Культура — Україна

Новий рік у Львові 2020
Розташування


Тип закладу
Новий рік Львів

Культура — Україна

Результатів підбору: 401
Сортувати по

Львівський Історичний Музей. Кам’яниця Бандінеллі - Відділ воєнно-історичних пам'яткок

Кам’яниця Бандінеллі у Львові колись була першою поштою, потім книгарнею, де збиралась еліта. А тепер це музей, де Ви можете побачити експонати, що розкажуть Вам про бойове минуле. На сайті є 3D фото залів, контакти та адреса.

Львів, площа Ринок, 2
http://lhm.lviv.ua

Львівський Історичний Музей. Музей Арсенал

Міський арсенал (вулиця Підвальна, 5) — оборонна споруда XVI ст., де тепер розташований єдиний в Україні Музей зброї. Колись головний вхід до Міського арсеналу прикрашав напис: «Щасливе місто, яке в часі спокою турбується про майбутню безпеку».

Львів, вул. Підвальна, 5
+38 (032) 235 86 61, 235 70 60

Львівський Історичний Музей. Музей скла

Музей скла — самостійний відділ Львівського історичного музею, у якому експонується історія склодувства Галичини і Львова а також діє кімната тимчасових експозицій витворів сучасних львівських склодувів.

Львів, пл. Ринок, 2
+38 (032) 272 06 71

Львівський обласний театр ляльок

Кожних вихідних діти зі своїми батьками приходять до театру, щоб подивитись, як оживають казки, які вони слухають перед сном. Серед вистав для дітей найпопулярнішими є українські народні та зарубіжні казки: «Лисичка, котик і півник», «Ще раз про Червону Шапочку», «Мама для мамонтенятка», «Мишенятко Мицик», «Жирафа і носоріг» тощо.

Львів, пл. Данила Галицького, 1
+38 (032) 235 58 32

Маріїнський парк

Маріїнський парк у Києві: тут можна прогулятись та відпочити від швидкого життя міста. Насолодитись краєвидами Києва та відчути подих природи. На сайті можете переглянути фото цієї зеленої території.

Київ

Монастир і костел св. Анни

Монастир і костел св. Анни, що на вул. Городоцькій у Львові, має цікаву історію. Про неї можете почитати на сайті, а також про архітектурний стиль костелу. Тут є фото та розміщення на карті.

Львів, вул. Городоцька, 32
+38 (032) 233 31 72

Музей Визвольної боротьби Юрія Микольского

Музей Визвольної боротьби Юрія Микольского представляє побут повстанців, зокрема тут є справжня криївка. Всі експонати — оригінали. Будете відпочивати у Славську, завітайте сюди. На сайті є фото, адреса та телефон до музею.

Славське, вул. Січових Стрільців, 2
+38 (03251) 425-61

Музей воскових фігур. Італійський дворик, 3 поверх

Музей воскових фігур у Львові: хочете відчути, як це, коли стоїш поруч із великими персонами з історії? Тоді завітайте до Музею воскових фігур, що в Італійському дворику. А спершу можете проглянути фотографії, що на сайті, також тут є адреса музею.

Львів, пл. Ринок 6

Музей ідей

МУЗЕЙ ІДЕЙ — це Простір де народжуються, визрівають та реалізовуються найрізноманітніші мистецькі ідеї та проекти. За роки існування в Музеї Ідей розроблено, створено і реалізовано велику кількість культурно-мистецьких акцій.

Львів, вул. Валова, 18а

Музей історії релігії

Львівський музей історії релігії (колишня назва Музей релігії та атеїзму) має спеціалізовану бібліотеку релігієзнавчого профілю, аналогів якої у державі не існує.

Львів, пл. Музейна, 1
+38 (032) 235 61 00

Музей Львівського національного університету ім. Івана Франка

Музей ЛНУ ім. Івана Франка запрошує усіх, хто бажає знати більше про світ природи. Археологічний музей, геологічний, зоологічний та мінералогічний музей представлять Вам унікальні експозиції. На сайті є телефони та адреси кожного музею.

Львів, вул. Університетська, 1

Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри

Політ думки Михайло Дзиндра втілив за допомогою двох простих речей — будівельної сітки та цементу. Вправно орудуючи цим незвичним для митців матеріалом український скульптор протоптав стежку до модерну у досить популярному ремеслі скульптури.

Львів, Брюховичі, вул. Музейна, 16
+38 (032) 234 66 36

Музей у Палаці Потоцьких ЛГМ

Колекцiя Львiвської галереї мистецтв стала доступною для вiдвiдувачiв 14 лютого 1907 року, хоча ще в 1897 роцi мiською радою Львова було прийнято рiшення щодо створення мунiципального художнього музею.

Львів, вул. Коперника, 15

Музей ФК Карпати

Музей ФК Карпати у Львові, що на вул. Воронного, 3, розповідає про знамениту та повну перемог історію футбольного клубу. Заодно тут можна купити атрибутику та інші сувеніри із логотипом львівського футбольного клубу.

