Релакс і SPA — Львів

Розташування


Тип закладу
Послуги і сервіси
Додаткові параметри

Релакс і SPA — Львів

Результатів підбору: 141

Сауни, бані, оздоровчі центри Львова і поблизу: ціни і послуги, 3D-фото та опис, відгуки про сауни у Львові

Бажаєте розслабитися і просто гарно відпочити у Львові? Одним з найкращих варіантів буде сауна. Усі види саун, відпочинок економ-класу або класу люкс – усе це можна знайти на нашому сайті. Якщо Ви бажаєте просто розслабитися після важкого робочого дня чи зустрічі, а їхати в інший кінець міста немає змоги та бажання, актуальним для Вас буде перегляд довідника усіх саун Львова з вказівниками на карті Львова.

Велика кількість саун у Львові розміщена у готелях міста. Таке розташування створить особливі умови для гарного комплексного відпочинку у Львові, також додатково буде можливість пообідати в ресторані готелю. До того ж, можна буде не хвилюватися за авто, яке стоятиме на паркувальному майданчику. Ідеально підійде такий варіант для відпочинку для двох у Львові – романтичного побачення чи відпочинку молодят.

Якщо Ви є прихильником певного виду сауни, то у Львові можна з легкістю знайти і римські парні, і російські бані, і фінські сауни. Львів пропонує своїм гостям цілі комплекси, де розташовані басейн, джакузі, солярій та масажний салон. У саунах Львова вищого рівня не доведеться турбуватися про рушники та халати – усе включено. В якості додаткових послуг можна замовити віники для російської парної, банні шапочки, чи навіть ароматизовану сауну. Бажаєте замовити сауну на цілу ніч? Будь ласка! Сауни у Львові будь-якого типу і різного класу готові зустрічати Вас цілодобово :)

Якщо Ви не зовсім орієнтуєтеся, яку сауну хотіли б обрати, то зауважимо, що фінська сауна характеризується найвищою температурою – 80-140 градусів, незначною вологістю (5-15%) і сухим паром. У російській бані при температурі 40-45 °С підтримується вологість на рівні 60-80%. А от для римської парної джерелом тепла є гаряча волога пара, а не кам'янка, і покриття в ній кахельне чи то мармурове. То ж вибирати є з чого.

Зауважимо, що сауни Львова приємно здивують Вас не тільки демократичними цінами, а і чудовими інтер’єрами, над якими попрацювали талановиті дизайнери. Відпочинок повинен бути не тільки здоровим, а і красивим!

А відчути атмосферу львівських саун, не полишаючи комп’ютера, допоможуть Вам наші віртуальні фото-подорожі. Мандруйте, дивіться, обирайте і відпочивайте!

Сортувати по

Готель «Експрес Вояж»

Львів, вул. Джерельна, 65

Сауна «ANTARES SPA»

Львів, вул. Герцена, 3

Готель «Еней»

Львів, вул. Шімзерів, 2

Сауна в «РІО»

Львів, вул. Морозна, 31а

Сімейна сауна

Львів, вул. Б. Хмельницького, 116

Фітнес-клуб «Малібу» на Сахарова

Львів, вул. Сахарова, 45 (ТЦ «Фуршет»)

Оздоровчий комплекс «Три Стихії»

Львів, вул. Щирецька, 36

Мотельний комплекс «Оріон»

Львів, с. Кожиці, вул. Шевченка ,1

Готель «Богдан»

Львів, Брюховичі, смт. Бірки, вул. Хмельницького, 33а
Total: 141