Культура — Україна


Осінні знижки


Знайдено об'єктів: 402
Сортувати по


 • Львівський Історичний Музей. Відділ історії стародавнього світу і середніх віків

  Львів, площа Ринок, 24
  Будівля музею на площі Ринок, 24 є однією з найстаріших споруд Львова. Тут знаходяться експозиції історії стародавнього світу і середніх віків. Експозиція історії стародавнього світу висвітлює історію Галичини від палеоліту до періоду слов’янських поселень.
 • Львівський Історичний Музей. Відділ феодалізму

  Львів, площа Ринок, 24
  Львівський Історичний Музей. Відділ феодалізму: дізнатись більше цікавого та раніше таємного. На сайті є адреса музею.
 • Львівський Історичний Музей. Кам’яниця Бандінеллі - Відділ воєнно-історичних пам'яткок

  Львів, площа Ринок, 2
  Кам’яниця Бандінеллі у Львові колись була першою поштою, потім книгарнею, де збиралась еліта. А тепер це музей, де Ви можете побачити експонати, що розкажуть Вам про бойове минуле. На сайті є 3D фото залів, контакти та адреса.
 • Львівський Історичний Музей. Музей Арсенал

  Львів, вул. Підвальна, 5
  Міський арсенал (вулиця Підвальна, 5) — оборонна споруда XVI ст., де тепер розташований єдиний в Україні Музей зброї. Колись головний вхід до Міського арсеналу прикрашав напис: «Щасливе місто, яке в часі спокою турбується про майбутню безпеку».
 • Львівський Історичний Музей. Музей скла

  Львів, пл. Ринок, 2
  Музей скла — самостійний відділ Львівського історичного музею, у якому експонується історія склодувства Галичини і Львова а також діє кімната тимчасових експозицій витворів сучасних львівських склодувів.
 • Львівський обласний театр ляльок

  Львів, пл. Данила Галицького, 1
  Кожних вихідних діти зі своїми батьками приходять до театру, щоб подивитись, як оживають казки, які вони слухають перед сном. Серед вистав для дітей найпопулярнішими є українські народні та зарубіжні казки: «Лисичка, котик і півник», «Ще раз про Червону Шапочку», «Мама для мамонтенятка», «Мишенятко Мицик», «Жирафа і носоріг» тощо.
 • Маріїнський парк

  Київ
  Маріїнський парк у Києві: тут можна прогулятись та відпочити від швидкого життя міста. Насолодитись краєвидами Києва та відчути подих природи. На сайті можете переглянути фото цієї зеленої території.
 • Національний музей «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні»

  Київ, вул. Івана Мазепи, 15 а
  «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні» у Києві: на сайті є 3D фото меморіалу та розміщення на карті столиці, контакти Національного музею.
 • Монастир і костел св. Анни

  Львів, вул. Городоцька, 32
  Монастир і костел св. Анни, що на вул. Городоцькій у Львові, має цікаву історію. Про неї можете почитати на сайті, а також про архітектурний стиль костелу. Тут є фото та розміщення на карті.
 • Музей Визвольної боротьби Юрія Микольского

  Славське, вул. Січових Стрільців, 2
  Музей Визвольної боротьби Юрія Микольского представляє побут повстанців, зокрема тут є справжня криївка. Всі експонати — оригінали. Будете відпочивати у Славську, завітайте сюди. На сайті є фото, адреса та телефон до музею.
 • Музей воскових фігур. Італійський дворик, 3 поверх

  Львів, пл. Ринок 6
  Музей воскових фігур у Львові: хочете відчути, як це, коли стоїш поруч із великими персонами з історії? Тоді завітайте до Музею воскових фігур, що в Італійському дворику. А спершу можете проглянути фотографії, що на сайті, також тут є адреса музею.
 • Музей ідей

