Відпочинок у Карпатах — Україна
більше 1000 грн./доба


Wow Conference 2019

VIP-відпочинок у Карпатах – це найкращий, найдорожчий відпочинок, який починається із моменту його планування. Адже вже від моменту його організації все буде на найвищому і найкращому рівні.
Інформація про Карпати: це неймовірний відпочинок у горах, який чекає на Вас протягом всього року. До того ж, Карпати – один із найвідоміших курортів України.
Орендувати будинок у Карпатах із найкращими умовами – ціна буде більше 1000 грн./доба. Але разом із цим Ви отримуєте проживання у найкращих умовах і найкомфортніше житло.
Відпочити в Карпатах біля басейну, в якому будете плавати лише Ви і вдень, і вночі на фоні неймовірних гір – хіба ж не мрія? VIP-відпочинок у горах Вам це забезпечить.
Також будьте певні, що найдорожчий відпочинок у Карпатах – це найсмачніші страви із усього світу. І гуцульську кухню треба спробувати обов’язково!
Ціни на найкращий і найдорожчий відпочинок у горах коливаються від 1000 грн./доба і більше. Але пам’ятайте, що це найкращий відпочинок у Карпатах, де «все включено»!Знайдено об'єктів: 8
Сортувати по

× більше 1000 грн./доба × clear all

 • Готель-замок «Вежа Ведмежа»

  Волосянка, вул. Опришків, 1
  Готельно-відпочинковий комплекс «Вежа Ведмежа» (Львівщина) — це вишуканий відпочинок на будь-який смак, будь-якою компанією та в будь-яку пору року!
 • Готельний комплекс «Grand Villa»

  Східниця, вул. Данила Галицького, 26
  «GRAND VILLA» у Східниці — невеликий затишний готельний комплекс для комфортного відпочинку з басейном, вишуканим рестораном європейської та української кухні, можливістю оздоровлення мінеральними водами Трускавця, широким спектром різноманітних SPA-процедур та активого відпочинку.
 • Готельний комплекс «Карпатський Едельвейс»

  Сколе, вул. Князя Святослава, 35
  Мотель «Едельвейс» у Сколе (Львівщина) — з першого погляду справить на Вас незабутнє враження. Якщо Ви хотіли коли-небудь відчути себе справжнім мисливцем або просто відвідати цікавий музей — то Вам саме сюди. Виконаний в дусі українських традицій, мотель «Едельвейс» запрошує всіх відпочиваючих в будь-яку пору року.
 • Готель-курорт «Коруна»

  Татарів, Івано-Франківська область, Яремчанський р-н., с. Татарів, ур. Піги, 660
  Готель-курорт «Коруна» розташований в самому центрі українських Карпат в селищі Татарів. На території знаходяться вісім дерев’яних котеджів, в кожному з яких декілька номерів, ресторан, сауна. Інтер’єр готелю виконаний в карпатських традиціях — поєднання каменю та дерева, живого вогню каміна і старовинних меблів, нових будинків і відреста
 • Вілла «Мілена»

  Поляниця, Івано-Франківська область, Буковель, с. Поляниця, вул. Карпатська, 73в
  Вілла «Мелена» відпочинок в Карпатах в Яремче. Це проживання в деревних будиночках, це чудовий відпочинок і зимою, і влітку. Для Вас організовано прокат лиж та спорядження, прокат велосипедів, верхову їзду, баню з басейном. Тут смачна домашня кухня. Все це за доступними цінами.
 • Готель «Перлина Карпат»

  Славське, вул. І.Франка, 43 б
  Готель «Перлина Карпат» у Славському (Львівщина) гостинно запрошує поціновувачів колоритного відпочинку на лоні природи! Тут Ви отримаєте максимум користі від перебування на свіжому повітрі і будете приємно здивовавані затишними умовами з європейським рівнем обслуговування та щирою українською гостинністю.
 • База відпочинку «4 сезони»

  Славське, вул. Шевченка, 105
  База відпочинку «4 сезони» у Славське: 3D фото усіх номерів, детальний опис усіх послуг та розваг, які можливі на території бази, баня, басейн, активний відпочинок… Для Вас цей відпочинок буде незабутнім у будь-яку пору року!Знайдено об'єктів: 8
Сортувати по

× більше 1000 грн./доба × clear all