Релакс і SPA — Україна

Розташування


Тип закладу
Послуги і сервіси
Додаткові параметри

Релакс і SPA — Україна

Результатів підбору: 196
SPA-процедури подарують Вам райський відпочинок та неймовірне розслаблення всього тіла. Це один із найприємніших способів догляду за тілом, адже спа процедури мають дуже позитивний вплив на Ваш організм та зовнішній вигляд загалом.
Саме ж слово Spa за однією із версій походить від назви бальнеологічного курорту у бельгійських Арденнах. Хоча ця абревіатура була відома і стародавнім римлянами: Пліній, Марціал і Лукрецій так називали «живу» воду – Sanus per aquam. З латинської це перекладається, як «Здоров’я через воду», скорочено – SPA.
Сьогодні спа процедури – це більш широке поняття. Адже це не лише водні процедури, але й косметичні – під час яких використовують косметичні засоби на основі дарів моря та інших натуральних компонентів.
Під час оздоровчого комплексу spa-процедур зазвичай використовують морську, термальну, мінеральну або й прісну воду, морські водорості, лікувальні грязі…
Власне, залежно від того, що саме використовують під час spa-процедури, їх поділяють на різні види:
• Бальнеотерапія – це spa-процедури із використанням мінеральних вод та лікувальних грязей. Мінеральні та термальні води мають позитивний вплив на кровообіг та активізують обмін речовин.
• Під час таласотерапії використовують продукти із морського середовища: різноманітні спеціальні грязі, водорості, сіль, навіть саму морську воду…
• Грязелікування – це лікування морськими грязями. Воно здійснює дуже позитивний мінералізуючий вплив на тіло та шкіру людини.
Спа-процедуру проводять в декілька етапів, які принесуть Вам неймовірну насолоду та релаксацію. Спершу шкіру м’яко очищують, потім її обгортають спеціальними масками, наприклад, із морських водоростей. Масаж, який Вам зроблять за допомогою струменів води, зніме втому та тонус м’язів. Ви будете почуватись набагато краще та вільніше.
Іще одна особливість spa-процедур – це обов’язкова розслаблююча атмосфера. Адже одна із цілей – подарувати Вам гармонію душі та тіла.
Зараз spa-процедури не обмежуються лише водними процедурами, як було до цього. Ви можете прийти у spa-салон для проведення косметичної спа-процедури. Цю процедуру роблять за допомогою косметики, зробленої на основі дарів моря.
Якщо Ви хочете за допомогою саме spa-процедур покращити самопочуття та свій зовнішній вигляд, то варто спершу проконсультуватись із косметологом у spa-салоні. Вже він порадить що буде мати кращий ефект для Вашої шкіри: обгортання на основі водоростей та грязей, гідромасаж чи лімфодренажний масаж…
Після спа-процедур Ви будете почуватись бадьоріше, Ваше тіло буде більш пружним, а шкіра більш еластичною. А кожна наступна процедура буде робити ефект більш помітним.
Spa-процедури, особливо, якщо Ви любите воду та запах моря, будуть найкращим способом для Вас розслаблення та відпочинку. А ще приємнішим буде похід в spa-салон тому, що звідти Ви вийдете гарними, бадьорими та повними гармонії. Spa-процедури – це найкращий подарунок для себе і для дорогих Вам людей.
Сортувати по
Total: 196