Шопінг — Львів


Петро Зарудний - вокаліст та лідер гурту «MERVA», з акустичним концертом

Магазини, бутіки та торгові центри Львова – це не тільки місця, де можна щось придбати, а ще й цікаво провести час та отримати задоволення від процесу спілкування. Величезна кількість магазинів та бутіків Львова, зосереджених у центральній частині міста, не залишать байдужим жодного покупця.
 
Магазини взуття  зі своїх вітрин приваблюють туфлями і туфельками різного стилю, великі книжкові магазини пропонують своїм клієнтам не тільки придбати останні літературні новинки, а й дають можливість скористатися безкоштовним доступом до мережі Інтернет у облаштованому читальному залі. Популярними у Львові є дитячі магазини, які пропонують широкий асортимент товарів. Якщо Ви хочете придбати коштовний подарунок дорогій людині, то шукати ювелірні магазини довго не доведеться – вибір дуже великий.
 
Добрим звичаєм після вдалих покупок є візит до кав’ярні чи пабу. І в середмісті і в торгових центрах Львова до Ваших послуг різноманітні заклади, які задовольнять вподобання будь-якого клієнта!
 
Торгові центри у Львові почали формуватися і розвиватися не так давно. Порівняно зі столицею, вони мають невеликі площі. У 2010-му році у Львові відкрили перший регіональний ТРЦ «King Cross Leopolis», на території якого знаходяться  супермаркети, бутіки та магазини одягу та взуття, спорттоварів, де представлені майже всі відомі міжнародні бренди, які є в Україні, а також заклади харчування, ковзанка, боулінг та інші види розваг.
 
Вдалих покупок та приємного відпочинку! А ми підкажемо маршрут!


Знайдено об'єктів: 68
Сортувати по

Знайдено об'єктів: 68
Сортувати по