Активний відпочинок і розваги — Львів
Боулінг


«Батьки і діти». Час історій з Іриною Снітинською

Для любителів боулінгу у Львові знайдеться де розігнатися, щоб поганяти кулі. Цей вид відпочинку досить поширений в місті, тому знайти потрібне Вам місце для відпочинку не буде проблемою. Якщо Ви новачок, можете не хвилюватись – після оплати і перевзування, до Вас приставлять інструктора, який допоможе зорієнтуватися, освоїтися і дізнатись азів цієї розваги.
 
У сучасному світі боулінг щодалі завойовує все більшу популярність, особливо серед молоді. Адже боулінг – це недорогий спосіб активного відпочинку та можливість розслабитися після робочих буднів. Водночас активними гравцями у боулінг у Львові є і середнє покоління, яке таким чином намагається поєднати спорт та відпочинок та зарядитися адреналіном. Адже гра в боулінг – це яскраві емоції, дух суперництва і загальна радість від перемоги команди.
 
Деякі боулінг-клуби Львова пропонують спеціальні програми  та бонусні картки. Повноту відпочинку у боулінг-клубах можна відчути, посидівши після гри в кафе чи пабі Львова на території клубу. Таким чином атмосфера гри дозволить повністю забути про щоденні клопоти. Чудовим вирішенням будуть відвідини боулінг-клубу в рамках корпоративних вечірок: приємна дружня атмосфера, позитивні емоції з необхідною крапелькою адреналіну – це саме те, що потрібно! Цей вид спорту створить умови краще пізнати один одного працівників однієї фірми та гуртом відпочити у Львові.
 
Ми радо допоможемо Вам вибрати найкращий або найзручніший для себе боулінг-клуб Львова – огляньте їх за допомогою віртуальної прогулянки у на нашому сайті. Водночас тут можна дізнатися про умови оренди доріжки чи замовити корпоративний відпочинок.


Знайдено об'єктів: 3
Сортувати по

× Боулінг × clear all

  • Нічний клуб «City Bowling»

    Сокільники, вул. Стрийська, 30 (ТРЦ «KING CROSS Leopolis»)
    Нічний клуб «City Вowling» («Сіті Боулінг») у Львові місце веселого відпочинку із друзями чи колегами. Караоке, дискотека, боулінг — все в одному місці, вибирайте, куди іти. На сайті є фото закладу, графік роботи та ціни.
  • Боулінг «City Bowling»

    Сокільники, вул. Стрийська, 30 (ТРЦ «KING CROSS Leopolis»)
    Боулінг «City Вowling» («Сіті-Боулінг») у Львові — 16 сучасних доріжок для боулінгу у «City bowling», оснащених за останнім словом техніки, розташовані в ігрових залах, однаково цікаві як дорослим, так і дітям, а тренери клубу проведуть майстер-клас і розкриють вам всі секрети результативної та красивої гри.Знайдено об'єктів: 3
Сортувати по

× Боулінг × clear all