Відпочинок у Карпатах — Україна
поряд відкрита водоймаВідпочити в Карпатах влітку – найприємніший спосіб втекти від щоденних турбот і на декілька днів зануритись у світ спокою, свіжого повітря, казкових краєвидів, свіжості гірської річки… Відпочити біля річки, озера чи водоспаду буде вдвічі приємніше. Адже в будь-який момент Ви можете зануритись у прохолоду води та втекти від спеки. У Карпатах дуже багато місць для відпочинку поруч із річкою або озером. Можна знайти житло в Карпатах, недалеко від водоспаду. Ви проживатимете поруч із одним з наймальовничіших куточків. До водоспадів або озер у Карпатах приїжджають туристи із усіх куточків України, щоб помилуватись краєвидом та зробити фото на пам'ять. А Ви маєте нагоду жити поруч із озером або водоспадом у горах. Знайти житло в Карпатах біля води – річки, озера чи водоспаду –не викличе жодних труднощів. Гори Карпати великі, Вам лише варто обрати саме те місце, де Ви б хотіли провести свою відпустку або декілька днів відпочинку. Найпопулярнішим, звісно, є проживання біля річки в Карпатах. Адже річок на цій території дуже багато. Знайти готель або базу відпочинку, що розташовані недалеко від річки, і насолоджуватись відпочинком сповна. Гірська річка крижана настільки, що в неї важко зайти, але в дні сильної літньої спеки вона дарує незабутню прохолоду. Готель в Карпатах біля річки, приватний сектор або дерев’яний котедж – житло, де будете проживати декілька днів, як у раю. На березі річки Ви можете влаштувати пікнік. Або приїхати у Карпати на декілька днів і поселитись у палатках біля річки, готувати страви на відкритому вогні, насолоджуватись близькістю із природою… Відпочинок в Карпатах влітку найкращий, якщо знайти житло біля річки, озера чи водоспаду. Готель, база відпочинку чи котедж у горах – знайдіть своє ідеальне місце, щоб відпочити біля води у Карпатах!


Знайдено об'єктів: 8
Сортувати по

× поряд відкрита водойма × clear all

 • Готель-замок «Вежа Ведмежа»

  Волосянка, вул. Опришків, 1
  Готельно-відпочинковий комплекс «Вежа Ведмежа» (Львівщина) — це вишуканий відпочинок на будь-який смак, будь-якою компанією та в будь-яку пору року!
 • Готель «Гермес»

  Трускавець, вул. С. Бандери, 55-Б
  «Гермес» — це маленький затишний готель посеред визнаної у цілому світі здравиці, міста Трускавця. Готель «Гермес» – це місце куди повертаєшся знову і знову!
 • Еко-Курорт «Ізкі»

  Ізки
  Еко-Курорт «Ізкі» в Міжгір’ї (Закарпаття) — це чисте повітря — еко-курорт розміщени в мальовничій гірській місцевості Міжгірського району. Дана місцевість належить до зони найвищого рівня екології в Україні; лікувальна вода — на території комплексу наявна лікувальна структурована вода...
 • Готельний комплекс «Карпатський Едельвейс»

  Сколе, м. Сколе, вул. Князя Святослава, 35
  Мотель «Едельвейс» у Сколе (Львівщина) — з першого погляду справить на Вас незабутнє враження. Якщо Ви хотіли коли-небудь відчути себе справжнім мисливцем або просто відвідати цікавий музей — то Вам саме сюди. Виконаний в дусі українських традицій, мотель «Едельвейс» запрошує всіх відпочиваючих в будь-яку пору року.
 • Готельно-ресторанний комплекс «Чорногора»

  Калуш, м. Калуш (Івано-Франківська обл), с. Мостище, вул. Погарище, 1 а
  Готельно-ресторанний комплекс «Чорногора» в Калуші (Карпати, Івано-Франківщина) — це чудове місце для відпочинку сім’єю чи в дружньому колі, бо в цьому комплексі, де гармонійно поєднані натуральні матеріали в оздобленні, контрастні кольори, що ствоюють довершену картину інтер’єру, всі послуги, які зроблять Ваш відпочинок незабутнім, кожен
 • База відпочинку «4 сезони»

  Славське, вул. Шевченка, 105
  База відпочинку «4 сезони» у Славське: 3D фото усіх номерів, детальний опис усіх послуг та розваг, які можливі на території бази, баня, басейн, активний відпочинок… Для Вас цей відпочинок буде незабутнім у будь-яку пору року!
 • Ресторація «Гагарін та Бокораш»
  Кваси, Закарпатська обл., Рахівский р-н. с. Кваси, вул. Центральна, 163Знайдено об'єктів: 8
Сортувати по

× поряд відкрита водойма × clear all