  Львів, вул. Валова, 18а
  МУЗЕЙ ІДЕЙ — це Простір де народжуються, визрівають та реалізовуються найрізноманітніші мистецькі ідеї та проекти. За роки існування в Музеї Ідей розроблено, створено і реалізовано велику кількість культурно-мистецьких акцій.
 • Музей історії релігії

  Львів, пл. Музейна, 1
  Львівський музей історії релігії (колишня назва Музей релігії та атеїзму) має спеціалізовану бібліотеку релігієзнавчого профілю, аналогів якої у державі не існує.
 • Музей Львівського національного університету ім. Івана Франка

  Львів, вул. Університетська, 1
  Музей ЛНУ ім. Івана Франка запрошує усіх, хто бажає знати більше про світ природи. Археологічний музей, геологічний, зоологічний та мінералогічний музей представлять Вам унікальні експозиції. На сайті є телефони та адреси кожного музею.
 • Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри

  Львів, Брюховичі, вул. Музейна, 16
  Політ думки Михайло Дзиндра втілив за допомогою двох простих речей — будівельної сітки та цементу. Вправно орудуючи цим незвичним для митців матеріалом український скульптор протоптав стежку до модерну у досить популярному ремеслі скульптури.
 • Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня»

  Львів, вул. Клепарівська, 18
 • Музей у Палаці Потоцьких ЛГМ

  Львів, вул. Коперника, 15
  Колекцiя Львiвської галереї мистецтв стала доступною для вiдвiдувачiв 14 лютого 1907 року, хоча ще в 1897 роцi мiською радою Львова було прийнято рiшення щодо створення мунiципального художнього музею.
 • Музей ФК Карпати

  Львів
  Музей ФК Карпати у Львові, що на вул. Воронного, 3, розповідає про знамениту та повну перемог історію футбольного клубу. Заодно тут можна купити атрибутику та інші сувеніри із логотипом львівського футбольного клубу.
 • Національний академічний драматичний театр ім. Марії Заньковецької

  Львів, вул. Лесі Українки, 1
  Театр ім. Марії Заньковецької у Львові — один із улюблених театрів львів’ян та гостей міста. В театрі є дві сцени: велика та камерна. На великій сцені театру є вистави за творами класичної української та зарубіжної драматургії, на камерній йдуть вистави інтимного характеру.
 • Національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької

  Львів, пр. Свободи, 28
  Львівський оперний театр входить до списку обов’язкового відвідування усіх туристів та гостей міста. У Львівському оперному театрі можна насолоджуватись операми: «Аїда», «Травіата», «Кармен», «Орфей і Еврідіка», балетами: «Лебедине озеро», «Жізель» та «Корсар», «Ромео і Джульєтта».
 • Олеський замок

  Львів
  Львівщина — це край, який може пишатися своїми замками. Одним з таких є Олеський замок — найстаріший із збережених замків Львівської області, що розташований на 50-метровому пагорбі в південно-східній частині Бузької низовини.
 • Палац Бандінеллі

  Львів, пл. Ринок, 2
  Палац Бандінеллі у Львові — пам’ятка пізнього ренесансу (1593 рік), розпочинав свою історію, як класична пошта європейського зразка. На початку XVII століття купець з Італії Роберто Бандінеллі, відвідавши місто, вирішив залишитися у Львові, одержавши громадянство, купив цей будинок з кам’яними дельфінами на фасаді, які сприяли власникові
 • Палац Корнякта

  Львів, площа Ринок, 6
  Будівництво палацу Корнякта у Львові стало привілейованою нагородою за видатні заслуги купця-виноторговця, за походженням грека з острова Крит, Костянтина Корнякта, який отримав дворянство з рук короля Речі Посполитої Сигизмунда II Августа за свою вірну службу на посаді особистого королівського секретаря.
 • Палац Мистецтв

