Ресторани з вегетеріанською кухнею у Львові

Розташування


Тип закладу
Послуги і Розваги
Кухня
Додаткові параметри

Ресторани з вегетеріанською кухнею у Львові


Реалії сьогодення - корисне харчування, відмова від харчового сміття, збереження життя тварин і тд. У 21 столітті людина свідоміше підходить до харчування, багато людей відмовляються від продуктів тваринного походження і обдумують свій раціон.

Ресторани із вегетеріанською кухнею у Львові все більше набирають популярності. Різновид страв вражає, Ви можете скуштувати бургер із тофу чи котлетою із сої, рис з овочами, wok страви, піцу, суші та різноманітні закуски. Ви можете замовити вегетеріанські страви на доставку додому, або ж забрати із собою.

Насправді зараз є дуже багато альтернатив м‘яса чи риби. Здебільшого для отримання білка вегетеріанці у раціон включають бобові, які заміняють продукти тваринного походження.

У більшості ресторанів Львова у меню є хоча б декілька страв, які не мають в складі м‘яса чи риби. Заклади харчування орієнтуються на клієнта, відповідно можна замовити будь-яку страву, але попросити не додавати інгрідієнт тваринного походження.

Якщо ж Ви давно хотіли спробувати життя без м‘яса, то наша добірка допоможе вам ознайомитися із стравами вегетеріанської кухні у ресторанах Львова і отримати задоволення від їжі.
Сортувати по

Вегетеріанське арт-кафе «Green»

Львів, вул. Братів Рогатинців, 5

Кондитерська «Аґрус»

Львів

Східне кафе «Бейрут Хол» на Пекарській

Львів, вул. Пекарська, 5

Ресторація «Василина»

Львів, вул. Галицька, 45

Ресторан «Замок Лева»

Львів, вул. Глінки, 7-9

Ресторан «Лео»

Львів, вул. Театральна, 16

Східне кафе «Бейрут Хол» в Кінг Кросі

Львів, вул. Стрийська, 30

Це фалафель, крихітко!

Львів, вул. Староєврейська,10

Відпочинково-оздоровчий комплекс «Наша Банька»

Брюховичі, вул. Пляжна, 15 а
Total: 13