Львів

Національний академічний драматичний театр ім. Марії Заньковецької

Театр ім. Марії Заньковецької у Львові — один із улюблених театрів львів’ян та гостей міста. В театрі є дві сцени: велика та камерна. На великій сцені театру є вистави за творами класичної української та зарубіжної драматургії, на камерній йдуть вистави інтимного характеру.

Львів, вул. Лесі Українки, 1
+38 (032) 235 55 83 (каса), +38 (032) 235 67 62 (адміністрація)
http://zankovetska.com.ua

Національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької

Львівський оперний театр входить до списку обов’язкового відвідування усіх туристів та гостей міста. У Львівському оперному театрі можна насолоджуватись операми: «Аїда», «Травіата», «Кармен», «Орфей і Еврідіка», балетами: «Лебедине озеро», «Жізель» та «Корсар», «Ромео і Джульєтта».

Львів, пр. Свободи, 28
+38 (032) 255 49 60, +38 (032) 242 11 63
http://opera.lviv.ua

Олеський замок

Львівщина — це край, який може пишатися своїми замками. Одним з таких є Олеський замок — найстаріший із збережених замків Львівської області, що розташований на 50-метровому пагорбі в південно-східній частині Бузької низовини.

Львів

Палац Бандінеллі

Палац Бандінеллі у Львові — пам’ятка пізнього ренесансу (1593 рік), розпочинав свою історію, як класична пошта європейського зразка. На початку XVII століття купець з Італії Роберто Бандінеллі, відвідавши місто, вирішив залишитися у Львові, одержавши громадянство, купив цей будинок з кам’яними дельфінами на фасаді, які сприяли власникові

Львів, пл. Ринок, 2

Палац Корнякта

Будівництво палацу Корнякта у Львові стало привілейованою нагородою за видатні заслуги купця-виноторговця, за походженням грека з острова Крит, Костянтина Корнякта, який отримав дворянство з рук короля Речі Посполитої Сигизмунда II Августа за свою вірну службу на посаді особистого королівського секретаря.

Львів, площа Ринок, 6

Палац Мистецтв

Львівський палац мистецтв — виставковий комплекс у середмісті Львова (відкритий з 1996 року і є найбільшим в Україні), що налічує 12 експозиційних залів площею понад 3,6 тисяч кв. м на чотирьох поверхах (деякі зали мають висоту понад 8 метрів). Перед палацом улаштована площа для акцій просто неба. Конференц-зал на 200 місць обладнаний сце

Львів, вул. Коперника, 17
+38 (032) 261 47 33
http://artpalace.org.ua

Палац Потоцьких

Справжньою окрасою вулиці Коперника у Львові є палац Потоцьких. Крізь ажурні грати парадних воріт велично і імпозантно підноситься він серед навколишніх будівель. Землі ці здавна називалися Хорунщиною, тому що ще в XVII ст. належали хорунжому Стефану Потоцькому.

Львів, вул. Коперника, 15а

Палац Сапєгів

Палац Сапєгів у Львові — родове гніздо стародавнього роду литовсько-руських князів. Споруда у дусі французького бароко XVII століття, зведена 1868 року. Сучасники називали палац Адама Сапєги «чарівною скринькою».

Львів, вул. Коперника, 40а

Пам'ятник В’ячеславу Чорноволу

Пам'ятник В’ячеславу Чорноволу: борцю проти зросійщення та дискримінації українського народу, політику та публіцисту. На сайті є адреса та фото.

Львів, вул. Підвальна

Пам'ятник Євгену Коновальцю

Пам'ятник Євгену Коновальцю у Жовкві: він був полковником Армії УНР, головою Проводу українських націоналістів та першим головою ОУН. На сайті є фото та адреса.

Жовква

Пам'ятник Пилипу Орлику

Пам'ятник Пилипу Орлику в Києві вражає своєю скрупульозною точністю та увагою до деталей. На сайті є фото.

Київ, перехрестя вулиць Липської і Пилипа Орлика

Пам'ятник Степану Бандері

Пам'ятник Степану Бандері в Дублянах вшановує пам'ять націоналіста, провідника за визволення та боротьбу українського народу за незалежність. На сайті є фото та розміщення на карті.

Дубляни

Пам'ятник Степану Бандері

Пам'ятник Степану Бандері в Дрогобичі: Голові Проводу ОУН, борцю за незалежність України та ідеологу. На сайті є адреса та фото.

Дрогобич, Парк ім. Степана Бандери

Пам'ятник Юрію Дрогобичу (Котермаку)

Пам'ятник Юрію Дрогобичу вшановує видатного українського науковця, який був ректором Болонського університету, першим українським автором, чий твір був надрукований. Значення його постаті в українській науці велике. На сайті є адреса та фото пам'ятника.

Дрогобич, Площа перед костелом св. Бартоломея

Пам'ятник Юрію Змієборцю

Пам'ятник Юрію Змієборцю розташований навпроти сучасної будівлі Міністерства внутрішніх справ України. Він символізує пам'ять про усіх загиблих в боротьбі зі злочинністю. На сайті є фото та адреса.

