Де зайнятись спортом — Львів
Аеробіка


Wow Conference 2019

Аеробіка та степ-аеробіка – прекрасний спосіб завжди бути у відмінній формі. Якщо аеробіка, як вид заняття спортом, відома усім, то степ-аеробіка – доволі новий та свіжий різновид організації спортивного дозвілля. Степ-аеробіка - це сходинка до Вашого здоров’я та чудесного зовнішнього вигляду. Легкі для виконання вправи та інтенсивні рухи, забезпечують в аеробіці та степ-аеробіці відмінний результат, який Ви відчуєте практично з перших занять.

Аеробіка у Львові подарує Вам позитивний настрій та гарне самопочуття. Натомість, степ-аеробіка, доступна у спорт-клубах запрошує в світ чудових результатів, які стануть предметом захоплення протилежної статі. Заняття аеробікою у Львові – це висококваліфіковані тренери, сучасні просторі тренувальні зали та широка гамма програм.

Для Вас http://virtual.ua приготував всю інформацію щодо кращих закладів, в яких можна займатися аеробікою та степ-аеробікою у Львові. Наш проект розповість про ціни, тренерів та розклади занять. А також Ви дізнаєтеся про сучасні програми тренування, спеціальні дієти та багато-багато іншого.Знайдено об'єктів: 8
Сортувати по

× Аеробіка × clear all

 • Сауна в ГРК «Галактика»

  Львів, Винники, вул. Галицька, 21б
  Сауна в ГРК «Галактика» у Львові запропонує Вам комплекс послуг та можливостей, які перетворять Ваш відпочинок на захоплююче дійство.
 • Спортивний клуб «Ківі-Фітнес» на вул. Науковій

  Львів, вул. Наукова, 43 б
  Спортивний клуб «Ківі-Фітнес» у Львові: тут працюють професіонали, які допоможуть Вам стати кращими. Спортивні заняття, аеробіка, пілатес, йога, стретчінг, антицелюлітна програма, SKY Jumping (фітнес на батутах). А також догляд за тілом та обличчям. На сайті можна ознайомитись із повним переліком послуг та фотографіями приміщення.
 • Спортивний клуб «Ківі-Фітнес» на вул. Стефаника

  Львів, вул. Стефаника, 21
  Спортивний клуб «Ківі-Фітнес» пропонує покращити своє самопочуття та свої форми завдяки новим спортивним практикам та технологіям. В клубі на вул. В. Стефаника Ви можете спробувати TRX та йогу в гамаках. На сайті є перелік усіх програм, 3D фото залів, графік роботи та розташування на карті.
 • Спортивний клуб «Ківі-Фітнес» на вул. С. Бандери

  Львів, вул. Степана Бандери, 18
  Спортивний клуб «Ківі-Фітнес» у Львові — відвідувати його не тільки корисно, але й вигідно! Для учасників клубу постійно проводяться заохочувальні акції, планується організація різних фітнес-турів, пропонує зручний графік занять, а також оптимальну вартість абонементу.
 • Спортивний клуб «Ківі-Фітнес» на вул. Масарика

  Львів, вул. Масарика, 2
  Спортивний клуб «Ківі-Фітнес» у Львові — відвідувати його не тільки корисно, але й вигідно! Для учасників клубу постійно проводяться заохочувальні акції, планується організація різних фітнес-турів, пропонує зручний графік занять, а також оптимальну вартість абонементу.
 • Готель-ресторан «Статус»

  Малехів, вул. Київська, 6
  Готель-ресторан «Статус» у Львові (с. Малехів) — створює виняткову атмосферу, неповторний клімат для Вашого відпочинку під опікою професійного та гостинного персоналу. Інтер’єр та характер готелю вирізняється і назавжди залишається у пам’яті гостей.
 • Оздоровчий комплекс «Три Стихії»

  Львів, вул. Щирецька, 36
 • Фітнес-клуб «Forma»
  Львів, вул. Братів Міхновських, 23Знайдено об'єктів: 8
Сортувати по

× Аеробіка × clear all