Культура — Релігійні споруди, Львів

Розташування


Тип закладу

Культура — Релігійні споруди, Львів

Результатів підбору: 60
Львів завжди славився красою своїх храмів та різноманітністю стилів. У Львові представлені громади усіх конфесій християнства, які протягом століть спорудили в місті кілька десятків церков, які входять в число пам'яток архітектури та є обов'язковими в Вашому маршруті історичними місцями столиці західної України.
 
Серед найцікавіших відзначаються кафедральні храми греко-католицької, римо-католицької та вірменської церков Львова. Проте поруч розташовані і інші мальовничі пам'ятки архітектури. Під деякими церквами, як от під собором святого Юра, знаходять таємничі підземелля, куди Ви можете завітати на екскурсію.
 
Більшість церков Львова знаходиться в історичному центрі міста, серед вузеньких вулиць, поруч з пам'ятниками та музеями. Церкви Львова - це не стільки центри духовного життя міста, а більше частка його культурного життя, повноцінного архітектурного ансамблю, який варто побачити у Львові. Це доповнить Ваш відпочинок відчуттям неймовірної атмосфери старого міста та ширше розкриє уявлення про багатонаціональність Львова. Адже доповнять вашу екскурсію відвідини і храмів єврейської общини Львова.
 
На мапі нашого сайту Ви побачите місце розташування усіх найкрасивіших церков Львова та зможете оглянути їх завдяки невеличкій віртуальній екскурсії. Також ми пропонуємо Вам   ознайомитися з історією заснування та легендами, пов'язаними з церквами Львова.
 
Якщо ж ви хочете відвідати пам'ятні місця Львівщини, то до Вашої уваги найстаріші монастирі та храми західної України, а також замки Львівщини. У нас на сайті ви знайдете інформацію про церкви, монастирі та синагоги у Жовкві та Дрогобичі, відвідини яких наповнять ваш відпочинок незабутніми враженнями.
Сортувати по

Храм Воскресіння Христового

Львів, вул. Городоцька, 319 а

Костел і монастир Бенедиктинок

Львів, пл. Вічева, 2

Храм Пресвятого Серця Христового

Львів, вул. Фещенка-ЧопІвського , 2 а

Львівська іудейська релігійна громада

Львів, вул. Братів МІхновських, 4

Храм Святого Лазаря

Львів, вул. Коперника, 27

Лавра Святого Івана Хрестителя

Львів, вул. Чернеча Гора, 1

Львівсько-Сокальска Єпархія Київського Патриархату

Львів, вул. М. Грушевського, 2

Вірменський катедральний собор

Львів, вул. Вірменська, 7

Церква Святого Климентія

Львів, вул. Кривоноса, 1

Храм Святої Софії

Львів, вул. Франка І , 121 а

Храм Покрови Пресвятої Богородиці

Львів, вул. Личаківська, 175

Храм Пресвятої Трійці

Львів, вул. Садибна, 1 А

Костел Марії Сніжної

Львів, пл. Звенигородська, 8

Комплекс монастиря Кармелітів Босих

Львів, вул. Винниченка, 22

Церква святих Володимира та Ольги

Львів, вул. В. Симоненка , 5 а
Total: 60