Де заночувати — Львів
менше 250 грн./доба

Ресторани та кафе Львова з літніми терасами та майданчиками 2020
Розташування


Тип закладу
Послуги
Вартість 1 доби
Додаткові параметри
Ресторани та кафе Львова з літніми терасами та майданчиками 2020

Де заночувати — Львів
менше 250 грн./доба

Результатів підбору: 35
Найдешевші готелі Львова, найдешевші хостели Львова, найдешевше житло у Львові – це житло, ціна якого менше 250 грн./доба. Якщо Ви хочете поїхати на бюджетний відпочинок у Львові, то найдешевше проживання саме для Вас!
Ціни на найдешевші готелі або хостели у Львові задовольнять усіх і підійдуть для кожного гаманця. Комфортне проживання у гарних умовах – це одна із обов’язкових характеристик житла у Львові.
Бюджетний відпочинок у м. Львів – реальність. Вам лише потрібно обрати, де саме хочете жити. Наприклад, це може бути готель до 250 грн./доба, або найдешевший хостел, де є кімнати для двох осіб, або навітьорендувати квартиру у Львові або кімнату до 250 грн.
Львів – неймовірне місто, куди обов’язково треба приїхати хоча б раз у житті! Навіть якщо Ви обираєте найдешевший відпочинок у Львові, для Вас буде тут житло. Економ-варіант проживання можна просто знайти і підібрати.
Економ-готель чи хостел у Львові приємно вразять Вас комфортом та затишком. Дешеве проживання під час відпустки можна знайти в будь-якому районі Львова, де буде зручніше Вам.
Наприклад, є хостели та готелі від 100 грн./доба до 250 грн./доба недалеко від вокзалу або в затишному спальному районі Сихів. Економ-житло у м. Львів підійде усім, хто не потребує додаткових послуг у готелі.
Мінімальні ціни на проживання у готелі або хостелі починаються від 100-150 грн./доба. Можна знайти дешевий хостел у Львові, де поселитесь великою компанією від 5 до 8 чоловік і проведете незабутні вихідні.
Економ-проживання чи бюджетний відпочинок у Львові, найдешевші готелі чи хостели – усе доступно і легко для бронювання.
Сортувати по

Відпочинковий комплекс «Luxor»

Комплекс відпочинку «Luxor» у Львові пропонує гостям фінську сауну з гідромасажною ванною, простору кімнату відпочинку, кафе та недорогі номери (один з джакузі), які можна бронювати від 5 годин і більше.

Львів, вул. Княгині Ольги, 69а
+38 (096) 121 49 57

Хостел «На Руській»

Хостел «На Руській» — ідеальне місце для знайомства зі Львовом. Цей водночас простий за інтер’єром і затишний за сервісом заклад, розташований в центрі стародавнього міста Лева. Безпосередньо до будівлі, в якому знаходиться хостел, прилягає Успенська церква, а також відома усім вежа Корнякта — знамениті туристичні об’єкти Львова.

Львів, вул. Руська, 3/5 (4-ий поверх)
+38 (032) 225 75 41; +38 (099) 757 67 49; +38 (063) 259 11 91, +38 (067) 915 41 25
http://hostel.lviv.ua
Total: 35

Нові заклади на Virtual.ua