Культура — Релігійні споруди, Жовква

Новий рік Львів 2021
Розташування


Тип закладу
Новий рік Львів 2021
Новий рік 2021 у Львові

Культура — Релігійні споруди, Жовква

Результатів підбору: 11
Сортувати по

Василіанський Монастир та Церква Серця Христового

Василіанський Монастир та Церква Серця Христового, що у Жовкві (Львівщина) розміщені у будівлі з унікальною історією. Також тут покояться мощі святого мученика Парфенія. На сайті є розміщення на карті монастиря та його фото.

Жовква

Костел Святого Лаврентія

Костел Святого Лаврентія у Жовкві вражає своєю простотою та довершеністю. Під час відпочинку та екскурсії подивіться на нього обов'язково. На сайті є його розміщення на карті та фото, щоб Ви краще зорієнтувались на місці.

Жовква

Крехівський монастир

Віртуальний 3D-тур Львовом (Жовква, с. Крехів) - Крехівський монастир. Історична довідка та опис. Крехівський монастир на карті!

Жовква, Жовківський р-н, с. Крехів

Синагога

Синагога у Жовкві вважається найбільшою та найкрасивішою у Європі. Хоч і значна її частина була зруйнована, Ви таки можете побачити її фасад. На сайті є 3D фото та локація на карті.

Жовква, Жовква

Церква Йосафата (Домініканський костел)

Домініканський костел (Церква Йосафата) у Жовкві є визначною пам'яткою архітектури, ще однією перлиною мистецтва. Дізнайтесь більше про особливості на сайті. Також тут є адреса, фото, локація.

Жовква

Церква Петра і Павла

Церква Петра і Павла у Жовкві була збудована на початку 90-их рр. минулого століття. Який вигляд має сучасна церква? Дивіться фото на сайті. Також тут є більше інформації.

Жовква, Жовква

Церква Різдва Пресвятої Діви Марії

Церква Різдва Пресвятої Діви Марії (Богородиці) у Жовкві вражає своєю по-особливому сакральною атмосферою. Під час екскурсії у Жовкві обов'язково сюди завітайте. На сайті є розміщення на карті та фото храму.

Жовква

Церква Св. Миколи

Під час екскурсії у Жовкві зайдіть до Церкви Св. Миколи. Такий унікальний інтер'єр Ви більше не зустрінете ніде. На сайті є фото інтер'єру та локація на карті Жовкви.

Жовква, Жовківський р-н, с. Крехів

Церква Св. Параскеви

Церква Св. Параскеви у Крехові дерев'яна, світла та навіює позитивні думки. На сайті є фото та розміщення на карті.

Жовква, Жовківський р-н, с. Крехів

Церква Святої Трійці

Унікальні пам'ятки архітектури у Жовкві Церква Святої Трійці та Різдва Пресвятої Богородиці повністю збудовані із дерева. Обидві мають типову архітектуру Галичини, але унікальні різні іконостаси. Ви маєте це побачити. На сайті є розміщення на карті та фото.

Жовква
Total: 11

Нові заклади на Virtual.ua