Де поїсти — Бари, Паби, Таверни, Львів


Осінні знижки

Львівське пиво – це гарний і давно відомий спосіб відпочинку у Львові . Адже львівські пивоварні мають славу на всю Україну. І на кожній вуличці у центрі Львова можна знайти паб, щоб випити найсмачнішого та найсвіжішого пива. А якщо відмічати заклади, де його наливають – то карта Львова буде вся замальована. 
 
Пиво різних сортів, яке варять у кращих пабах Львова, не фільтрують, щоб зберегти всі властивості живого напою. До найсвіжішого пива добре пасуватиме галицька кухня, у якій поєднуються страви різних країн: України, Польщі, Австрії, Угорщини. Доповнить ці гастрономічні шедеври невимушена атмосфера батярського Львова: суто чоловічого і навіть дещо хуліганського.

Смачне пиво, весела компанія, приємний вечір, розваги – це і є паби та таверни Львова. А ще тут є набори до пива та м'ясні страви на грилі. А у деяких із них є власні пивоварні, тому можна шукати у меню ексклюзивні види пива. Випити пиво у Львові – це обов’язковий елемент відпочинку у місті Львів.
 
Якщо ж, окрім пива, Вам хочеться гарно розважитись – львівські паби готові догодити Вам і в цьому. Клубні концерти, танцювальні тематичні вечірки, трансляція спортивних подій на великому екрані –  все це, розбавлене пивом, гарантуватиме гарний відпочинок у Львові. Деякі із закладів запропонують також гру в більярд або ж радо приймуть велику компанію, трансформувавшись у ресторан, де можна організувати банкет або корпоратив.
 
Щоб довго не думати, куди піти в п’ятницю ввечері, радимо переглянути наш сайт. За допомогою підбору можна вибрати оптимальні умови відпочинку в одному із закладів харчування Львова. Окрім цього, ми пропонуємо зануритися в атмосферу львівських пабів за допомогою віртуальної прогулянки. Також на сайті є адреси місць, де можна випити пиво, контакти, розміщення на карті та пряме бронювання столиків без комісії.


Знайдено об'єктів: 102
Сортувати по

× Бари, Паби, Таверни × clear all
Знайдено об'єктів: 102
Сортувати по

× Бари, Паби, Таверни × clear all