Львів, пл. Григоренка

Пам’ятник Адаму Міцкевичу

Пам’ятник Адаму Міцкевичу у Львові неможливо оминути. Адже він розташований у самому центрі міста. Витвір скульптора А. Попеля (1904 рік).

Львів, пл. Адама Міцкевича

Пам’ятник Василеві Стефанику

Пам’ятник Василю Стефанику навпроти наукової бібліотеки, що носить його ім'я. На сайті є його 3D фото та розміщення на карті Львова.

Львів, вул. Стефаника

Пам’ятник жертвам комуністичних злочинів

Пам’ятник жертвам комуністичних злочинів нагадує про жахи XX століття. Він зроблений в пам'ять про невинних жертв тоталітарної системи. На сайті є фото та адреса.

Львів, пл. Шашкевича

Пам’ятник Іванові Федорову

Пам’ятник Іванові Федорову у Львові не лише монумент. Адже саме тут продають букіністичні книги. Таких раритетних видань, як тут, Ви не знайдете більше ніде. На сайті є розташування на карті Львова та фото.

Львів, вул. Підвальна

Пам’ятник Іванові Франку

Пам’ятник Іванові Франку навпроти ЛНУ ім. Івана Франка: постамент легендарної особистості із трагічною долею в історії України. Тепер Львівський національний університет носить його ім'я.

Львів, вул. Університетська

Пам’ятник королю Данилу Галицькому

Пам’ятник королю Данилу Галицькому у Львові є найчастішим місцем зустрічі львів'ян та гостей міста. На сайті є трішки із історії та фото монументу.

Львів, пл. Галицька

Пам’ятник Маркіяну Шашкевичу

Пам’ятник Маркіяну Шашкевичу у Львові. Просвітителю та натхненнику пробудження національної свідомості на Галичині.

Львів, вул. Коперника

Пам’ятник Степану Бандері

Загальна кошторисна вартість робіт по спорудженню понад 8,5 млн. грн, самої скульптури — 400 тисяч гривень. Проект монумента затвердили після семи конкурсів в 2002 році. Переміг проект скульптора Миколи Посікіри і архітектора Михайла Федика.

Львів, вул. Степана Бандери (пл. Кропивницького)

Пам’ятник Тарасові Шевченку

Пам’ятник Тарасові Шевченку у Львові є знаковим місцем. Це геній українського народу, символ його боротьби. На сайті є фото та розміщення на карті Львова.

Львів, пр. Свободи

Парк Вічної Слави

Парк Вічної Слави знаходиться на Дніпровських схилах. Тут є Меморіал Вічної Слави та Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні. На сайті є 3D фото парку та розташування на карті Києва, адреса.

Київ, метро Арсенальна

Парк культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького

Парку культури у Львові: ще із середини позаминулого століття це було місцем розваг та відпочинку знаті. Тепер тут щовихідних відбуваються різноманітнці цікаві події, святкування та фестивалі. Усій сім'ї тут буде цікаво та захоплююче. А можна просто прогулятись алеями парку.

Львів, між вулицями Стрийською, Гвардійською, Вітовського
+38 (032) 260 15 78, +38 (032) 238 85 58
http://www.centralpark.lviv.ua/

Парк Перемоги

Парк Перемоги в Києві облаштований всіма зручностями для прогулянки в тіні зелених дерев.

Київ, бульв. Перова, 2

Перший академічний український театр для дітей та юнацтва

Це чи не єдиний театр у Львові, який може зацікавити підлітків. В останні роки театр почав пропонувати вистави і дорослому глядачеві. Він відкрив свою сцену для режисерських експериментів із сучасною українською та зарубіжною драматургією, дитячою драматургією.

Львів, вул. Гнатюка, 11
+38 (032) 272 68 41 +38 (032) 255 33 30
http://nashteatr.lviv.ua

Музей «Пирогово»

Музей національної архітектури й побуту Пирогово — країна в мініатюрі! Колекція архітектурних споруд та предметів побуту різних історичних періодів, страви національної кухні, театралізовані дійства. Краще раз побачити ніж сто разів почути! Адреса: м. Київ, Московський район, село Пирогово, вулиця Красноземная.

Київ, с. Пирогово
+38 (044) 526 24 16

Аптека-музей «Під чорним орлом»

Аптека-музей «Під чорним орлом» (вулиця Ставропігійська, 1) — найстаріша з існуючих аптек Львова, перетворена на єдиний в Україні музей, де можна оглянути старовинне аптекарське обладнання і зільники, якими користувалися середньовічні аптекарі.

Львів, вул. Друкарська 2
+38 (032) 272 00 41

Порохова вежа

Порохова вежа 1554-1556 років (вулиця Підвальна, 4) — єдина збережена до сьогодні пам’ятка фортифікаційного будівництва у Львові.

Львів, вул.Підвальна, 4
Total: 401

Нові заклади на Virtual.ua