Культура — Парки, Львів

Розташування


Тип закладу

Культура — Парки, Львів

Результатів підбору: 17
Відпочити і розслабитися від буденності міста Вам допоможуть львівські парки, яких особливо багато в центрі міста. Парки Львова приємно здивують своїм затишком, який  сприятиме відпочинку. Безпосередньо близько до парків часто знаходяться готелі Львова чи більш економне проживання в Львові - хостели Львова. Також в деяких парках та особливо в їх околиці знаходяться затишні кафе Львова та ресторани Львова.
 
Насамперед радимо відвідати парк "Високий замок", який знаходиться на замковій горі Львова. З його висоти можна оглянути найширшу панораму міста, що принесе вам масу вражень. Поруч розташований парк "Знесіння" - регіональний ландшафтний парк площею 312,1 га. Цікаво, що територія парку розташована саме на вододілі Балтійського та Чорного морів, тому у Львові жартують, що з одного боку гори вода стікає в Чорне море, а з  іншого в Балтійське. Львів'яни ж називають парк "Знесіння" Кайзервальдом, що дослівно з німецької означає королівський ліс. Існує легенда, що колись тут гуляв цісар Австро-Угорської імперії.
 
Є у Львові і аж три ботанічних сади - два належать Львівському національному університету імені Івана Франка, а один Медичному університету імені Данила Галицького. Багаті колекції рослин ботанічного саду приваблюють розкішним цвітінням навесні, влітку  і навіть восени. На сайті представлений віртульний 3D-тур перлиною паркової культури Львова - знаний на всю Європу Стрийський парк.
 
Особливою львівською атмосферою проникнутий парк імені Івана Франка (колишній парк Костюшки). Парк на цьому місці було засновано та впорядковано ще наприкінці XVI століття, а у 1799 році його було переобладнано на французький манер. Влітку в парку влаштовують відкриті музичні концерти. Щоправда у Львові цей парк вважають студентським, адже він розташований навпроти будівлі Львівського національного університету імені Івана Франка, тому Ви можете поєднати відпочинок в парку Львова та споглядання львівської архітектури.
 
На сайті можна ознайомитися з історією заснування парків та легендами, які пов'язують з цими місцями. Також мапа на сайті дасть можливість вибрати оптимальне вирішення для поєднання прогулянки вуличками Львова та парками і скверами міста.
Сортувати по

Парк «Високий Замок»

Львів, вулиці Ужгородська, Княжа

Чортівська скеля

Львів

Снопковській парк

Львів, між вулицями Південною, Кримською і Зеленою

Старий ботанічний сад

Львів, вул. Кирила і Мефодія, 4

Парк «Знесіння»

Львів, вул. Личаківська, М. Кривоноса

Медова печера

Львів

Ботанічний сад

Львів, вул.Пекарська, 73, тел. (032) 278-64-56

Парк «Залізна вода» (Залізні води)

Львів, Мишуги, Мушака, Стуса і Тернопільською

Парк «Горіховий Гай»

Львів

Личаківський парк

Львів, на початку вулиці Пасічної

Губернаторські вали

Львів

Парк Погулянка

Львів, між вулицями Пасічною і Зеленою
Total: 17