Боулінг у м. Львів та поблизу

Розташування


Тип закладу
Розваги 1
Розваги 2
Додаткові параметри

Боулінг у м. Львів та поблизу


Для любителів боулінгу у Львові знайдеться, де ж поганяти кулі. Цей вид відпочинку досить поширений, тому знайти потрібне Вам місце не буде проблемою. Якщо Ви новачок, можете не хвилюватись – після оплати і перевзування, до Вас приставлять інструктора, який допоможе зорієнтуватися, освоїтися і дізнатись ази цієї розваги.
 
У сучасному світі боулінг щодалі завойовує все більшу популярність, особливо серед молоді. Адже боулінг – це недорогий спосіб активного відпочинку та можливість розслабитися після робочих буднів. Водночас активними гравцями в боулінг у Львові є і середнє покоління, яке таким чином намагається поєднати спорт, відпочинок та зарядитися адреналіном. Адже гра в боулінг – це яскраві емоції, дух суперництва і загальна радість від перемоги команди.
 
Деякі боулінг-клуби Львова пропонують спеціальні програми та бонусні картки. Повноту відпочинку у боулінг-клубах можна відчути, посидівши опісля в кафе чи пабі Львова на території клубу. Таким чином атмосфера гри дозволить повністю забути про щоденні клопоти. Чудовим вирішенням будуть відвідини в рамках корпоративних вечірок: приємна дружня атмосфера, позитивні емоції з необхідною краплею адреналіну – це саме те, що потрібно! 

Більше того, ви можете влаштувати незабутнє день народження для своєї дитини. Малеча буде в захваті від можливості поганяти кулі. А замовити піцу чи сік не завдасть труднощі, оскільки при боулінг-клубах є заклади харчування, де ви можете вибрати смаколики.
 
Ми рекомендуємо оглянути добірку "Боулінг у м. Львів та поблизу" , щоб вибрати найкращий або найзручніший для себе боулінг-клуб Львова. Водночас тут можна дізнатися про умови оренди доріжки чи замовити корпоративний відпочинок.
Сортувати по

Інтерактивне кафе «Papashon»

Львів, вул. Кульпарківська, 226а

Спортивно-розважальний комплекс «Апекс»

Львів, вул. Бузкова, 2 (бічна Зеленої)
Total: 2