Краса та догляд за собою — Львів
Нігтьовий сервіс


Осінні знижки

Красиві і доглянуті руки – один із головних елементів, що творять образ жінки. Тому не даремно кожна із жінок з такою увагою та турботою ставиться до своїх рук та нігтів зокрема. Манікюр і педикюр – це ті процедури, які приносять задоволення від процесу і від результату. Хто ж не мріє про доглянуті нігті?

Якщо Ви прихильниця художнього дизайну нігтів, то у салонах, що надають послуги нігтьового сервісу у Львові, Вам запропонують візерунки із останніх модних колекцій.

У манікюрних та педикюрних салонах Львова Вам запропонують також і покриття нігтів гелевими лаками. Палітра кольорів та візерунків або художнього розпису нігтів задовольнить бажання навіть найвибагливішої красуні.

У салонах Львова із нігтьовим сервісом також можна зробити нарощування нігтів. Ви також можете спробувати японський манікюр та японський педикюр. Ця процедура спрямована на зміцнення нігтьової пластини і має декілька етапів. Для досягнення повного ефекту рекомендовано пройти 5-6 сеансів японського манікюру із періодичністю 3-4 тижні.

Дуже приємним є рибний педикюр і манікюр у Львові. Всього 15 хвилин – і вуаля! У вас гладенька шкіра стоп та рук.

Якщо хочете, щоб шкіра рук була м’якою та гладенькою, то спробуйте парафінотерапію. Покриття спеціальним гарячим воском ручок на 20 хвилин зробить шкіру приємною на дотик і цей ефект, що важливо, буде довготривалим.

Апаратний манікюр у Львові підійде тим, у кого проблемні нігті. Адже така процедура виконується без будь-яких ріжучих елементів. Ви можете не хвилюватись про порізи та ранки.

Манікюр – один із важливих елементів в образі жінки. Доглянуті нігті, приємна шкіра рук, художній розпис, що підкреслює індивідуальність – у салонах манікюрних та педікюрних послуг Вам запропонують усі необхідні послуги для того, щоб цього досягти.Знайдено об'єктів: 110
Сортувати по

× Нігтьовий сервіс × clear all
Знайдено об'єктів: 110
Сортувати по

× Нігтьовий сервіс × clear all