Культура — Музеї, Україна


«Батьки і діти». Час історій з Іриною Снітинською


Знайдено об'єктів: 150
Сортувати по

× Музеї × clear all

 • Музей шоколаду «АВК»

  Львів, пл. Ринок, 6, Італійський дворик, 3 поверх
  Музей «Країна Шоколандія» у Львові — це не лише місце з цікавими солодкими експонатами, а й чарівний світ незабутніх вражень, де кожен може спробувати щось новеньке та відкрити для себе щось непересічне!
 • Водно-інформаційний центр (музей води)

  Київ, вул. Грушевського, 1В
  Музей води в Києві запрошує всіх, хто хоче дізнатись більше цікавого про властивості води, пірнути у мильну кульку та побувати та захоплюючій екскурсії. Не знаєте, як провести час в Києві чи куди піти? Музей води запрошує Вас! На сайті можна побачити графік роботи та адресу із розміщенням на карті.
 • Флюровиставка «Глибина»

  Львів, вул. Валова, 18 (Музей Ідей)
  Флюровиставка «Глибина» у Львові — неординарна гра світла та темряви. Флуоресценція — це пензель майстра, яким Олена Шептицька розфарбувала темряву. Вас запрошують у невідомий світ природніх явищ та неземної краси.
 • Зоологічний музей ЛНУ ім. І.Франка

  Львів, вул. Грушевського, 4, 3-й пов., біологічний ф-т.
  Віртуальний 3D-тур музеями Львова - Зоологічний музей. Історична довідка та опис, екскурсії. Зоологічний музей на карті Львова!
 • Музей «Історія Трускавця»

  Трускавець, майдан Січових стрільців, 2
  Під час відпочинку на курорті в Трускавці відвідайте Музей «Історія Трускавця». Ви дізнаєтесь більше про цей регіон і побачите унікальні експонати. На сайті є адреса та контакти музею.
 • Каплиця Боїмів

  Львів, пл. Катедральна, 1
  Віртуальний 3D-тур вулицями Львова - Каплиця Боїмів. Історична довідка та опис. Каплиця Боїмів на карті Львова!
 • Кімната-музей Тараса Шевченка

  Львів, вул. Коперника, 17
  Кімната-музей Тараса Шевченка відкрита 7 березня 2004 р. В основу створення кімнати-музею лягли оригінальні твори львівських художників, які впродовж восьми експедицій (1997-2003 р.р.) мандрували шляхами Кобзаря (Україна, Вільнюс, Петербург, Казахстан).
 • Львівський Історичний Музей. Музей історичних коштовностей «Королівські Зали»

  Львів, площа Ринок, 2
  Музей історичних коштовностей «Королівські Зали» відкриє перед Вами багатства минулих віків. Гуляючи залами та оглядаючи експозицію, Ви можете відчути себе королем чи принцесою. На сайті можна переглянути фото залів, графік роботи та розташування музею на карті Львова.
 • Личаківський цвинтар, музей-заповідник

  Львів, вул. Мечнікова, 33
  Історико-культурний заповідник «Личаківський цвинтар» має свою кількастолітню історію, яка розпочинається ще з 1786 року. Цвинтар водночас є музеєм під відкритим небом — це заповідник меморіальної пластики кінця XVIII-XX ст.
 • Львівський історичний музей

  Львів, площа Ринок, 6
  Львівський історичний музей був заснований у 1893 р. У 1908 р. місто придбало кам’яницю на пл. Ринок, 6 — палаццо Корнякта — на музейні цілі, задля Національного музею ім. короля Яна ІІІ Собеського. Сюди у 1918 р. була переміщена з ратуші 5 тисячна колекція Історичного музею.
 • Львівський Історичний Музей. Відділ історії визвольних змагань

  Львів, площа Ринок, 4
  Будинок музею на площі Ринок, 4, він же відділ історії визвольних змагань Львівського Історичного музею — унікальна пам’ятка архітектури XVI ст., широко відома як «Чорна кам’яниця». Її будівництво відноситься до 1588-1589 рр. Авторами, проекту вважаються архітектори Петро Красовський, Петро Барбон та Павло Римлянин.
 • Львівський Історичний Музей. Відділ історії західноукраїнських земель 19-20 ст.

  Львів, пл. Ринок, 4, 3 поверх
  Відділ історії західноукраїнських земель 19-20 ст Львівського історичного музею, наче чарівна скриня, яка відкриє перед Вами таємниці та особливості життя наших попередників. Цікаві й унікальні експонати запам'ятаються Вам надовго. На сайті можете переглянути фото музею та адресу розташування.
 • Львівський Історичний Музей. Відділ історії стародавнього світу і середніх віків

  Львів, площа Ринок, 24
  Будівля музею на площі Ринок, 24 є однією з найстаріших споруд Львова. Тут знаходяться експозиції історії стародавнього світу і середніх віків. Експозиція історії стародавнього світу висвітлює історію Галичини від палеоліту до періоду слов’янських поселень.
 • Львівський Історичний Музей. Відділ феодалізму

  Львів, площа Ринок, 24
  Львівський Історичний Музей. Відділ феодалізму: дізнатись більше цікавого та раніше таємного. На сайті є адреса музею.
 • Львівський Історичний Музей. Кам’яниця Бандінеллі - Відділ воєнно-історичних пам'яткок

  Львів, площа Ринок, 2
  Кам’яниця Бандінеллі у Львові колись була першою поштою, потім книгарнею, де збиралась еліта. А тепер це музей, де Ви можете побачити експонати, що розкажуть Вам про бойове минуле. На сайті є 3D фото залів, контакти та адреса.
 • Львівський Історичний Музей. Музей Арсенал

