Культура — Пам'ятники, Львів

Новий рік у Львові 2022 у ресторанах, готелях, клубах
Розташування


Тип закладу
Новий рік 2022 у Львові у ресторанах, готелях, клубах

Культура — Пам'ятники, Львів

Результатів підбору: 32
Пам'ятники Львова повинні стати окремим пунктом у вашому маршруті-прогулянці вуличками міста, адже кожен з них має свою історію, а постаті, чия пам'ять увіковічена таким чином на вулицях Львова, заслуговують на особливу увагу. Загалом же у Львові налічується  більше п'ятдесяти пам'ятників, які ви можете побачити відразу по приїзді до Львова.
 
Особливої уваги заслуговує Личаківське кладовище, яке входить до складу історико-культурного музею-заповідника "Личаківський цвинтар". Нехай вас не лякає на перший погляд моторошний маршрут екскурсії, адже Личаківський цвинтар - один з найстаріших в Європі і був заснований у 1786 році. Це справжній музей-некрополь у Львові, де на площі 40 га розміщується понад 3000 кам'яних надгробків, більшість з яких є історико-культурними пам'ятками Львова. У похованнях Личаківського цвинтаря віддзеркалена історія та культура Галичини, яка покаже Вам масштаби взаємодії національностей мешканців Львова та архітектурних напрямків.
 
Є і своя львівська Статуя Свободи, яка примостилася на будівлі музею етнографії на пр. Свободи 15. Цей пам'ятник підтверджує одну з назв Львова - український Париж. Також під час прогулянки Львовом наполегливо радимо Вам завітати на екскурсію до Королівського Арсеналу. Багата експозиція стародавньої зброї - це те, що обов'язково варто побачити у Львові. До того ж в арсеналі Ви зможете сфотографуватися на п'янять у стародавніх костюмах зі зброєю в руках, а в галереї поруч придбати цікаві та оригінальні львівські сувеніри.
 
Якщо ж Ви розгубилися у місті, радимо скористатися нашою картою Львова, де Ви зможете знайти інформацію про історію та значення найцікавіших та найчудернацькіших пам'ятників Львова, які можуть розташовуватися навіть біля готелю, у якому Ви відпочиваєте, чи ним можна милуватися з вікна квартири подобово, або ресторану, в який Ви зайшли пообідати після цікавої прогулянки містом.
Сортувати по

Пам’ятник Бартошу Гловацькому

Львів, вул. Личаківська

Колона

Львів

Личаківський цвинтар

Львів, вул. Мечникова, 33

Пам’ятник міліціонерам

Львів, пл. ген. Григоренка

Статуя Свободи у Львові

Львів, проспект Свободи,15

Пам’ятник Іванові Трушу

Львів, вул. І. Франка

Янівський цвинтар

Львів, вул. Шевченка

Cкульптура Христа, що сидить

Львів

Пам’ятник жертвам гетто

Львів, пр. В. Чорновола

Пам’ятник Іванові Підкові

Львів, пл. Підкови

Пам’ятник Янові Кілінському

Львів, Стрийський парк

Монумент бойової слави

Львів, вул. Стрийська

Пам’ятник «Просвіті»

Львів, між вул. Лисенка і Просвіти
Total: 32