Культура — Релігійні споруди, Львів

Розташування


Тип закладу

Культура — Релігійні споруди, Львів

Результатів підбору: 60
Львів завжди славився красою своїх храмів та різноманітністю стилів. У Львові представлені громади усіх конфесій християнства, які протягом століть спорудили в місті кілька десятків церков, які входять в число пам'яток архітектури та є обов'язковими в Вашому маршруті історичними місцями столиці західної України.
 
Серед найцікавіших відзначаються кафедральні храми греко-католицької, римо-католицької та вірменської церков Львова. Проте поруч розташовані і інші мальовничі пам'ятки архітектури. Під деякими церквами, як от під собором святого Юра, знаходять таємничі підземелля, куди Ви можете завітати на екскурсію.
 
Більшість церков Львова знаходиться в історичному центрі міста, серед вузеньких вулиць, поруч з пам'ятниками та музеями. Церкви Львова - це не стільки центри духовного життя міста, а більше частка його культурного життя, повноцінного архітектурного ансамблю, який варто побачити у Львові. Це доповнить Ваш відпочинок відчуттям неймовірної атмосфери старого міста та ширше розкриє уявлення про багатонаціональність Львова. Адже доповнять вашу екскурсію відвідини і храмів єврейської общини Львова.
 
На мапі нашого сайту Ви побачите місце розташування усіх найкрасивіших церков Львова та зможете оглянути їх завдяки невеличкій віртуальній екскурсії. Також ми пропонуємо Вам   ознайомитися з історією заснування та легендами, пов'язаними з церквами Львова.
 
Якщо ж ви хочете відвідати пам'ятні місця Львівщини, то до Вашої уваги найстаріші монастирі та храми західної України, а також замки Львівщини. У нас на сайті ви знайдете інформацію про церкви, монастирі та синагоги у Жовкві та Дрогобичі, відвідини яких наповнять ваш відпочинок незабутніми враженнями.
Сортувати по

Львівська іудейська релігійна громада

Львів, вул. Братів МІхновських, 4

Храм Святої Софії

Львів, вул. Франка І , 121 а

Комплекс монастиря Кармелітів Босих

Львів, вул. Винниченка, 22

Лавра Святого Івана Хрестителя

Львів, вул. Чернеча Гора, 1

Храм Воскресіння Христового

Львів, вул. Городоцька, 319 а

Костел і монастир Бенедиктинок

Львів, пл. Вічева, 2

Храм Покрови Пресвятої Богородиці

Львів, вул. Личаківська, 175

Церква Святої Параскеви П’ятниці

Львів, вул. Б. Хмельницького, 77

Kостел Святого Антонія

Львів, вул. Личаківська, 49а

Храм Вознесіння Господнього

Львів, вул. Старовознесінська, 23

Церква святих Володимира та Ольги

Львів, вул. В. Симоненка , 5 а

Храм Пресвятої Трійці

Львів, вул. Садибна, 1 А

Костел Марії Сніжної

Львів, пл. Звенигородська, 8

Храм Пресвятого Серця Христового

Львів, вул. Фещенка-ЧопІвського , 2 а

Храм Святого Михайла

Львів, вул. Винниченка, 22
Total: 60