Де поїсти — Дитячі кафе, Львів

Розташування


Тип закладу
Послуги і Розваги
Кухня
Додаткові параметри

Де поїсти — Дитячі кафе, Львів

Результатів підбору: 2
Дитячі кафе у Львові – це місце постійних веселощів, радості, забав, дитячого свята, смачних десертів… І, обов’язково, дитячий майданчик поруч.
 
Якщо Ви хочете сходити в кафе, де було б цікаво і смачно діткам, то Вам точно слід піти в кафе для дітей. Адже їхнє середовище, атмосфера та концепція влаштовані так, щоб малюки мали чим зайнятись і це стало для них великою та незабутньою подією.
 
Для них тут приготують млинці, десерти, морозиво та різні смаколики із натуральних продуктів. А як засмакують їм гарно прикрашені свіжовижаті соки! Окрім десертів, звісно, можна замовити і страви для дітей: пісні, не копчені та не смажені, але від того не менш смачні. Такі, які треба дитячому організму.
 
Інтер’єр дитячих кафе переважно має тематичне оформлення. В стилі казки, мультфільму або дитячої книжки… А в деяких із них дітлахи можуть одягнути костюм та перевтілитись в якогось казкового героя.
 
В дитячих кафе відпочинок не тільки для дітей, а й для батьків. В той час, як вони відпочивають, з дітьми проводить час аніматор, який їх розважає та дивиться за ними. Тому Ви можете бути спокійними, що під час відпочинку діти матимуть чим зайнятись. І про меню Ви також можете не хвилюватись. Звісно, у ньому є страви, які дуже смакуватимуть дорослим.

Майже у кожному кафе чи ресторані Ви можете організувати дитяче свято. Офіціанти та адміністратори придумають для Вашого малюка унікальний сценарій.  А також Ви можете скласти дитяче меню на День народження. Свято стане незабутньою подією для всіх Гостей – від малого до великого. 

Завітайте у дитяче кафе, щоб створити незабутнє свято для своїх дітей і себе!

Сортувати по

Дитячий ресторан «Буратіно»

Дитячий ресторан «Буратіно» знаходиться на території бази відпочинку «Озерний край», що у місті Пустомити, Львівщина. Дитяче меню побалує маленьких гурманів морозивом, млинцями, цікавими салатиками та десертами. Все виготовлено з натуральних та свіжих продуктів. Безліч забавок не залишить байдужим жодну дитину!

Пустомити, м. Пустомити, вул. Ставкова, 60
+38 (067) 676 77 37
http://o-k.in.ua
Total: 2

Нові заклади на Virtual.ua