Релакс і SPA — Львів

Розташування


Тип закладу
Послуги і сервіси
Додаткові параметри

Релакс і SPA — Львів

Результатів підбору: 141

Сауни, бані, оздоровчі центри Львова і поблизу: ціни і послуги, 3D-фото та опис, відгуки про сауни у Львові

Бажаєте розслабитися і просто гарно відпочити у Львові? Одним з найкращих варіантів буде сауна. Усі види саун, відпочинок економ-класу або класу люкс – усе це можна знайти на нашому сайті. Якщо Ви бажаєте просто розслабитися після важкого робочого дня чи зустрічі, а їхати в інший кінець міста немає змоги та бажання, актуальним для Вас буде перегляд довідника усіх саун Львова з вказівниками на карті Львова.

Велика кількість саун у Львові розміщена у готелях міста. Таке розташування створить особливі умови для гарного комплексного відпочинку у Львові, також додатково буде можливість пообідати в ресторані готелю. До того ж, можна буде не хвилюватися за авто, яке стоятиме на паркувальному майданчику. Ідеально підійде такий варіант для відпочинку для двох у Львові – романтичного побачення чи відпочинку молодят.

Якщо Ви є прихильником певного виду сауни, то у Львові можна з легкістю знайти і римські парні, і російські бані, і фінські сауни. Львів пропонує своїм гостям цілі комплекси, де розташовані басейн, джакузі, солярій та масажний салон. У саунах Львова вищого рівня не доведеться турбуватися про рушники та халати – усе включено. В якості додаткових послуг можна замовити віники для російської парної, банні шапочки, чи навіть ароматизовану сауну. Бажаєте замовити сауну на цілу ніч? Будь ласка! Сауни у Львові будь-якого типу і різного класу готові зустрічати Вас цілодобово :)

Якщо Ви не зовсім орієнтуєтеся, яку сауну хотіли б обрати, то зауважимо, що фінська сауна характеризується найвищою температурою – 80-140 градусів, незначною вологістю (5-15%) і сухим паром. У російській бані при температурі 40-45 °С підтримується вологість на рівні 60-80%. А от для римської парної джерелом тепла є гаряча волога пара, а не кам'янка, і покриття в ній кахельне чи то мармурове. То ж вибирати є з чого.

Зауважимо, що сауни Львова приємно здивують Вас не тільки демократичними цінами, а і чудовими інтер’єрами, над якими попрацювали талановиті дизайнери. Відпочинок повинен бути не тільки здоровим, а і красивим!

А відчути атмосферу львівських саун, не полишаючи комп’ютера, допоможуть Вам наші віртуальні фото-подорожі. Мандруйте, дивіться, обирайте і відпочивайте!

Сортувати по

Сауна у аквапарку «Пляж»

Львів, вул. Княгині Ольги, 114

Сауна «Український Дворик»

Львів, пр. Червоної Калини, 109

Готель «VIVO»

Винники, вул. Галицька, 1

Готельно-відпочинковий комплекс «Галицька корона»

Львів, Львів-Давидів, вул. Ст. Бандери, 86А
Total: 141