  Львів, вул. Коперника, 17
  Львівський палац мистецтв — виставковий комплекс у середмісті Львова (відкритий з 1996 року і є найбільшим в Україні), що налічує 12 експозиційних залів площею понад 3,6 тисяч кв. м на чотирьох поверхах (деякі зали мають висоту понад 8 метрів). Перед палацом улаштована площа для акцій просто неба. Конференц-зал на 200 місць обладнаний сце
 • Палац Потоцьких

  Львів, вул. Коперника, 15а
  Справжньою окрасою вулиці Коперника у Львові є палац Потоцьких. Крізь ажурні грати парадних воріт велично і імпозантно підноситься він серед навколишніх будівель. Землі ці здавна називалися Хорунщиною, тому що ще в XVII ст. належали хорунжому Стефану Потоцькому.
 • Палац Сапєгів

  Львів, вул. Коперника, 40а
  Палац Сапєгів у Львові — родове гніздо стародавнього роду литовсько-руських князів. Споруда у дусі французького бароко XVII століття, зведена 1868 року. Сучасники називали палац Адама Сапєги «чарівною скринькою».
 • Пам'ятник В’ячеславу Чорноволу

  Львів, вул. Підвальна
  Пам'ятник В’ячеславу Чорноволу: борцю проти зросійщення та дискримінації українського народу, політику та публіцисту. На сайті є адреса та фото.
 • Пам'ятник Євгену Коновальцю

  Жовква
  Пам'ятник Євгену Коновальцю у Жовкві: він був полковником Армії УНР, головою Проводу українських націоналістів та першим головою ОУН. На сайті є фото та адреса.
 • Пам'ятник Пилипу Орлику

  Київ, перехрестя вулиць Липської і Пилипа Орлика
  Пам'ятник Пилипу Орлику в Києві вражає своєю скрупульозною точністю та увагою до деталей. На сайті є фото.
 • Пам'ятник Степану Бандері

  Дубляни
  Пам'ятник Степану Бандері в Дублянах вшановує пам'ять націоналіста, провідника за визволення та боротьбу українського народу за незалежність. На сайті є фото та розміщення на карті.
 • Пам'ятник Степану Бандері

  Дрогобич, Парк ім. Степана Бандери
  Пам'ятник Степану Бандері в Дрогобичі: Голові Проводу ОУН, борцю за незалежність України та ідеологу. На сайті є адреса та фото.
 • Пам'ятник Юрію Дрогобичу (Котермаку)

  Дрогобич, Площа перед костелом св. Бартоломея
  Пам'ятник Юрію Дрогобичу вшановує видатного українського науковця, який був ректором Болонського університету, першим українським автором, чий твір був надрукований. Значення його постаті в українській науці велике. На сайті є адреса та фото пам'ятника.
 • Пам'ятник Юрію Змієборцю

  Львів, пл. Григоренка
  Пам'ятник Юрію Змієборцю розташований навпроти сучасної будівлі Міністерства внутрішніх справ України. Він символізує пам'ять про усіх загиблих в боротьбі зі злочинністю. На сайті є фото та адреса.
 • Пам’ятник Адаму Міцкевичу

  Львів, пл. Адама Міцкевича
  Пам’ятник Адаму Міцкевичу у Львові неможливо оминути. Адже він розташований у самому центрі міста. Витвір скульптора А. Попеля (1904 рік).
 • Пам’ятник Василеві Стефанику

  Львів, вул. Стефаника
  Пам’ятник Василю Стефанику навпроти наукової бібліотеки, що носить його ім'я. На сайті є його 3D фото та розміщення на карті Львова.
 • Пам’ятник жертвам комуністичних злочинів

  Львів, пл. Шашкевича
  Пам’ятник жертвам комуністичних злочинів нагадує про жахи XX століття. Він зроблений в пам'ять про невинних жертв тоталітарної системи. На сайті є фото та адреса.
 • Пам’ятник Іванові Федорову

  Львів, вул. Підвальна
  Пам’ятник Іванові Федорову у Львові не лише монумент. Адже саме тут продають букіністичні книги. Таких раритетних видань, як тут, Ви не знайдете більше ніде. На сайті є розташування на карті Львова та фото.
 • Пам’ятник Іванові Франку

