Культура — Пам'ятники, Львів


Осінні знижки

Пам'ятники Львова повинні стати окремим пунктом у вашому маршруті-прогулянці вуличками міста, адже кожен з них має свою історію, а постаті, чия пам'ять увіковічена таким чином на вулицях Львова, заслуговують на особливу увагу. Загалом же у Львові налічується  більше п'ятдесяти пам'ятників, які ви можете побачити відразу по приїзді до Львова.
 
Особливої уваги заслуговує Личаківське кладовище, яке входить до складу історико-культурного музею-заповідника "Личаківський цвинтар". Нехай вас не лякає на перший погляд моторошний маршрут екскурсії, адже Личаківський цвинтар - один з найстаріших в Європі і був заснований у 1786 році. Це справжній музей-некрополь у Львові, де на площі 40 га розміщується понад 3000 кам'яних надгробків, більшість з яких є історико-культурними пам'ятками Львова. У похованнях Личаківського цвинтаря віддзеркалена історія та культура Галичини, яка покаже Вам масштаби взаємодії національностей мешканців Львова та архітектурних напрямків.
 
Є і своя львівська Статуя Свободи, яка примостилася на будівлі музею етнографії на пр. Свободи 15. Цей пам'ятник підтверджує одну з назв Львова - український Париж. Також під час прогулянки Львовом наполегливо радимо Вам завітати на екскурсію до Королівського Арсеналу. Багата експозиція стародавньої зброї - це те, що обов'язково варто побачити у Львові. До того ж в арсеналі Ви зможете сфотографуватися на п'янять у стародавніх костюмах зі зброєю в руках, а в галереї поруч придбати цікаві та оригінальні львівські сувеніри.
 
Якщо ж Ви розгубилися у місті, радимо скористатися нашою картою Львова, де Ви зможете знайти інформацію про історію та значення найцікавіших та найчудернацькіших пам'ятників Львова, які можуть розташовуватися навіть біля готелю, у якому Ви відпочиваєте, чи ним можна милуватися з вікна квартири подобово, або ресторану, в який Ви зайшли пообідати після цікавої прогулянки містом.


Знайдено об'єктів: 32
Сортувати по

× Пам'ятники × clear all
Знайдено об'єктів: 32
Сортувати по

× Пам'ятники × clear all