Культура — Релігійні споруди, Жовква


Wow Conference 2019


Знайдено об'єктів: 11
Сортувати по

× Релігійні споруди × clear all

 • Автокефальна церква (колишній костел Св.Лазаря)

  Жовква
  Автокефальна церква (колишній костел Св.Лазаря) у Жовкві: простота ліній, кольоровий вітраж та затишок. Зайдіть сюди обов'язково. На сайті є фото храму.
 • Василіанський Монастир та Церква Серця Христового

  Жовква
  Василіанський Монастир та Церква Серця Христового, що у Жовкві (Львівщина) розміщені у будівлі з унікальною історією. Також тут покояться мощі святого мученика Парфенія. На сайті є розміщення на карті монастиря та його фото.
 • Костел Святого Лаврентія

  Жовква
  Костел Святого Лаврентія у Жовкві вражає своєю простотою та довершеністю. Під час відпочинку та екскурсії подивіться на нього обов'язково. На сайті є його розміщення на карті та фото, щоб Ви краще зорієнтувались на місці.
 • Крехівський монастир

  Жовква, Жовківський р-н, с. Крехів
  Віртуальний 3D-тур Львовом (Жовква, с. Крехів) - Крехівський монастир. Історична довідка та опис. Крехівський монастир на карті!
 • Синагога

  Жовква, Жовква
  Синагога у Жовкві вважається найбільшою та найкрасивішою у Європі. Хоч і значна її частина була зруйнована, Ви таки можете побачити її фасад. На сайті є 3D фото та локація на карті.
 • Церква Йосафата (Домініканський костел)

  Жовква
  Домініканський костел (Церква Йосафата) у Жовкві є визначною пам'яткою архітектури, ще однією перлиною мистецтва. Дізнайтесь більше про особливості на сайті. Також тут є адреса, фото, локація.
 • Церква Петра і Павла

  Жовква, Жовква
  Церква Петра і Павла у Жовкві була збудована на початку 90-их рр. минулого століття. Який вигляд має сучасна церква? Дивіться фото на сайті. Також тут є більше інформації.
 • Церква Різдва Пресвятої Діви Марії

  Жовква
  Церква Різдва Пресвятої Діви Марії (Богородиці) у Жовкві вражає своєю по-особливому сакральною атмосферою. Під час екскурсії у Жовкві обов'язково сюди завітайте. На сайті є розміщення на карті та фото храму.
 • Церква Св. Миколи

  Жовква, Жовківський р-н, с. Крехів
  Під час екскурсії у Жовкві зайдіть до Церкви Св. Миколи. Такий унікальний інтер'єр Ви більше не зустрінете ніде. На сайті є фото інтер'єру та локація на карті Жовкви.
 • Церква Св. Параскеви

  Жовква, Жовківський р-н, с. Крехів
  Церква Св. Параскеви у Крехові дерев'яна, світла та навіює позитивні думки. На сайті є фото та розміщення на карті.
 • Церква Святої Трійці

  Жовква
  Унікальні пам'ятки архітектури у Жовкві Церква Святої Трійці та Різдва Пресвятої Богородиці повністю збудовані із дерева. Обидві мають типову архітектуру Галичини, але унікальні різні іконостаси. Ви маєте це побачити. На сайті є розміщення на карті та фото.Знайдено об'єктів: 11
Сортувати по

× Релігійні споруди × clear all