Пейнтбол у Львові та поблизу

Розташування


Тип закладу
Розваги 1
Розваги 2
Додаткові параметри

Пейнтбол у Львові та поблизу


Активний відпочинок у Львові та поблизу все більше набирає обертів. Пейнтбол у Львові  - один із видів командної гри, відпочинку та гарного проведення часу.

На нашому сайті представлено добірку "Пейнтбол у Львові та поблизу", де Ви зможете підібрати для себе найкращий варіант. Вам можуть забезпечити усе: вибрати місце для гри, організувати трансфер, дати спорядження та інструктаж. Якщо ж Ви уже неодноразово грали і зможете все організувати, але не маєте спеціального одягу, то можете звернутися до компаній, які дають спорядження в оренду. 

Пейнтбол у м. Львів та поблизу - чудова ідея, щоб відсвяткувати день народження або провести "тімбілдінг". Іншими словами - командоутворення, вилазки для групи людей, які працюють разом, добре впливають на злагоджену роботу. Якщо працівники відчувають себе командою, то у них кращі результати у роботі. Саме тому, компанії доволі часто організовують активний відпочинок для колег.

А найкращий варіант продовження дня із друзями чи колегами - відвідати ресторани у Львові і скуштувати різноманітні кухні: українську, італійську, грузинську, японську та ін. Послухати живу музику чи поспостерігати за заходом сонця на терасах Львова.

Якщо ж вечір лише розпочинається, то рекомендуємо завітати у нічні клуби, де шоу-програма та діджеї вас приємно здивують.

Пейнтбол у Львові заряджає адреналіном, вивільнює емоції, а опісля максимально розслабляє та умиротворює. Не вагайтеся, сьогодні саме цей день! 
Сортувати по

Пейнтбольний Клуб Б3

Львів, вул. Шевченка, 313 а

Пейнтбольний клуб «Psihov Group»

Львів

Пейнтбольний клуб «Хантер»

Львів, вул. Лікарська, 2

Пейнтбольний клуб «DELTA»

Львів, вул. Стрийська, 179

База відпочинку «Бухта вікінгів»

Львів, с. Водники

P.L.S. Club

Львів, вул. Надійна

Пейнтбольний клуб «Камікадзе»

Львів, вул. Джерельна, 55
Total: 8