Культура — Релігійні споруди, Україна

Розташування


Тип закладу

Культура — Релігійні споруди, Україна

Результатів підбору: 60
Сортувати по

Cобор Святого Юра

Віртуальний 3D-тур церквами Львова - Собор Святого Юра. Історична довідка та опис. Собор Святого Юра на карті Львова!

Львів, пл. Святого Юра, 5
+38 (032) 299-23-76, 243-76-23, (032) 261-13-86

Ансамбль Успенської церкви

Ансамбль Успенської церкви у Львові — пам’ятник ренесансної архітектури (XVI—XVII вік). Довкола нього об’єднувалася православна община міста. В середині XVI століття тут виникло Успенське братерство, при якому діяли друкарня і школа.

Львів, Руська, 5/7

Василіанський Монастир та Церква Серця Христового

Василіанський Монастир та Церква Серця Христового, що у Жовкві (Львівщина) розміщені у будівлі з унікальною історією. Також тут покояться мощі святого мученика Парфенія. На сайті є розміщення на карті монастиря та його фото.

Жовква

Каплиця Боїмів

Віртуальний 3D-тур церквами Львова - Каплиця Боїмів. Історична довідка та опис. Каплиця Боїмів на карті Львова!

Львів, пл. Катедральна, 1.
+38 (032) 274-40-47

Костел кармелітів босих

Греко-католицький храм Стрітення у Львові раніше мав назву Костел кармеліток босих Матері Божої Громничої. На сайті можна прочитати цікаві факти про храм, є фото та розміщення на карті.

Львів, вул. Винниченка, 30а

Костел кларисок

На пл. Митній у Львові стоїть скромний за своєю архітектурою тринефний одноапсидний костел Кларисок (1607 р.). У його спорудженні, правдоподібно, брали участь ті ж будівничі, які зводили і Бернардинський костел — Бернард Авелідес та Павло Римлянин, оскільки жіночий монастир кларисок також належав до бернардинського ордену.

Львів, вул. Личаківська, 2

Костел св.Бартоломея (Варфоломія) або Вознесенський костел

Готичний фарний костел св.Бартоломея (Варфоломія) — інша назва Вознесенський костел — було збудовано на місці давньоруського княжого замку. Польські історики стверджували, що ще у середині 16 століття лишалися сліди дерев’яних стін та залишки веж того старого замку.

Львів, вул. Тараса Шевченка

Костел Святого Лаврентія

Костел Святого Лаврентія у Жовкві вражає своєю простотою та довершеністю. Під час відпочинку та екскурсії подивіться на нього обов'язково. На сайті є його розміщення на карті та фото, щоб Ви краще зорієнтувались на місці.

Жовква

Крехівський монастир

Віртуальний 3D-тур Львовом (Жовква, с. Крехів) - Крехівський монастир. Історична довідка та опис. Крехівський монастир на карті!

Жовква, Жовківський р-н, с. Крехів

Латинський катедральний костел

Віртуальний 3D-тур церквами Львова - Латинський кафедральний собор. Історична довідка та опис. Латинський катедральний костел на карті Львова!

Львів, пл. Катедральна, 1

Монастир і костел св. Анни

Монастир і костел св. Анни, що на вул. Городоцькій у Львові, має цікаву історію. Про неї можете почитати на сайті, а також про архітектурний стиль костелу. Тут є фото та розміщення на карті.

Львів, вул. Городоцька, 32
+38 (032) 233 31 72

Синагога

Синагога у Жовкві вважається найбільшою та найкрасивішою у Європі. Хоч і значна її частина була зруйнована, Ви таки можете побачити її фасад. На сайті є 3D фото та локація на карті.

Жовква, Жовква

Собор Покрови Пресвятої Богородиці. Церква св. Миколая

Храм св. Миколая збудований у 1739-1745 рр. за проектом архітектора Ф. Плаціді або К. Гронацького з Любліна. Зведений на місці старого дерев’яного. Це тринавна, шестистовпна, з хрестовими склепіннями базиліка.

Львів, вул. Грушевського, 5

Собор Успення Пресвятої Богородиці

Собор Успення Пресвятої Богородиці: архітектурний шедевр українського ренесансу, який навіє Вам дух минулих епох. Собор у центрі Львова, який захоплює своїм виглядом, і де можна затишно помолитись. На сайті можна прочитати більше про його історію.

Львів, Руська, 5/7

Хоральна синагога

Хоральна синагога — памятник архітектури і культури в Дрогобичі, знаходиться на вулиці Стрийській. Найбільша в Східній Європі хоральна синагога, яка зараз, на жаль, в дуже поганому стані.

