Де поїсти — Антикафе, Львів

Ресторани та кафе Львова з літніми терасами та майданчиками 2020
Розташування


Тип закладу
Послуги і Розваги
Кухня
Додаткові параметри
Ресторани та кафе Львова з літніми терасами та майданчиками 2020

Де поїсти — Антикафе, Львів

Результатів підбору: 0
Антикафе у Львові зовсім недавно почали набувати популярності. Це відкритий простір, створений як альтернатива до звичайних кафе. Тут немає офіціантів, столиків та меню. Натомість тут можна перекусити різними смаколиками, випити какао або чаю, поласувати бургером… 

Тут є вільний доступ до інтернету через Wi-Fi зв’язок, комп’ютери, ксерокс або принтер. Ви можете прийти сюди великою компанією і пограти в настільні або відео ігри

Атмосфера тут, порівняно зі звичайними кафе та ресторанами, набагато вільніша. Це оптимальний варіант для тих, кому, наприклад, набридло сидіти вдома, а в кафе не хочеться йти. Якщо Ви не можете вдома організувати свою роботу, то в антикафе можна прийти у коворкінг. Якщо у Вас велика компанія друзів і немає місця, щоб весело провести час в тихій атмосфері, – то Вам також сюди.
 
Також в антикафе регулярно відбуваються різні події: уроки англійської мови, майстер-класи та лекції, змагання із настільних ігор, виставки та ще багато різного цікавого.

А деякі антикафе у м. Львів працюють навіть цілодобово. А це значить, якщо Ви подорожуєте і Ваш потяг відходить пізно або дуже рано, то можна прийти сюди і почекати потрібного часу.

А щодо оплати, то тут Ви платите тільки за час перебування: за кожну хвилину або годину. І, звісно, для постійних відвідувачів діє гнучка система знижок.  
Сортувати по
Total: 0

Нові заклади на Virtual.ua