Літній відпочинок у Карпатах з басейном

Розташування


Тип закладу
Послуги і розваги
Ціни на проживання
Додаткові параметри

Літній відпочинок у Карпатах з басейном


Відпочинок в Карпатах влітку – один із найбільш очікуваних моментів протягом року. Адже літом так і хочеться поїхати ближче до природи, де свіже повітря та неймовірні краєвиди, зануритись в басейн або гірську річку.

Літній відпочинок в Карпатах поруч із басейном або річкою буде не таким спекотним, як, наприклад, в місті.  Уявіть: ви плаваєте в басейні, а навколо Вас зелені гори та свіже повітря, яке Ви вдихаєте на повні груди. Один з накращих моментів літа.

Знайти житло в Карпатах зовсім не проблема. Ви можете заселитися в бази відпочинку із басейном або в готелі, де є басейн. Між іншим, взимку відпочинок в Карпатах куди цікавіший, якщо в готелі є закритий басейн. Наша добірка допоможе обрати варіант, який відповідатиме усім Вашим побажанням. Умови, в яких проведете декілька днів або тижнів відпустки, Ви обираєте для себе самі.

Уявіть собі: неймовірна літня спека, а Ви ховаєтесь від неї у тіні парасолі і насолоджуєтесь відпочинком на шезлонгах поруч із басейном. Повітря поруч стає прохолоднішим та більш вологим. Можна зануритись у воду повністю, проплисти декілька кіл або просто насолоджуватись моментом і релаксувати.
Посмакувати улюбленим десертом або прохолодним лимонадом, насолоджуватися свіжим карпатським повітрям, провести декілька днів у спокійному, розміреному ритмі, абстрагуватися від усіх проблем і тривог.  Літній відпочинок у горах Карпатах цьому сприятиме якнайкраще.

Якщо Ви обожнюєте активні види розваг, то відпочинкові комплекси нададуть цілий спектр послуг і задовольнять ваші потреби. Також у готелях та відпочинкових базах є сауни, бані та SPA.

Варто про житло потурбуватися наперед, щоб у Вас не було зайвих і непотрібних клопотів із проживанням. Ви хочете відпочивати на базі відпочинку у Карпатах, щоб поруч був басейн? Чи поселитесь у готелі поруч із річкою? Можливо, Ви хочете зупинитись у котеджі великою компанією поруч із гірськолижним витягом? Шукаєте будиночок в Карпатах для відпочинку із сім'єю? У Карпатах є всі варіанти проживання. Обирайте те, що підходить саме вам.

Насолоджуйтесь літнім відпочинком у горах Карпатах біля басейну, ягодами, красивими пейзажами, спокоєм та комфортним житлом!

Сортувати по

Готельно-відпочинковий комплекс «Лагуна»

Славське, вул. І. Франка, 21

Царинка

Славське, с. Н.Рожанка

База відпочинку «Рожанка»

Славське, с. Нижня Рожанка

Еко-Курорт «Ізкі»

Ізки

Відпочинковий комплекс «Ведмежа гора»

Яремче, Івано-Франківська область, м. Яремче вул. Грушевського, 29

Вілла «Мілена»

Поляниця, Івано-Франківська область, Буковель, с. Поляниця, вул. Карпатська, 73в

У Олега

Славське, смт. Славсько, вул. І.Франка 53а

Готель «Патковський», «Patkovski Hotel»

Поляниця, Яремча, вул. Урочище Вишні, 162

Вілла «Хіжина СПА»

Трускавець, вул. Бориславська, 29а

Готель Лис Микита

Славське, смт. Славське, вул. І.Франка, 59а

Готель «Мілленніум»

Микуличин, Яремче, с. Микуличин, вул. М. Грушевського, 65 (19 км від Буковеля)

Готельно-відпочинковий комплекс «Лагуна»

Славське, вул. І. Франка, 21

База відпочинку «Карпати ТК»

Славське, вул. Шевченка, 2

Готель-курорт «Коруна»

Татарів, Івано-Франківська область, Яремчанський р-н., с. Татарів, ур. Піги, 660

Готель «Гермес»

Трускавець, вул. С. Бандери, 55-Б
Total: 16