Де поїсти — Винарні, Львів

Розташування


Тип закладу
Послуги і Розваги
Кухня
Додаткові параметри

Де поїсти — Винарні, Львів

Результатів підбору: 9
Вино і Львів – це майже такі ж тотожні поняття, як кава і Львів. Останнім часом на львівських вуличках почало з’являтись все більше і більше винарень, а ресторани почали пропонувати винні карти. Під час прогулянки Львовом у Вас буде одна проблема – вирішити, в яку із них піти.
 
Кожна із них готова приймати Гостя із будь-якими смаками та побажаннями. Чи Вам хочеться сухого вина, чи солодкого, чи червоного, чи кагор, чи закарпатське… Знайдеться все і всяке в необмеженій кількості.
 
Кожна із винарень особлива та унікальна своєю атмосферою і багато з них мають власний винний погріб. Якщо раптом захочете вибрати одну наперед, то на нашій сторінці можна оглянути 3D екскурсії кожної із них, і визначитись, яка саме буде пасувати Вам в цей вечір.

У винарню можна піти в компанії друзів або навіть колег. Адже вино пили ще давні греки для покращення травлення та відчуття розслабленості. Винарня може бути ідеальним місцем для побачення, особливо, першого. В затишній атмосфері, з приємною музикою, за келихом червоного або білого вина Ваша розмова стане невимушеною та легкою. А цей вечір запам’ятається надовго.

У Львові і справді так багато винарень, що лише по одній вулиці їх всіх можна обходити увесь день. Тому, спростіть собі життя, не забігайте у кожну в пошуку відповідної атмосфери та вільного місця. Скористайтесь нашим підбором та забезпечте собі місце наперед, безпосередньо забронювавши столики на нашому сайті у вибраній винарні.

Сортувати по

Винотека-закусочна «Хліб і Вино»

Львів, вул. Вірменська, 15

Winehouse на Театральній

Львів, вул. Театральна, 20

Винарня «Вина Криму»

Львів, вул. Дж. Дудаєва, 22

Винарня «Корки та крихти»

Львів, вул. Лесі Українки, 27

Винарня «The Room Wine Bar»

Львів, вул. Лесі Українки, 18

Ресторан «Ferenc»

Львів, вул. Ференца Ліста, 4

Крамниця «Вино & М'ясо»

Львів, вул. Озаркевича, 12

Ресторан «Familia»

Львів, вул. Староєврейська, 7
Total: 9