Де поїсти — Булочні, пекарні, Львів

Розташування


Тип закладу
Послуги і Розваги
Кухня
Додаткові параметри

Де поїсти — Булочні, пекарні, Львів

Результатів підбору: 47
Пекарня – це пахучі круасани, тепленькі булочки, солодкі штруделі, свіжий хліб різного виду, кекси, слойки з начинкою… І обов’язково запах, який нагадує сімейні вечори зі смачнючим бабусиним пирогом.
 
У Львові є чимало пекарень, які догодять Вам у виборі кондитерських виробів чи пісної випічки. Під час прогулянки Львовом Вам дуже смакуватимуть свіжо спечені булочки, які так і тануть у роті. А поласувавши круасанами із шоколадом, Ви відчуєте себе, наче у Парижі.
 
Серед булочних є такі, в яких можна сісти і випити какао або чаю в теплому затишному місці, повного смачних запахів. А в більшості можна просто купити і взяти солодку випічку з собою.
 
Якщо Вам захочеться кондитерських виробів із соленою, гострою чи, навіть, кислою начинкою, то Ви без проблем знайдете такі в одній із львівських булочних. А що Вам нагадає булочка з сосискою, яку Ви покуштуєте там?
 
На Вас чекають привітні офіціанти і пекарі – майстри своєї справи, які розкажуть про особливості кожного із видів хліба, які вони випікають, про борошно, яке йде в основу випічки, інгредієнти усіх начинок… А хтось, можливо, поділиться і рецептом торта.

У нас на сторінці, скориставшись системою підбору, можна вибрати оптимальний варіант булочної для себе. 

Пекарні у Львові – це вдале рішення, щоб перехопити під час довгої прогулянки або просто поласувати свіжою випічкою. Спробуйте! 

Сортувати по
Total: 47

Нові заклади на Virtual.ua