Де поїсти — Піцерії, Львів

Розташування


Тип закладу
Послуги і Розваги
Кухня
Додаткові параметри

Де поїсти — Піцерії, Львів

Результатів підбору: 63
Піцерії Львова – сюди Вам слід поспішати, якщо під час прогулянки або навіть сидячи вдома захотілось з’їсти піцу. Львів – саме те місто, в якому можна вибрати піцу і на кожен смак, і на кожен гаманець. Печені на дровах, справжні італійські, із ананасом, руколою, тунцем чи шинкою… Маленьку, середню чи велику піцу можна замовити із меню як вже готову, так і самим вибирати для неї інгредієнти. У львівських піцеріях ви точно знайдете ту, яка вам засмакує. А якщо Ви не хочете нікуди йти, то можна скористатись доставкою піци у Львові.

Що не менш важливо, знайдіть саме ту піцерію, атмосфера якої буде для вас найбільш приємною: чи затишна атмосфера романтичного побачення, чи зал для зустрічі великої компанії друзів. А в теплий період року можна насолоджуватись містом та теплим вечором за столиком на веранді.
  
Трапеза в піцерії не обов’язково має складатись лише із піци. В меню також пропонують різноманітні пасти: карбонара, болоньєзе, прімавера або лазанья. А ще салати, млинці, різні крем-супи. А для повного відчуття італійського обіду можна замовити келих хорошого вина.
 
Також у Львові є піцерії, де, окрім піци, можна поласувати ситним українським обідом: картопля, борщ, вареники, узвар. І це може бути досить економічно вигідний варіант. В більшості піцерій працює послуга доставки замовлення додому або в готельний номер.

На нашому сайті Ви можете, скориставшись підбором, вибрати для себе саме ту піцерію, в яку Ви хочете піти. Забронювати столики он-лайн без комісії, подивитись адресу та розміщення на карті, переглянути 3D тур та меню.

Сортувати по

PRSCCO & PZZA

Львів, проїзд Крива Липа, 7
+38 (067) 011 11 77
Total: 63

Нові заклади на Virtual.ua