Де поїсти — Суші-бари, Львів

Новий рік у Львові 2022 у ресторанах, готелях, клубах
Розташування


Тип закладу
Послуги і Розваги
Кухня
Додаткові параметри
Новий рік 2022 у Львові у ресторанах, готелях, клубах

Де поїсти — Суші-бари, Львів

Результатів підбору: 12
 Популярність японської кухні в цілому світі зараз надзвичайно широка. Японська кухня проста, витончена та вишукана, а споживання таких страв дають людині час на роздуми. Точне та уважне слідування традиційним рецептам перетворило японську кулінарію в мистецтво, тож якщо Ви бажаєте долучитися до цього мистецтва та ще й смачно поїсти у Львові – варто завітати до одного з суші-барів Львова.
 
 Японці вважають, що їжа повинна насолодити всі відчуття, тому Вас потішить гармонійність, іноді навмисна простота, а іноді живописна композиційність страв. Суші-бари м. Львів характерні колоритним інтер’єром: тут все дуже стильно та на високому рівні, але, водночас, ціни не є захмарними. Обслуговування і різноманітний вибір страв японської кухні задовольнять широке коло відвідувачів. Тут відчуєте особливий колорит сходу, який поєднав у самому центрі Львова традиційність Японії та хай-теківське вирішення дизайну у таких закладах. Переконатися у цьому можна під час віртуальної прогулянки суші-барами Львова.
 
 Львівські суші-бари спеціалізуються не лише на приготуванні суші, здебільшого це ресторани японської кухні. Представлений у львівських суші-барах асортимент перевищує усі сподівання, але розгубитися не дозволять добре обізнані в своїй страві офіціанти, які, зрештою, розширять Ваші знання про японську кухню. Насолода під час відпочинку у Львові, отримана в процесі їжі, Вам гарантована – страви, приготовані з маринованого рису, свіжої риби та овочів, є не тільки неперевершеними за своїми смаковими якостями, а і дуже корисними делікатесами.
Сортувати по

Суші-бар «Япона Хата»

Львів, пр. Свободи, 29

Суші-ресторан «SushiKing»

Львів, вул. Малоголосківська, 8Д

Суші-бар «Moyogi» на Лесі Українки

Львів, вул. Лесі Українки, 21

Суші-бар «Kvadrat Sushi & Pizza»

Львів, вул. Богдана Хмельницького, 127

Суші-бар «Moyogi»

Львів, вул. Валова, 13

Суші-бар «Banzai» на Чайковського

Львів, вул. Чайковського, 26

Суші-бар «Banzai» на Мазепи

Львів, вул. Гетьмана Мазепи, 37

Суші-бар «Япона Хата»

Львів, вул. Кульпарківська, 226а

Суші-бар «Banzai» на В. Великого

Львів, вул. В. Великого, 35

Суші-бар «Суші До»

Львів, вул. Вагова, 9

ЯПІ «Острів суші»

Львів, пр. Свободи, 6-8

Суші-бар «Sushi Time»

Львів, вул. Торф'яна, 8А
Total: 12