Де поїсти — Кафе, Кав'ярні, Львів


Осінні знижки

Кава зі Львова – це сувенір, який найкраще передасть запах та атмосферу, якими наповнений Львів. Бути у Львові й не випити кави в одній, а ще краще кількох оригінальних львівських кав’ярнях – це велика втрата під час відпочинку у Львові. Адже львівські кав’ярні стали легендами серед туристів. 
 
Звісно, в меню львівських кав’ярень буде кава, але, насамперед, Вас здивує різноманіття її сортів, способів приготування та подавання. Вам може здатись, що потрапили у кавовий рай, хоча це і рай чаїв, коктейлів, вин та коньяків.

Особливої уваги заслуговує випічка львівських цукерень. Кожен заклад випікає смаколики сам і тримає таємниці цього процесу в таємниці. Ви не зможете втриматися, щоб не спробувати львівського сирника в шоколаді. А коли аромати щойно спеченої шарлотки просочаться через двері кухні та наповнять кав’ярню – від замовлення другої порції солодощів втриматися майже неможливо. Особливою темою для захоплень будуть цукерки та тістечка ручної роботи, які аж шкода їсти, щоб не руйнувати красу. І, що важливо, цей відпочинок у Львові буде доступним для кожного гаманця.
 
Кафе Львова зачарують Вас не лише своїми ароматами, а й дизайном та атмосферою. Аксесуари, вигадливо прикрашена стеля, картини – все доповнює дух старовинного та прекрасного Львова.
 
Якщо після того, як поп’єте каву у Львові, Вам не захочеться спати, то гайда до нічного клубу! Ви можете вибрати щось із переліку активного відпочинку у Львові і, врешті, відпочити у сауні.

Якщо для Вас є трудністю визначитись, куди сходити під час відпочинку, то кафе Львова і віртуальні подорожі ними є на нашому сайті. Тут можна не тільки розглянути інтер’єр та екстер’єр кав’ярні, а й замовити столик для романтичних посиденьок по-львівськи, дізнатись адресу якоїсь кав’ярні, розміщення на карті та графік роботи.


Знайдено об'єктів: 240
Сортувати по

× Кафе, Кав'ярні × clear all
Знайдено об'єктів: 240
Сортувати по

× Кафе, Кав'ярні × clear all