Де заночувати — Львів
менше 250 грн./доба


Петро Зарудний - вокаліст та лідер гурту «MERVA», з акустичним концертом

Найдешевші готелі Львова, найдешевші хостели Львова, найдешевше житло у Львові – це житло, ціна якого менше 250 грн./доба. Якщо Ви хочете поїхати на бюджетний відпочинок у Львові, то найдешевше проживання саме для Вас!
Ціни на найдешевші готелі або хостели у Львові задовольнять усіх і підійдуть для кожного гаманця. Комфортне проживання у гарних умовах – це одна із обов’язкових характеристик житла у Львові.
Бюджетний відпочинок у м. Львів – реальність. Вам лише потрібно обрати, де саме хочете жити. Наприклад, це може бути готель до 250 грн./доба, або найдешевший хостел, де є кімнати для двох осіб, або навітьорендувати квартиру у Львові або кімнату до 250 грн.
Львів – неймовірне місто, куди обов’язково треба приїхати хоча б раз у житті! Навіть якщо Ви обираєте найдешевший відпочинок у Львові, для Вас буде тут житло. Економ-варіант проживання можна просто знайти і підібрати.
Економ-готель чи хостел у Львові приємно вразять Вас комфортом та затишком. Дешеве проживання під час відпустки можна знайти в будь-якому районі Львова, де буде зручніше Вам.
Наприклад, є хостели та готелі від 100 грн./доба до 250 грн./доба недалеко від вокзалу або в затишному спальному районі Сихів. Економ-житло у м. Львів підійде усім, хто не потребує додаткових послуг у готелі.
Мінімальні ціни на проживання у готелі або хостелі починаються від 100-150 грн./доба. Можна знайти дешевий хостел у Львові, де поселитесь великою компанією від 5 до 8 чоловік і проведете незабутні вихідні.
Економ-проживання чи бюджетний відпочинок у Львові, найдешевші готелі чи хостели – усе доступно і легко для бронювання.


Знайдено об'єктів: 35
Сортувати по

× менше 250 грн./доба × clear all
Знайдено об'єктів: 35
Сортувати по

× менше 250 грн./доба × clear all