Львів, Дрогобич, вул. Стрийська

Храм Вознесіння Господнього УГКЦ

Храм Вознесіння Господнього УГКЦ у Львові: храм на Левандівці, який став духовним осередком. На сайті є 3D фото храму, історія та опис його сучасного життя.

Львів, вул. Широка, 81а
(032) 267-63-37
http://voznesinya.lviv.ua

Храм святих Жінок Мироносиць, Поморянський деканат

Храм святих Жінок Мироносиць почав діяти з серпня 1998 року. 9 серпня тут відпустовий день на честь дати відкриття. Великий просторий храм вміщає 800-1000 осіб.

Львів, Золочівський район, с. Вороняки
+38 (050) 531 75 17
http://wisnyk.ru

Храм Святого Андрія

Віртуальний 3D-тур церквами Львова - Храм Святого Андрія. Історична довідка та опис. Храм Святого Андрія на карті Львова!

Львів, площа Соборна, 1

Храм святого Миколая Мир Ликійських Чудотворця

Храм святого Миколая Мир Ликійських Чудотворця — діючий парафіяльний храм Української греко-католицької церкви вмістимістю 200 осіб в Золочівському районі Львівської області. Відкритий у 1731 році. Храм належить до пам’яток архітектурної спадщини. Особливістю цього місця є те, що тут зберігаються мощі святого Йосафата.

Львів, Золочівський район, с. Сасів
+38 (096) 945 48 28

Храм Святої Трійці УГКЦ

Храм Святої Трійці у Львові на вулиці Тершаківців зачаровує своєю стриманістю та довершеністю. Карта розміщення є на сайті.

Львів, Тершаковців, 11

Храм Стрітення Господнього

Костьол Стрітення (також — св. Духа), заснований для жіночого монастиря кармеліток босих. Проект костьолу виготовив у 1642 р. італійський архітектор Джованні Батиста Джізлені.

Львів, вул. Винниченка, 30

Церква Йосафата (Домініканський костел)

Домініканський костел (Церква Йосафата) у Жовкві є визначною пам'яткою архітектури, ще однією перлиною мистецтва. Дізнайтесь більше про особливості на сайті. Також тут є адреса, фото, локація.

Жовква

Церква Петра і Павла

Церква Петра і Павла у Жовкві була збудована на початку 90-их рр. минулого століття. Який вигляд має сучасна церква? Дивіться фото на сайті. Також тут є більше інформації.

Жовква, Жовква

Церква Петра і Павла

Храм Св. Апостолів Петра і Павла: збудований ще в 1660р. На сайті можна дізнатись більше про історію, архітектуру та розміщення на карті.

Львів, вул. Личаківська, 82 a

Церква Преображення Господнього

Храм Преображення Господнього (колишній костел Трінітарський) — пам’ятник архітектури у Львові. Знаходиться в центрі Львова, на вулиці Краківській, 21. Будівля була побудована в 1703—1731 роках як костел римо-католицького ордена трінітарієв.

Львів, вул. Краківська, 21

Церква Різдва Пресвятої Діви Марії

Церква Різдва Пресвятої Діви Марії (Богородиці) у Жовкві вражає своєю по-особливому сакральною атмосферою. Під час екскурсії у Жовкві обов'язково сюди завітайте. На сайті є розміщення на карті та фото храму.

Жовква

Церква Св. Миколи

Під час екскурсії у Жовкві зайдіть до Церкви Св. Миколи. Такий унікальний інтер'єр Ви більше не зустрінете ніде. На сайті є фото інтер'єру та локація на карті Жовкви.

Жовква, Жовківський р-н, с. Крехів

Церква Св. Параскеви

Церква Св. Параскеви у Крехові дерев'яна, світла та навіює позитивні думки. На сайті є фото та розміщення на карті.

Жовква, Жовківський р-н, с. Крехів

Церква Святих Апостолів Петра і Павла

Церква Святих Апостолів Петра і Павла у Дрогобичі має дуже цікаву історію. Її можна прочитати на нашому сайті, а також тут є фото розкішної споруди церкви.

Львів, Дрогобич, вул. Стрийська

Церква Святого Георгія

Церква Святого Георгія у Львові: місце спокійної молитви, богослужіння та медитації. На сайті адреса та більше про історію храму.

Львів, вул. Короленка, 3

Церква Святої Трійці

Унікальні пам'ятки архітектури у Жовкві Церква Святої Трійці та Різдва Пресвятої Богородиці повністю збудовані із дерева. Обидві мають типову архітектуру Галичини, але унікальні різні іконостаси. Ви маєте це побачити. На сайті є розміщення на карті та фото.

Жовква
Total: 60

Нові заклади на Virtual.ua