Пейнтбол у Львові та поблизу

Розташування


Тип закладу
Розваги 1
Розваги 2
Додаткові параметри

Пейнтбол у Львові та поблизу


Активний відпочинок у Львові та поблизу все більше набирає обертів. Пейнтбол у Львові  - один із видів командної гри, відпочинку та гарного проведення часу.

На нашому сайті представлено добірку "Пейнтбол у Львові та поблизу", де Ви зможете підібрати для себе найкращий варіант. Вам можуть забезпечити усе: вибрати місце для гри, організувати трансфер, дати спорядження та інструктаж. Якщо ж Ви уже неодноразово грали і зможете все організувати, але не маєте спеціального одягу, то можете звернутися до компаній, які дають спорядження в оренду. 

Пейнтбол у м. Львів та поблизу - чудова ідея, щоб відсвяткувати день народження або провести "тімбілдінг". Іншими словами - командоутворення, вилазки для групи людей, які працюють разом, добре впливають на злагоджену роботу. Якщо працівники відчувають себе командою, то у них кращі результати у роботі. Саме тому, компанії доволі часто організовують активний відпочинок для колег.

А найкращий варіант продовження дня із друзями чи колегами - відвідати ресторани у Львові і скуштувати різноманітні кухні: українську, італійську, грузинську, японську та ін. Послухати живу музику чи поспостерігати за заходом сонця на терасах Львова.

Якщо ж вечір лише розпочинається, то рекомендуємо завітати у нічні клуби, де шоу-програма та діджеї вас приємно здивують.

Пейнтбол у Львові заряджає адреналіном, вивільнює емоції, а опісля максимально розслабляє та умиротворює. Не вагайтеся, сьогодні саме цей день! 
Сортувати по

P.L.S. Club

Львів, вул. Надійна

Пейнтбольний клуб «Камікадзе»

Львів, вул. Джерельна, 55

База відпочинку «Бухта вікінгів»

Львів, с. Водники

Пейнтбольний клуб «Хантер»

Львів, вул. Лікарська, 2

Пейнтбольний Клуб Б3

Львів, вул. Шевченка, 313 а

Пейнтбольний клуб «Psihov Group»

Львів

Пейнтбольний клуб «DELTA»

Львів, вул. Стрийська, 179
Total: 8