Релакс і SPA — Сауни, Лазні, Бані, Львів
у закладі можна заночувати
Знайдено об'єктів: 6
Сортувати по

× Сауни, Лазні, Бані × clear all
× у закладі можна заночувати × clear all

 • Сауна «Александрія»

  Львів, вул. Зелена, 109
  Сауна «Александрія» у Львові на вул. Зеленій, 109 - достойний відпочинок у грецькому стилі. Бронюйте обрану дату, беріть компаньонів та відпочивайте у сауні та бані на дровах! Влаштуйте незабутній відпочинок для себе та близьких людей.
 • Сауна «Водолій»

  Красів, вул. Січових Стрільців, 5
  Сауна «Водолій» у Львові (Красів): сюди Вас безкоштовно привезуть на лімузині, а коли Ви будете відпочивати із друзями у фінській сауні, Вам приготують шашлик. Гірськолижний витяг поруч зроблять цей день незабутнім. На сайті можна без комісії забронювати обраний день, подивитись 3D фото сауни, розміщення на карті, є прямі контакти.
 • Спа-комплекс готелю «Джем» Раковець

  Раковець, с. Раковець, траса Київ–Чоп (17 км від м. Львова)
 • Сауна «Камелія»

  Львів, пр. Червоної Калини, 71
  Сауна «Камелія» у Львові: на Сихові цілодобово відчинена сауна, куди Ви можете прийти, щоб відпочити. Фінська сауна, римська лазня, басейн чекають на Вас. На сторінці є прямі контакти та можна переглянути 3D фото приміщень, адреса та розміщення на карті.
 • Відпочинково-оздоровчий комплекс «Наша Банька»

  Брюховичі, вул. Пляжна, 15 а
  Відпочинково-оздоровчий комплекс «Наша Банька» у Львові: в Брюховичах Ви можете оновити свої сили, подихати свіжим повітрям, гарно відпочити з друзями, скориставшись усіма послугами відпочинкового комплексу. На сайті можна здійснити пряме бронювання без комісії, є розміщення на карті та 3D фото усіх локацій.
 • Сауна «Олімп-центр»

  Львів, вул. Навроцького, 25Знайдено об'єктів: 6
Сортувати по

× Сауни, Лазні, Бані × clear all
× у закладі можна заночувати × clear all