Культура — Театри, Львів

Розташування


Тип закладу

Культура — Театри, Львів

Результатів підбору: 13
Якщо Ви не знаєте, як провести вечір у Львові, що робити на вихідні або куди сходити на побачення, то один із найкращих варіантів – це подивитись виставу в театрі. Згадайте, із яким трепетом та передчуттям чуда Ви йдете до нього… Там перед Вами відкривається інший світ, який існуватиме в тому самому часі та просторі, що і Ви.

Театральне мистецтво ще із часів Давньої Греції приваблювало глядачів. Адже у виставі режисер, драматург, актори та художник намагаються подивитись на життя під іншим кутом зору, розповісти про нього образною мовою, змусити глядача думати та переживати.
 
В одному із восьми театрів Львова навіть найвибагливіший глядач знайде для себе ту виставу, яка вразить і задовольнить його художній смак. А в репертуарах лялькових театрів, яких, до речі, у Львові два, можна вибрати виставу для дітей будь-якої вікової категорії.
 
Традиційне прочитання класичних літературних творів, експериментальні постановки за творами Платона, Сковороди, Лесі Українки, сучасна українська та зарубіжна драматургія, балет та оперний спів, читки, різні форми глядацьких залів та сцен, натхнення і бажання творити – ось такими словами можна охарактеризувати театр у Львові. Єдине, що залишилось Вам зробити – це вибрати в який із них та на яку виставу піти. 

Наголосимо також, що на нашому сайті у найповнішому довіднику культурних закладів Ви можете не лише дізнатися про театри Львова, їхні адреси та телефони, а й переглянути повні афіші вистав. Також Ви зможете здійснити віртуальну прогулянку по театру.

Сортувати по

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

Львів, вул. Вірменська, 35

Студія культури і мистецтв «СПІРОГРАФ»

Львів, вул. Академіка Богомольця, 7; вул. Леся Курбаса, 3

Єврейський культурний центр

Львів, вул. Вугільна, 3
Total: 13