Культура — Релігійні споруди, Львів

Розташування


Тип закладу

Культура — Релігійні споруди, Львів

Результатів підбору: 60
Львів завжди славився красою своїх храмів та різноманітністю стилів. У Львові представлені громади усіх конфесій християнства, які протягом століть спорудили в місті кілька десятків церков, які входять в число пам'яток архітектури та є обов'язковими в Вашому маршруті історичними місцями столиці західної України.
 
Серед найцікавіших відзначаються кафедральні храми греко-католицької, римо-католицької та вірменської церков Львова. Проте поруч розташовані і інші мальовничі пам'ятки архітектури. Під деякими церквами, як от під собором святого Юра, знаходять таємничі підземелля, куди Ви можете завітати на екскурсію.
 
Більшість церков Львова знаходиться в історичному центрі міста, серед вузеньких вулиць, поруч з пам'ятниками та музеями. Церкви Львова - це не стільки центри духовного життя міста, а більше частка його культурного життя, повноцінного архітектурного ансамблю, який варто побачити у Львові. Це доповнить Ваш відпочинок відчуттям неймовірної атмосфери старого міста та ширше розкриє уявлення про багатонаціональність Львова. Адже доповнять вашу екскурсію відвідини і храмів єврейської общини Львова.
 
На мапі нашого сайту Ви побачите місце розташування усіх найкрасивіших церков Львова та зможете оглянути їх завдяки невеличкій віртуальній екскурсії. Також ми пропонуємо Вам   ознайомитися з історією заснування та легендами, пов'язаними з церквами Львова.
 
Якщо ж ви хочете відвідати пам'ятні місця Львівщини, то до Вашої уваги найстаріші монастирі та храми західної України, а також замки Львівщини. У нас на сайті ви знайдете інформацію про церкви, монастирі та синагоги у Жовкві та Дрогобичі, відвідини яких наповнять ваш відпочинок незабутніми враженнями.
Сортувати по

Храм Пресвятого Серця Христового

Львів, вул. Фещенка-ЧопІвського , 2 а

Церква і монастир Святого Онуфрія

Львів, вул. Богдана Хмельницького, 36

Церква Святого Климентія

Львів, вул. Кривоноса, 1

Церква Євангельских Християн-баптистів

Львів, вул. Зелена, 11б

Вірменський катедральний собор

Львів, вул. Вірменська, 7

Храм Пресвятої Трійці

Львів, вул. Садибна, 1 А

Kостел Святого Антонія

Львів, вул. Личаківська, 49а

Костел Марії Сніжної

Львів, пл. Звенигородська, 8

Лавра Святого Івана Хрестителя

Львів, вул. Чернеча Гора, 1

Комплекс монастиря Кармелітів Босих

Львів, вул. Винниченка, 22

Храм Покрови Пресвятої Богородиці

Львів, вул. Личаківська, 175

Львівська іудейська релігійна громада

Львів, вул. Братів МІхновських, 4

Костел і монастир Бенедиктинок

Львів, пл. Вічева, 2

Церква святих Володимира та Ольги

Львів, вул. В. Симоненка , 5 а

Храм Вознесіння Господнього

Львів, вул. Старовознесінська, 23
Total: 60