Культура — Пам'ятники, Львів

Ресторани та кафе Львова з літніми терасами та майданчиками 2020
Розташування


Тип закладу
Ресторани та кафе Львова з літніми терасами та майданчиками 2020

Культура — Пам'ятники, Львів

Результатів підбору: 32
Пам'ятники Львова повинні стати окремим пунктом у вашому маршруті-прогулянці вуличками міста, адже кожен з них має свою історію, а постаті, чия пам'ять увіковічена таким чином на вулицях Львова, заслуговують на особливу увагу. Загалом же у Львові налічується  більше п'ятдесяти пам'ятників, які ви можете побачити відразу по приїзді до Львова.
 
Особливої уваги заслуговує Личаківське кладовище, яке входить до складу історико-культурного музею-заповідника "Личаківський цвинтар". Нехай вас не лякає на перший погляд моторошний маршрут екскурсії, адже Личаківський цвинтар - один з найстаріших в Європі і був заснований у 1786 році. Це справжній музей-некрополь у Львові, де на площі 40 га розміщується понад 3000 кам'яних надгробків, більшість з яких є історико-культурними пам'ятками Львова. У похованнях Личаківського цвинтаря віддзеркалена історія та культура Галичини, яка покаже Вам масштаби взаємодії національностей мешканців Львова та архітектурних напрямків.
 
Є і своя львівська Статуя Свободи, яка примостилася на будівлі музею етнографії на пр. Свободи 15. Цей пам'ятник підтверджує одну з назв Львова - український Париж. Також під час прогулянки Львовом наполегливо радимо Вам завітати на екскурсію до Королівського Арсеналу. Багата експозиція стародавньої зброї - це те, що обов'язково варто побачити у Львові. До того ж в арсеналі Ви зможете сфотографуватися на п'янять у стародавніх костюмах зі зброєю в руках, а в галереї поруч придбати цікаві та оригінальні львівські сувеніри.
 
Якщо ж Ви розгубилися у місті, радимо скористатися нашою картою Львова, де Ви зможете знайти інформацію про історію та значення найцікавіших та найчудернацькіших пам'ятників Львова, які можуть розташовуватися навіть біля готелю, у якому Ви відпочиваєте, чи ним можна милуватися з вікна квартири подобово, або ресторану, в який Ви зайшли пообідати після цікавої прогулянки містом.
Сортувати по

Королівський арсенал

Королівський арсенал (вулиця Підвальна, 13) у Львові — барокова пам’ятка XVII століття. Королівським арсенал назвали на честь того, що польський король Владислав IV дав значну суму на його будівництво.

Львів, вул. Підвальна, 13

Криниця біля костелу Св. Андрія

Криниця споруджена 1620 року і розташована праворуч від головного входу у костел святого Андрія у Львові, чи на південь від споруди загалом, у глибині подвір’я. З цією криницею пов’язано декілька легенд та переказів.

Львів, пл. Соборна, 1

Пам'ятник В’ячеславу Чорноволу

Пам'ятник В’ячеславу Чорноволу: борцю проти зросійщення та дискримінації українського народу, політику та публіцисту. На сайті є адреса та фото.

Львів, вул. Підвальна

Пам'ятник Євгену Коновальцю

Пам'ятник Євгену Коновальцю у Жовкві: він був полковником Армії УНР, головою Проводу українських націоналістів та першим головою ОУН. На сайті є фото та адреса.

Жовква

Пам'ятник Степану Бандері

Пам'ятник Степану Бандері в Дублянах вшановує пам'ять націоналіста, провідника за визволення та боротьбу українського народу за незалежність. На сайті є фото та розміщення на карті.

Дубляни

Пам'ятник Юрію Змієборцю

Пам'ятник Юрію Змієборцю розташований навпроти сучасної будівлі Міністерства внутрішніх справ України. Він символізує пам'ять про усіх загиблих в боротьбі зі злочинністю. На сайті є фото та адреса.

Львів, пл. Григоренка

Пам’ятник Адаму Міцкевичу

Пам’ятник Адаму Міцкевичу у Львові неможливо оминути. Адже він розташований у самому центрі міста. Витвір скульптора А. Попеля (1904 рік).

Львів, пл. Адама Міцкевича

Пам’ятник Василеві Стефанику

Пам’ятник Василю Стефанику навпроти наукової бібліотеки, що носить його ім'я. На сайті є його 3D фото та розміщення на карті Львова.

Львів, вул. Стефаника

Пам’ятник жертвам комуністичних злочинів

Пам’ятник жертвам комуністичних злочинів нагадує про жахи XX століття. Він зроблений в пам'ять про невинних жертв тоталітарної системи. На сайті є фото та адреса.

Львів, пл. Шашкевича

Пам’ятник Іванові Федорову

Пам’ятник Іванові Федорову у Львові не лише монумент. Адже саме тут продають букіністичні книги. Таких раритетних видань, як тут, Ви не знайдете більше ніде. На сайті є розташування на карті Львова та фото.

Львів, вул. Підвальна

Пам’ятник Іванові Франку

Пам’ятник Іванові Франку навпроти ЛНУ ім. Івана Франка: постамент легендарної особистості із трагічною долею в історії України. Тепер Львівський національний університет носить його ім'я.

Львів, вул. Університетська

Пам’ятник королю Данилу Галицькому

Пам’ятник королю Данилу Галицькому у Львові є найчастішим місцем зустрічі львів'ян та гостей міста. На сайті є трішки із історії та фото монументу.

Львів, пл. Галицька

Пам’ятник Маркіяну Шашкевичу

Пам’ятник Маркіяну Шашкевичу у Львові. Просвітителю та натхненнику пробудження національної свідомості на Галичині.

Львів, вул. Коперника

Пам’ятник Степану Бандері

Загальна кошторисна вартість робіт по спорудженню понад 8,5 млн. грн, самої скульптури — 400 тисяч гривень. Проект монумента затвердили після семи конкурсів в 2002 році. Переміг проект скульптора Миколи Посікіри і архітектора Михайла Федика.

Львів, вул. Степана Бандери (пл. Кропивницького)

Пам’ятник Тарасові Шевченку

Пам’ятник Тарасові Шевченку у Львові є знаковим місцем. Це геній українського народу, символ його боротьби. На сайті є фото та розміщення на карті Львова.

Львів, пр. Свободи

Порохова вежа

Порохова вежа 1554-1556 років (вулиця Підвальна, 4) — єдина збережена до сьогодні пам’ятка фортифікаційного будівництва у Львові.

Львів, вул.Підвальна, 4

Фонтан-криниця Богоматері

Фонтан-криниця Богоматері у Львові: де можна помолитись та знайти спокій для власних думок

Львів, пл. Маріїнська

Фонтани на Площі Ринок

Фонтани на Площі Ринок у Львові (1810-1814 роки) — чотири античні фігури: бога морів Нептуна, його дружини Амфітрити, богині полювання Діани і героя Адоніса — творіння скульптора Гартмана Вітвера.

Львів, пл. Ринок
Total: 32

Нові заклади на Virtual.ua