Європейська кухня у ресторанах Львова

Розташування


Тип закладу
Послуги і Розваги
Кухня
Додаткові параметри

Європейська кухня у ресторанах Львова


Європейська кухня в ресторанах Львова - поєднання всіх кухонь країн Європи. Зазвичай заклади харчування у Львові мають ,наприклад, українську, італійську та грузинську кухні, відповідно змішане меню - європейської кухні.

У ресторанах Львова створено усе до дрібниць - концепція, мотиви, дизайн залу та меню, щоб Ви максимально поринули в певну епоху чи кухню. Ви можете відвідати європейський ресторан у Львові та спробувати традиційні страви. Також можете замовити їжу на доставку або скористатися послугою самовиніс, між іншим, на цю послугу дають щедру знижку на загальну суму у чеку.

Різновиди європейської кухні:

Східноєвропейська кухня - українськагрузинська та польська кухні. Ви можете скуштувати традиційні страви: борщ, вареники, голубці, деруни, хінкалі, хачапурі, книдлі, галушки, ковбаси, флячки та ін.

Південноєвропейська кухня - італійська, яка дуже широко використовується в ресторанах Львова. Піца, пасти, лазанья, сири, пана-кота та тірамісу - страви, які заполонили серце і апетит львів'ян.

Західноєвропейська кухня - французька кухняяка здивує різноманітністю смаків та страв. Устриці, креветки, равлики, жаб'ячі лапки - дуже колоритні та незвичні страви, але коли Ви спробуєте їх під славнозвісними французькими соусами, то не зможете зупинитися. 

Вам точно сподобається. Смачного!
Сортувати по

Готель Nota Bene

Львів, вул. Поліщука, 78А
РЕЦЕПЦІЯ: +38 (032) 234 90 90, БРОНЮВАННЯ: +38(032)2349092, +38(050)4310467
www.notabenehotel.com
Total: 401