  Львів, вул. Підвальна, 5
  Міський арсенал (вулиця Підвальна, 5) — оборонна споруда XVI ст., де тепер розташований єдиний в Україні Музей зброї. Колись головний вхід до Міського арсеналу прикрашав напис: «Щасливе місто, яке в часі спокою турбується про майбутню безпеку».
 • Львівський Історичний Музей. Музей скла

  Львів, пл. Ринок, 2
  Музей скла — самостійний відділ Львівського історичного музею, у якому експонується історія склодувства Галичини і Львова а також діє кімната тимчасових експозицій витворів сучасних львівських склодувів.
 • Національний музей «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні»

  Київ, вул. Івана Мазепи, 15 а
  «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні» у Києві: на сайті є 3D фото меморіалу та розміщення на карті столиці, контакти Національного музею.
 • Музей Визвольної боротьби Юрія Микольского

  Славське, вул. Січових Стрільців, 2
  Музей Визвольної боротьби Юрія Микольского представляє побут повстанців, зокрема тут є справжня криївка. Всі експонати — оригінали. Будете відпочивати у Славську, завітайте сюди. На сайті є фото, адреса та телефон до музею.
 • Музей воскових фігур. Італійський дворик, 3 поверх

  Львів, пл. Ринок 6
  Музей воскових фігур у Львові: хочете відчути, як це, коли стоїш поруч із великими персонами з історії? Тоді завітайте до Музею воскових фігур, що в Італійському дворику. А спершу можете проглянути фотографії, що на сайті, також тут є адреса музею.
 • Музей ідей

  Львів, вул. Валова, 18а
  МУЗЕЙ ІДЕЙ — це Простір де народжуються, визрівають та реалізовуються найрізноманітніші мистецькі ідеї та проекти. За роки існування в Музеї Ідей розроблено, створено і реалізовано велику кількість культурно-мистецьких акцій.
 • Музей історії релігії

  Львів, пл. Музейна, 1
  Львівський музей історії релігії (колишня назва Музей релігії та атеїзму) має спеціалізовану бібліотеку релігієзнавчого профілю, аналогів якої у державі не існує.
 • Музей Львівського національного університету ім. Івана Франка

  Львів, вул. Університетська, 1
  Музей ЛНУ ім. Івана Франка запрошує усіх, хто бажає знати більше про світ природи. Археологічний музей, геологічний, зоологічний та мінералогічний музей представлять Вам унікальні експозиції. На сайті є телефони та адреси кожного музею.
 • Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри

  Львів, Брюховичі, вул. Музейна, 16
  Політ думки Михайло Дзиндра втілив за допомогою двох простих речей — будівельної сітки та цементу. Вправно орудуючи цим незвичним для митців матеріалом український скульптор протоптав стежку до модерну у досить популярному ремеслі скульптури.
 • Музей пивоваріння

  Львів, вул. Клепарівська, 18
  З нагоди 290-ї річниці з дня заснування Львівської пивоварні відкрився перший в Україні Музей пивоваріння у Львові, метою якого є відкрити кожному відвідувачу невичерпні глибини світу пива: наблизити до таїнства народження чудового напою, пізнати історію його виникнення, пережити традицію виробництва і споживання «Львівського» пива та від
 • Музей у Палаці Потоцьких ЛГМ

  Львів, вул. Коперника, 15
  Колекцiя Львiвської галереї мистецтв стала доступною для вiдвiдувачiв 14 лютого 1907 року, хоча ще в 1897 роцi мiською радою Львова було прийнято рiшення щодо створення мунiципального художнього музею.
 • Музей ФК Карпати

  Львів
  Музей ФК Карпати у Львові, що на вул. Воронного, 3, розповідає про знамениту та повну перемог історію футбольного клубу. Заодно тут можна купити атрибутику та інші сувеніри із логотипом львівського футбольного клубу.
 • Музей «Пирогово»

  Київ, с. Пирогово
  Музей національної архітектури й побуту Пирогово — країна в мініатюрі! Колекція архітектурних споруд та предметів побуту різних історичних періодів, страви національної кухні, театралізовані дійства. Краще раз побачити ніж сто разів почути! Адреса: м. Київ, Московський район, село Пирогово, вулиця Красноземная.
 • Аптека-музей «Під чорним орлом»

  Львів, вул. Друкарська 2
  Аптека-музей «Під чорним орлом» (вулиця Ставропігійська, 1) — найстаріша з існуючих аптек Львова, перетворена на єдиний в Україні музей, де можна оглянути старовинне аптекарське обладнання і зільники, якими користувалися середньовічні аптекарі.
 • Середньовічний замок Жовкевських

  Жовква, Площа Вічева
  Середньовічний замок Жовкевських: відвідайте під час екскурсії у Жовкві. Адже він одноліток із цим містом, а будували його свого часу найкращі архітектори. На сайті є 3D фото та розміщення на карті замку.
 • Аптека-музей
  Київ, вул. Притиско-Нікольська, 7
 • Археологічний музей ЛНУ ім. І.Франка
  Львів, вул. Університетська,1, Історичний ф-т, ауд. 338
 • Ботанічний сад
  Львів, вул. Черемшини 44
 • Геологічний музей ЛНУ ім. І.Франка
  Львів, вул. Грушевського, 4, 1-й пов.
 • Музей ФК «Динамо»
  Київ, вул. М. Грушевського, 3
 • Музей «Золоті ворота»
  Київ, вул. Володимирська, 40 а
 • Історико-краєзнавчий музей
  Львів, Винники, вул. Галицька, 26; вул. Івасюка, 5Знайдено об'єктів: 150
Сортувати по

× Музеї × clear all