Де поїсти — Винарні, Львів

Розташування


Тип закладу
Послуги і Розваги
Кухня
Додаткові параметри

Де поїсти — Винарні, Львів

Результатів підбору: 9
Вино і Львів – це майже такі ж тотожні поняття, як кава і Львів. Останнім часом на львівських вуличках почало з’являтись все більше і більше винарень, а ресторани почали пропонувати винні карти. Під час прогулянки Львовом у Вас буде одна проблема – вирішити, в яку із них піти.
 
Кожна із них готова приймати Гостя із будь-якими смаками та побажаннями. Чи Вам хочеться сухого вина, чи солодкого, чи червоного, чи кагор, чи закарпатське… Знайдеться все і всяке в необмеженій кількості.
 
Кожна із винарень особлива та унікальна своєю атмосферою і багато з них мають власний винний погріб. Якщо раптом захочете вибрати одну наперед, то на нашій сторінці можна оглянути 3D екскурсії кожної із них, і визначитись, яка саме буде пасувати Вам в цей вечір.

У винарню можна піти в компанії друзів або навіть колег. Адже вино пили ще давні греки для покращення травлення та відчуття розслабленості. Винарня може бути ідеальним місцем для побачення, особливо, першого. В затишній атмосфері, з приємною музикою, за келихом червоного або білого вина Ваша розмова стане невимушеною та легкою. А цей вечір запам’ятається надовго.

У Львові і справді так багато винарень, що лише по одній вулиці їх всіх можна обходити увесь день. Тому, спростіть собі життя, не забігайте у кожну в пошуку відповідної атмосфери та вільного місця. Скористайтесь нашим підбором та забезпечте собі місце наперед, безпосередньо забронювавши столики на нашому сайті у вибраній винарні.

Сортувати по

Ресторан «Ferenc»

Львів, вул. Ференца Ліста, 4

Ресторан «Familia»

Львів, вул. Староєврейська, 7

Винарня «The Room Wine Bar»

Львів, вул. Лесі Українки, 18

Winehouse на Театральній

Львів, вул. Театральна, 20

Винотека-закусочна «Хліб і Вино»

Львів, вул. Вірменська, 15

Крамниця «Вино & М'ясо»

Львів, вул. Озаркевича, 12

Винарня «Корки та крихти»

Львів, вул. Лесі Українки, 27

Винарня «Вина Криму»

Львів, вул. Дж. Дудаєва, 22
Total: 9