Українська кухня у ресторанах Львова

Розташування


Тип закладу
Послуги і Розваги
Кухня
Додаткові параметри

Українська кухня у ресторанах Львова


Ресторани української кухні у Львові - це більше, ніж борщ, вареники та голубці, це культура, турбота та спогади.
Так, національна кухня українців має багато спільного із історією народу у різні часові проміжки. Українська кухня дуже багатогранна, її умовно можна поділити на три: українська, галицька та гуцульська кухні. Відмінність полягає в історичному, часовому відрізку та територіях.

До прикладу, страви приготовлені в печі у глиняних горщиках - найсмачніше, що може бути. Банош, картопля чи м‘ясо набуває особливого аромату та смаку.

Ви можете знайти максимально автентичні ресторани Львова, де готують українську кухню з турботою. Заклади харчування у Львові орієнтуються на традиційні страви, а також створюють умови, інтер‘єр та посуд, щоб Ви все більше поглинули в світ української кухні. Тож, сідайте зручніше, обирайте ресторан із нашої добірки і подорожуйте закутками української історії через національні страви.

Гастрономічний тур для туриста: картопляні зрази з десятками видів начинки, деруни з сметаною, вареники солені та солодкі, декілька видів голубців та борща, кукурудзяні каші, сало, квашена капуста, огірки та помідори. А ще картопля в мундирі, сирники, узвар та славнозвісні українські пляцки, які не залишать осторонь нікого. Також варто відзначити трав‘яні чаї, які збирають у лісі та горах. Карпатський чай - це справжня знахідка!

Ресторани із українською кухнею відвідують лише туристи - міф! Кожен може пізнати щось більше і відкрити для себе традиційні страви по-іншому.

Смачного!
Сортувати по
Total: 336