Культура — Театри, Львів


Петро Зарудний - вокаліст та лідер гурту «MERVA», з акустичним концертом

Якщо Ви не знаєте, як провести вечір у Львові, що робити на вихідні або куди сходити на побачення, то один із найкращих варіантів – це подивитись виставу в театрі. Згадайте, із яким трепетом та передчуттям чуда Ви йдете до нього… Там перед Вами відкривається інший світ, який існуватиме в тому самому часі та просторі, що і Ви.

Театральне мистецтво ще із часів Давньої Греції приваблювало глядачів. Адже у виставі режисер, драматург, актори та художник намагаються подивитись на життя під іншим кутом зору, розповісти про нього образною мовою, змусити глядача думати та переживати.
 
В одному із восьми театрів Львова навіть найвибагливіший глядач знайде для себе ту виставу, яка вразить і задовольнить його художній смак. А в репертуарах лялькових театрів, яких, до речі, у Львові два, можна вибрати виставу для дітей будь-якої вікової категорії.
 
Традиційне прочитання класичних літературних творів, експериментальні постановки за творами Платона, Сковороди, Лесі Українки, сучасна українська та зарубіжна драматургія, балет та оперний спів, читки, різні форми глядацьких залів та сцен, натхнення і бажання творити – ось такими словами можна охарактеризувати театр у Львові. Єдине, що залишилось Вам зробити – це вибрати в який із них та на яку виставу піти. 

Наголосимо також, що на нашому сайті у найповнішому довіднику культурних закладів Ви можете не лише дізнатися про театри Львова, їхні адреси та телефони, а й переглянути повні афіші вистав. Також Ви зможете здійснити віртуальну прогулянку по театру.Знайдено об'єктів: 13
Сортувати по

× Театри × clear all

 • Театр «Воскресіння»

  Львів, пл. Генерала Григоренка, 5
  Львівський академічний театр «Воскресіння»: в репертуарі театру найбільше легких комедій, сюжети і теми в яких викликають бурхливий сміх публіки та гарний настрій на увесь вечір. Якщо Вам захотілось від душі посміятись над анекдотичними сюжетами – то Вам точно сюди.
 • Театр «І люди, і ляльки»

  Львів, вул. Фредра, 6
  В маленькому приміщенні, що на вулиці Фредра у Львові, кожних вихідних оживає казка. Зрозумілі і прості сюжети казок, яскравість самих ляльок і вміле володіння актора лялькою принесе багато задоволення не лише дітям, а й їхнім батькам. В театрі «І люди, і ляльки» поступово відроджується традиція вистав для дорослих.
 • Львівська обласна філармонія

  Львів, вул. Чайковського, 7
  У Львівській філармонії кожного вечора відбуваються різні концерти. Навіть якщо Ви затятий меломан, то на афіші точно знайдете концерт, на який Вам захочеться піти. Чи то класична музика у виконанні камерного оркестру, чи варіації на задану музичну тему, чи звучання симфонічного оркестру – це все можна почути в стінах Львівської філармоні
 • Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса

  Львів, вул. Леся Курбаса, 3
  В репертуарі театру є вистави за поезією Василя Стуса та Богдана Ігоря Антонича. Вистава «Лісова пісня» стала легендарною. «Амнезія, або Маленькі подружні злочини» за Еріком Емануелем Шміттом розповідає дуже простою мовою про складні стосунки чоловіка та жінки. А особлива атмосфера театру та щирість його акторів є вагомим елементом у кожн
 • Львівський Державний Цирк

  Львів, вул. Городоцька, 83
  Різножанрове дійство, під час якого можна пережити цілий спектр різних емоцій. Сміятись із жартів клоуна, переживати і дивуватись майстерності акробатів, захоплюватись і затамовувати подих від трюків із хижими тваринами… До Львівського цирку регулярно приїжджають на гастролі циркові трупи і з України, і з Європи.
 • Львівський драматичний театр імені Лесі Українки

  Львів, вул. Городоцька, 36
  Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки – це вільний простір для театральних вистав різних акторських труп та режисерів. В репертуарі великої сцени є вистави «Баба Пріся», «Великий Льох», «Декамерон», «Мама Маріца – дружина Колумба». А на малій сцені функціонує Перша сцена сучасної драматургії «Драма.UA», де відбуваються читки і об
 • Львівський обласний театр ляльок

  Львів, пл. Данила Галицького, 1
  Кожних вихідних діти зі своїми батьками приходять до театру, щоб подивитись, як оживають казки, які вони слухають перед сном. Серед вистав для дітей найпопулярнішими є українські народні та зарубіжні казки: «Лисичка, котик і півник», «Ще раз про Червону Шапочку», «Мама для мамонтенятка», «Мишенятко Мицик», «Жирафа і носоріг» тощо.
 • Національний академічний драматичний театр ім. Марії Заньковецької

  Львів, вул. Лесі Українки, 1
  Театр ім. Марії Заньковецької у Львові — один із улюблених театрів львів’ян та гостей міста. В театрі є дві сцени: велика та камерна. На великій сцені театру є вистави за творами класичної української та зарубіжної драматургії, на камерній йдуть вистави інтимного характеру.
 • Національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької

  Львів, пр. Свободи, 28
  Львівський оперний театр входить до списку обов’язкового відвідування усіх туристів та гостей міста. У Львівському оперному театрі можна насолоджуватись операми: «Аїда», «Травіата», «Кармен», «Орфей і Еврідіка», балетами: «Лебедине озеро», «Жізель» та «Корсар», «Ромео і Джульєтта».
 • Перший академічний український театр для дітей та юнацтва

  Львів, вул. Гнатюка, 11
  Це чи не єдиний театр у Львові, який може зацікавити підлітків. В останні роки театр почав пропонувати вистави і дорослому глядачеві. Він відкрив свою сцену для режисерських експериментів із сучасною українською та зарубіжною драматургією, дитячою драматургією.Знайдено об'єктів: 13
Сортувати по

× Театри × clear all