Новий рік у Львові 2023 у ресторанах, готелях, клубах та відпочинкових комплексах: ціни на новорічні програми


Новий рік у Львові 2023 плануєте зустріти в сімейному колі чи з найкращими друзями? Гайда у Львів! Адже атмосфера на Новий рік 2023 у Львові у центрі міста наповнює радістю та впевненістю, що все буде добре! Випити келих шампанського під бій курантів та загадати найкраще переможне бажання, а опісля за святковим столом з найріднішими провести час під виступ улюбленого музичного гурту - у Львові можливо все!

Де можна зустріти Новий рік у Львові 2023?

Якщо Ви хочете зустріти Новий рік 2023 за смачною вечерею, з хорошою музикою, до вашої уваги - ресторани Львова на Новий рік, які щороку готують на новорічну ніч свої унікальні пропозиції святкування. Неспішний вечір при свічках, а на фоні лунає класична музика у виконанні піаніста за роялем. Альтернативою стануть великі ресторани Львова, що запропонують розважальну програму, а сюрприз вечора – відомий шоумен чи музичний гурт.

Новий рік 2023 у ресторанах Львова - це найкращі DJ України, зірковий гість в новорічну ніч, величезний асортимент коктейлів та алкогольних напоїв, кальяни та смачні закуски – найкращий варіант для компанії друзів.
Новорічні програми 2023 у готелі – це чудова можливість святкувати до ранку, залишитися на день і продовжити собі вихідний. Готелі Львова запропонують сходити у СПА чи на масаж, багато гуляти та відпочивати. Бажаєте зустріти Новий рік з дітьми? У багатьох готелях розрахована окрема розважальна новорічна програма для дітей з аніматорами, конкурсами та нянею, а Ви будете мати нагоду присвятити час собі.

Відпочинкові комплекси – чудовий варіант святкування Нового року 2023 у Карпатах, на природі, наприклад поряд водойми. Ви можете орендувати котедж і відсвяткувати новорічну ніч у великій компанії. Зазвичай відпочинкові комплекси готують розважальну програму та вишуканий стіл, а родзинкою ночі стає зірка шоу-бізу. Також можна організувати затишне святкування у вузькому колі друзів біля каміну з келихом вишуканого вина, в теплій атмосфері та відчуттям спокою.

Грудень — це час новорічних корпоративів! Провести дружнім колективом рік, що минає та зустріти Новий рік 2023, наповнивши його світлими бажаннями успіху та процвітання компанії, зараз хочеться кожному колективу, який вистояв в цей нелегкий час!

На нашому сайті ми підготували для Вас добірку пропозицій відсвяткувати Новий Рік у Львові у ресторанах та інших закладах відпочинку Львова та області. Окрім опису новорічної програми, наведені актуальні ціни, можна ознайомитися зі святковим новорічним меню. Обирайте те, що Вам до душі!

Хай же Ваша новорічна ніч 2023 буде сповнена див та здійснення мрій!