Культура — Релігійні споруди, Львів

Розташування


Тип закладу

Культура — Релігійні споруди, Львів

Результатів підбору: 60
Львів завжди славився красою своїх храмів та різноманітністю стилів. У Львові представлені громади усіх конфесій християнства, які протягом століть спорудили в місті кілька десятків церков, які входять в число пам'яток архітектури та є обов'язковими в Вашому маршруті історичними місцями столиці західної України.
 
Серед найцікавіших відзначаються кафедральні храми греко-католицької, римо-католицької та вірменської церков Львова. Проте поруч розташовані і інші мальовничі пам'ятки архітектури. Під деякими церквами, як от під собором святого Юра, знаходять таємничі підземелля, куди Ви можете завітати на екскурсію.
 
Більшість церков Львова знаходиться в історичному центрі міста, серед вузеньких вулиць, поруч з пам'ятниками та музеями. Церкви Львова - це не стільки центри духовного життя міста, а більше частка його культурного життя, повноцінного архітектурного ансамблю, який варто побачити у Львові. Це доповнить Ваш відпочинок відчуттям неймовірної атмосфери старого міста та ширше розкриє уявлення про багатонаціональність Львова. Адже доповнять вашу екскурсію відвідини і храмів єврейської общини Львова.
 
На мапі нашого сайту Ви побачите місце розташування усіх найкрасивіших церков Львова та зможете оглянути їх завдяки невеличкій віртуальній екскурсії. Також ми пропонуємо Вам   ознайомитися з історією заснування та легендами, пов'язаними з церквами Львова.
 
Якщо ж ви хочете відвідати пам'ятні місця Львівщини, то до Вашої уваги найстаріші монастирі та храми західної України, а також замки Львівщини. У нас на сайті ви знайдете інформацію про церкви, монастирі та синагоги у Жовкві та Дрогобичі, відвідини яких наповнять ваш відпочинок незабутніми враженнями.
Сортувати по

Храм Пресвятого Серця Христового

Львів, вул. Фещенка-ЧопІвського , 2 а

Костел Ордену єзуїтів

Львів, вул. Театральна, 13

Костел і монастир Бенедиктинок

Львів, пл. Вічева, 2

Церква Святої Параскеви П’ятниці

Львів, вул. Б. Хмельницького, 77

Храм Воскресіння Христового

Львів, вул. Городоцька, 319 а

Храм Пресвятої Трійці

Львів, вул. Садибна, 1 А

Храм Святої Софії

Львів, вул. Франка І , 121 а

Храм Святого Лазаря

Львів, вул. Коперника, 27

Вірменський катедральний собор

Львів, вул. Вірменська, 7

Церква Святого Климентія

Львів, вул. Кривоноса, 1

Храм Різдва Пресвятої Богородиці

Львів, Вул. пр. Червоної Калини, 70

Лавра Святого Івана Хрестителя

Львів, вул. Чернеча Гора, 1

Церква Святого Миколая

Львів, вул. Богдана Хмельницького, 28а

Церква і монастир Святого Онуфрія

Львів, вул. Богдана Хмельницького, 36

Церква Євангельских Християн-баптистів

Львів, вул. Зелена, 11б
Total: 60