Культура — Релігійні споруди, Львів

Розташування


Тип закладу

Культура — Релігійні споруди, Львів

Результатів підбору: 60
Львів завжди славився красою своїх храмів та різноманітністю стилів. У Львові представлені громади усіх конфесій християнства, які протягом століть спорудили в місті кілька десятків церков, які входять в число пам'яток архітектури та є обов'язковими в Вашому маршруті історичними місцями столиці західної України.
 
Серед найцікавіших відзначаються кафедральні храми греко-католицької, римо-католицької та вірменської церков Львова. Проте поруч розташовані і інші мальовничі пам'ятки архітектури. Під деякими церквами, як от під собором святого Юра, знаходять таємничі підземелля, куди Ви можете завітати на екскурсію.
 
Більшість церков Львова знаходиться в історичному центрі міста, серед вузеньких вулиць, поруч з пам'ятниками та музеями. Церкви Львова - це не стільки центри духовного життя міста, а більше частка його культурного життя, повноцінного архітектурного ансамблю, який варто побачити у Львові. Це доповнить Ваш відпочинок відчуттям неймовірної атмосфери старого міста та ширше розкриє уявлення про багатонаціональність Львова. Адже доповнять вашу екскурсію відвідини і храмів єврейської общини Львова.
 
На мапі нашого сайту Ви побачите місце розташування усіх найкрасивіших церков Львова та зможете оглянути їх завдяки невеличкій віртуальній екскурсії. Також ми пропонуємо Вам   ознайомитися з історією заснування та легендами, пов'язаними з церквами Львова.
 
Якщо ж ви хочете відвідати пам'ятні місця Львівщини, то до Вашої уваги найстаріші монастирі та храми західної України, а також замки Львівщини. У нас на сайті ви знайдете інформацію про церкви, монастирі та синагоги у Жовкві та Дрогобичі, відвідини яких наповнять ваш відпочинок незабутніми враженнями.
Сортувати по

Церква Святої Параскеви П’ятниці

Львів, вул. Б. Хмельницького, 77

Храм Пресвятого Серця Христового

Львів, вул. Фещенка-ЧопІвського , 2 а

Комплекс монастиря Кармелітів Босих

Львів, вул. Винниченка, 22

Храм Пресвятої Трійці

Львів, вул. Садибна, 1 А

Львівська іудейська релігійна громада

Львів, вул. Братів МІхновських, 4

Храм Святої Софії

Львів, вул. Франка І , 121 а

Вірменський катедральний собор

Львів, вул. Вірменська, 7

Храм Святого Лазаря

Львів, вул. Коперника, 27

Храм Святого Михайла

Львів, вул. Винниченка, 22

Храм Різдва Пресвятої Богородиці

Львів, Вул. пр. Червоної Калини, 70

Церква Святого Миколая

Львів, вул. Богдана Хмельницького, 28а

Храм Покрови Пресвятої Богородиці

Львів, вул. Личаківська, 175

Лавра Святого Івана Хрестителя

Львів, вул. Чернеча Гора, 1

Церква святих Володимира та Ольги

Львів, вул. В. Симоненка , 5 а

Церква Євангельских Християн-баптистів

Львів, вул. Зелена, 11б
Total: 60