Покриття нігтів гелевим лаком у Львові

Розташування


Тип закладу
Салонні послуги
Додаткові параметри

Покриття нігтів гелевим лаком у Львові


Доглянуті нігті та руки - це те саме, що чистити зуби щодня. У сучасному світі кожен звертає увагу на стан рук та нігтів, тому так важливо дбати про їхній вигляд. Необхідно турбуватися про себе, тому базою є медичний манікюр, як для жінок так і для чоловіків, це насамперед про здоров'я. 

Покриття нігтів гелевим лаком зміцнює нігтьову пластину, відповідно нігті не ламаються, а естетично виглядають, більше того результат тримається 3-4 тижні. Звичайний лак осипається, відлущується значно швидше, тому гелеві лаки - це надійно, безпечно та гарно.

Рекомендуємо лікування врослово нігтя, що трапляється доволі часто у клієнтів, вирішуйте труднощі, особливо, коли це стосується вашого здоров'я та комфорту.

Зазвичай салони краси у Львові мають запис на манікюр/педикюр на місяць наперед, тому рекомендуємо після покриття нігтів гелевим лаком записуватися відразу на наступну процедуру.

Якщо Ви хочете нігті із середньою або великою довжиною, але ваші нігті швидко ламаються, то на допомогу приходить нарощування нігтів, які покривають гель лаком у м. Львів.

У салонах краси Львова Ви можете пройти курси із манікюру та педикюру, де майстри своєї справи навчать як робити професійно та якісно. Поділяться лайфхаками та розкажуть поради, які допоможуть у майбутньому.
Сортувати по

Салон краси «Jack Alexander Salon»

Львів, вул. Героїв УПА, 76

Cалон краси та засмаги «Метаморфоза» на Перфецького

Львів, вул. Перфецького, 2А

Салон краси «Л’Етуаль»

Львів, вул. І.Франка, 50

Салон краси «Багіра»

Львів, вул. Сеченова, 10
Total: 6