Кальян-бари у Львові та ресторани з кальян-меню

Розташування


Тип закладу
Послуги і Розваги
Кухня
Додаткові параметри

Кальян-бари у Львові та ресторани з кальян-меню


У центрі Львова жителі та гості міста завжди можуть вибрати кафе, ресторани Львова чи кальянні для відпочинку з друзями, для ділової зустрічі, чи для романтичної вечері. Стиль, тематичне оформлення закладів, меню, алкогольна карта, пропозиції та ціни - найрізноманітніші.

Якщо Ви вирішили зібратися з друзями, організувати зустріч випускників, провести вечір без поспіху і в приємній атмосфері, то кальянна у Львові - ідеальне місце для такого випадку. Широкий асортимент смаків та ароматів в кальян-меню дає можливість вибрати саме той, від котрого ви отримаєте максимум задоволення.

У центрі Львова ви можете знайти кальян-бар, де інтер'єр закладу та музичний супровід переносить вас в атмосферу східних традицій та додає особливого шарму під час процесу куріння кальяну. Нічні клуби у Львові також пропонують кальяни на алкогольній чи безалкогольній основі, то ж відпочивати і насолоджуватися музикою з ароматним кальяном - вдвічі приємніше.

Якщо Ви влаштували закриту вечірку вдома, то не потрібно сумувати, оскільки популярні кальянні Львова можуть доставити кальян прямо до ваших дверей, а ваше свято буде врятоване.
Сортувати по

Бар «Слон»

Львів, вул. Староєврейська, 33

Кальян-бар «Midnight»

Львів, вул. Валова, 3

Ресторан "П'ятниця"

Львів, вул. Зубрівська, 38

Відпочинковий комплекс «Пайташ»

Раковець

Лаундж бар «М'ята»

Львів, вул. Зелена, 14

Ресторан «Frizzante»

Львів, вул. Городоцька, 275

Кальян-бар «Filin»

Львів, вул. Січових Стрільців, 12

Дитячий ресторан «Буратіно»

Пустомити, м. Пустомити, вул. Ставкова, 60

Ресторан «Оцет»

Львів, пл. Ринок, 25
Total: 83