Літній відпочинок у Карпатах з басейном

Розташування


Тип закладу
Послуги і розваги
Ціни на проживання
Додаткові параметри

Літній відпочинок у Карпатах з басейном


Відпочинок в Карпатах влітку – один із найбільш очікуваних моментів протягом року. Адже літом так і хочеться поїхати ближче до природи, де свіже повітря та неймовірні краєвиди, зануритись в басейн або гірську річку.

Літній відпочинок в Карпатах поруч із басейном або річкою буде не таким спекотним, як, наприклад, в місті.  Уявіть: ви плаваєте в басейні, а навколо Вас зелені гори та свіже повітря, яке Ви вдихаєте на повні груди. Один з накращих моментів літа.

Знайти житло в Карпатах зовсім не проблема. Ви можете заселитися в бази відпочинку із басейном або в готелі, де є басейн. Між іншим, взимку відпочинок в Карпатах куди цікавіший, якщо в готелі є закритий басейн. Наша добірка допоможе обрати варіант, який відповідатиме усім Вашим побажанням. Умови, в яких проведете декілька днів або тижнів відпустки, Ви обираєте для себе самі.

Уявіть собі: неймовірна літня спека, а Ви ховаєтесь від неї у тіні парасолі і насолоджуєтесь відпочинком на шезлонгах поруч із басейном. Повітря поруч стає прохолоднішим та більш вологим. Можна зануритись у воду повністю, проплисти декілька кіл або просто насолоджуватись моментом і релаксувати.
Посмакувати улюбленим десертом або прохолодним лимонадом, насолоджуватися свіжим карпатським повітрям, провести декілька днів у спокійному, розміреному ритмі, абстрагуватися від усіх проблем і тривог.  Літній відпочинок у горах Карпатах цьому сприятиме якнайкраще.

Якщо Ви обожнюєте активні види розваг, то відпочинкові комплекси нададуть цілий спектр послуг і задовольнять ваші потреби. Також у готелях та відпочинкових базах є сауни, бані та SPA.

Варто про житло потурбуватися наперед, щоб у Вас не було зайвих і непотрібних клопотів із проживанням. Ви хочете відпочивати на базі відпочинку у Карпатах, щоб поруч був басейн? Чи поселитесь у готелі поруч із річкою? Можливо, Ви хочете зупинитись у котеджі великою компанією поруч із гірськолижним витягом? Шукаєте будиночок в Карпатах для відпочинку із сім'єю? У Карпатах є всі варіанти проживання. Обирайте те, що підходить саме вам.

Насолоджуйтесь літнім відпочинком у горах Карпатах біля басейну, ягодами, красивими пейзажами, спокоєм та комфортним житлом!

Сортувати по

База відпочинку «Карпати ТК»

Славське, вул. Шевченка, 2

Готель «Мілленніум»

Микуличин, Яремче, с. Микуличин, вул. М. Грушевського, 65 (19 км від Буковеля)

Готельно-відпочинковий комплекс «Лагуна»

Славське, вул. І. Франка, 21

Готельно-відпочинковий комплекс «Лагуна»

Славське, вул. І. Франка, 21

Вілла «Хіжина СПА»

Трускавець, вул. Бориславська, 29а

Еко-Курорт «Ізкі»

Ізки

Готель Лис Микита

Славське, смт. Славське, вул. І.Франка, 59а

У Олега

Славське, смт. Славсько, вул. І.Франка 53а

База відпочинку «Рожанка»

Славське, с. Нижня Рожанка

Царинка

Славське, с. Н.Рожанка

Готель-курорт «Коруна»

Татарів, Івано-Франківська область, Яремчанський р-н., с. Татарів, ур. Піги, 660

Готель «Гермес»

Трускавець, вул. С. Бандери, 55-Б

Готель «Патковський», «Patkovski Hotel»

Поляниця, Яремча, вул. Урочище Вишні, 162

Вілла «Мілена»

Поляниця, Івано-Франківська область, Буковель, с. Поляниця, вул. Карпатська, 73в

Відпочинковий комплекс «Ведмежа гора»

Яремче, Івано-Франківська область, м. Яремче вул. Грушевського, 29
Total: 16