  Львів, вул. Університетська
  Пам’ятник Іванові Франку навпроти ЛНУ ім. Івана Франка: постамент легендарної особистості із трагічною долею в історії України. Тепер Львівський національний університет носить його ім'я.
 • Пам’ятник королю Данилу Галицькому

  Львів, пл. Галицька
  Пам’ятник королю Данилу Галицькому у Львові є найчастішим місцем зустрічі львів'ян та гостей міста. На сайті є трішки із історії та фото монументу.
 • Пам’ятник Маркіяну Шашкевичу

  Львів, вул. Коперника
  Пам’ятник Маркіяну Шашкевичу у Львові. Просвітителю та натхненнику пробудження національної свідомості на Галичині.
 • Пам’ятник Михайлові Грушевському

  Львів, пр. Шевченка
  Пам’ятник Михайлові Грушевському у Львові: на сайті є 3D фото та розміщення на карті, трішки інформації із його історії.
 • Пам’ятник Степану Бандері

  Львів, вул. Степана Бандери (пл. Кропивницького)
  Загальна кошторисна вартість робіт по спорудженню понад 8,5 млн. грн, самої скульптури — 400 тисяч гривень. Проект монумента затвердили після семи конкурсів в 2002 році. Переміг проект скульптора Миколи Посікіри і архітектора Михайла Федика.
 • Пам’ятник Тарасові Шевченку

  Львів, пр. Свободи
  Пам’ятник Тарасові Шевченку у Львові є знаковим місцем. Це геній українського народу, символ його боротьби. На сайті є фото та розміщення на карті Львова.
 • Парк Вічної Слави

  Київ, метро Арсенальна
  Парк Вічної Слави знаходиться на Дніпровських схилах. Тут є Меморіал Вічної Слави та Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні. На сайті є 3D фото парку та розташування на карті Києва, адреса.
 • Парк ім. Івана Франка (колишній парк Костюшко)

  Львів, вул. Університетська
  Парк Франка у Львові — затишне місце, де приємно відпочити всією родиною, пройтися алейками та відчути шарм і настрій Львова.
 • Парк культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького

  Львів, між вулицями Стрийською, Гвардійською, Вітовського
  Парку культури у Львові: ще із середини позаминулого століття це було місцем розваг та відпочинку знаті. Тепер тут щовихідних відбуваються різноманітнці цікаві події, святкування та фестивалі. Усій сім'ї тут буде цікаво та захоплююче. А можна просто прогулятись алеями парку.
 • Парк Перемоги

  Київ, бульв. Перова, 2
  Парк Перемоги в Києві облаштований всіма зручностями для прогулянки в тіні зелених дерев.
 • Перший академічний український театр для дітей та юнацтва

  Львів, вул. Гнатюка, 11
  Це чи не єдиний театр у Львові, який може зацікавити підлітків. В останні роки театр почав пропонувати вистави і дорослому глядачеві. Він відкрив свою сцену для режисерських експериментів із сучасною українською та зарубіжною драматургією, дитячою драматургією.
 • Музей «Пирогово»

  Київ, с. Пирогово
  Музей національної архітектури й побуту Пирогово — країна в мініатюрі! Колекція архітектурних споруд та предметів побуту різних історичних періодів, страви національної кухні, театралізовані дійства. Краще раз побачити ніж сто разів почути! Адреса: м. Київ, Московський район, село Пирогово, вулиця Красноземная.
 • Аптека-музей «Під чорним орлом»

  Львів, вул. Друкарська 2
  Аптека-музей «Під чорним орлом» (вулиця Ставропігійська, 1) — найстаріша з існуючих аптек Львова, перетворена на єдиний в Україні музей, де можна оглянути старовинне аптекарське обладнання і зільники, якими користувалися середньовічні аптекарі.Знайдено об'єктів: 402
Сортувати по