Відпочинок у Карпатах — Україна
SPA-чан


Осінні знижки

Відпочинок в Карпатах – це щодня приємно та з користю проведений час. Адже під час відпочинку Ви заряджаєтесь енергією, оздоровлюєтесь та сповнюєтесь нових сил.
Spa-процедури, які пропонують у готелях та відпочинкових комплексах у Карпатах дуже різноманітні. Одним із улюблених видів спа-відпочинку у Карпатах для багатьох туристів є спа-чани.
Купання у чанах допоможе Вам розслабитись, зміцнить здоров’я, покращить самопочуття та подарує сили. Чани у Карпатах – це унікальний відпочинок. Адже такаspa-процедурадоступна цілий рік. І влітку, і восени, і взимку, і навесні Ви можете із компанією друзів або коханою людиною насолоджуватись купанням у чанах.
Чани – це великі чавунні посудини-ванни, наповнені водою та встелені камінням із гірської річки. Вода у них постійно тепла, бо вогонь, що під чанами, її підігріває. А самі чани розташовані на дерев’яних підпорах. Вода у них ніколи не охолоджується і зберігає температуру біля 40 градусів.
Це може бути і романтичне побачення удвох – купання у чанах, і час, проведений із друзями. Така спа-процедура зазвичай триває близько години на свіжому повітрі. Вам залишається лише відпочивати душею та тілом.
Купання в чанах може бути різним за своєю ефективністю та цілями. Все залежить від того, який трав’яний настій Ви додасте у купіль. Так само і ціни на купання у чанах залежать від багатьох умов.
Що робити під час відпочинку в Карпатах? Замовте собі купання у спа-чанах. Ваше тіло буде вдячним за такий релакс та насолоду. А Ви точно захочете ще.
Спа-чани у Карпатах, купання у чанах в горах – це неймовірні емоції та відчуття, найкращий спосіб відпочити!Знайдено об'єктів: 7
Сортувати по

× SPA-чан × clear all

 • Готель-замок «Вежа Ведмежа»

  Волосянка, вул. Опришків, 1
  Готельно-відпочинковий комплекс «Вежа Ведмежа» (Львівщина) — це вишуканий відпочинок на будь-який смак, будь-якою компанією та в будь-яку пору року!
 • Руська баня у «Вежі Ведмежій»

  Волосянка, с. Волосянка, урочище Цоцора (вул. Опришків, 1)
  Руська баня у готелі «Вежа Ведмежа» (Славське, Львівщина) залишить незабутні враження від відпочинку, відновить сили та додасть бадьорості!
 • Готельний комплекс «Grand Villa»

  Східниця, вул. Данила Галицького, 26
  «GRAND VILLA» у Східниці — невеликий затишний готельний комплекс для комфортного відпочинку з басейном, вишуканим рестораном європейської та української кухні, можливістю оздоровлення мінеральними водами Трускавця, широким спектром різноманітних SPA-процедур та активого відпочинку.
 • База відпочинку «4 сезони»

  Славське, вул. Шевченка, 105
  База відпочинку «4 сезони» у Славське: 3D фото усіх номерів, детальний опис усіх послуг та розваг, які можливі на території бази, баня, басейн, активний відпочинок… Для Вас цей відпочинок буде незабутнім у будь-яку пору року!
 • Cадиба «Божена»
  Микуличин, вул. 1 Травня, 23 аЗнайдено об'єктів: 7
Сортувати по

× SPA-чан × clear all