Південноєвропейська кухня - італійська, яка дуже широко використовується в ресторанах Львова. Піца, пасти, лазанья, сири, пана-кота та тірамісу - страви, які заполонили серце і апетит львів'ян.

Західноєвропейська кухня - французька кухняяка здивує різноманітністю смаків та страв. Устриці, креветки, равлики, жаб'ячі лапки - дуже колоритні та незвичні страви, але коли Ви спробуєте їх під славнозвісними французькими соусами, то не зможете зупинитися. 

Вам точно сподобається. Смачного!
Сортувати по

GutShot B A R

Львів, вул. Ставропігійська, 3
+38 (097) 586 32 66
Total: 401