Ресторани грузинської кухні у Львові

Новий рік у Львові 2022 у ресторанах, готелях, клубах
Розташування


Тип закладу
Послуги і Розваги
Кухня
Додаткові параметри
Новий рік 2022 у Львові у ресторанах, готелях, клубах

Ресторани грузинської кухні у Львові


Грузинська кухня - це ціле мистецтво, яке не обмежується хачапурі та хінкалі, як більшість вважає. Грузини - дуже доброзичливий то гостинний народ, тому ресторани у Львові орієнтуються не лише на страви, але й на загальне враження: інтер'єр, посуд, обслуговування ну і звісно на славнозвісне грузинське вино. Передати дух та культуру іншої країни - непросте завдання, але Ви будете здивовані, коли увійдете в заклад і опинитеся, наче в Грузії.

Грузинська кухня славиться десятками видів спецій: пряні, солодкі, кислі, гострі, які додають пікантного смаку м'ясу чи рибі. Грузини вживають у своєму раціоні багато м'яса, виробів із тіста, сирів, соуси та прянощі. Серед найбільш відомих - суп харчо, хачапурі, хінкалі, бастурма, сациві, плов, чанахі, хашлама, чахохбілі, пхалі та чурчхела.

Ви можете відвідати ресторани грузинської кухні у Львові, забрати із собою або замовити доставку прямо до ваших дверей і сповна насолодитися стравами.

Якщо Ви чули про те, що в Грузії замість потрібної кількості води п'ють стільки вина, то хочемо повідомити, що це правда:) Проте, грузинське вино відрізняється від будь-якого іншого. Грузинське вино - це мистецтво, яке потребує багато зусиль і часу, його постачають у 40 країн світу. Здебільшого до вина не додають цукру, а завдяки природному бродінню і рецептурі грузинське вино, наче фруктовий сік, який містить багато користі.

Смачного!


Сортувати по
Total: 4