Відпочинок у Карпатах — Україна
менше 250 грн./доба

Ресторани та кафе Львова з літніми терасами та майданчиками 2020
Розташування


Тип закладу
Послуги і розваги
Ціни на проживання
Додаткові параметри
Ресторани та кафе Львова з літніми терасами та майданчиками 2020

Відпочинок у Карпатах — Україна
менше 250 грн./доба

Результатів підбору: 10
Відпочинок в Карпатах доступний для усіх, адже ціни на нього менше 250 грн./доба. Насправді відпочинок не потребує так багато коштів, як може здаватись на перший погляд. Адже ціни нанайдешевший відпочинок у Карпатах менше 250 грн./доба в гарних умовах.
Орендувати житло у Карпатах не буде проблемою. Ви будете задоволені умовами проживання навіть під час найдешевшого відпочинку у горах. Дозвольте собі втекти на декілька днів від міської метушні.
Бюджетний відпочинок у Карпатах залишить неймовірні спогади та емоції. Проживання в приватному секторі, або у дерев’яному котеджі ціною до 250 грн./доба.
Економний відпочинок в Карпатах додасть Вам сил та покращить самопочуття. Проведіть вихідні або декілька днів відпустки в горах – і це буде один із найкращих спогадів. Відпочинок у Карпатах влітку, взимку та в інші пори року буде неймовірно казковим.
Знайти найдешевше житло у Карпатах, що буде коштувати менше 250 грн./доба, добратись до гір і відпочивати – ось плани на літо!

Сортувати по

База відпочинку «Карпати ТК»

База відпочинку «Карпати ТК» розташована в самому центрі курортного містечка Славське. Популярний серед туристів куточок Карпат вже давно заробив собі статус «Мекки» для туристів у будь-яку пору року. Готель приймає гостей в 25 номерах (двомісні, двокімнатні та двоярусні апартаменти). Також тут є 2 сауни.

Славське, вул. Шевченка, 2
+38 (03251) 421 71, +38 (067) 777 80 66, +38 (067) 670 10 51
http://karpaty-slavsko.com.ua
Total: 10

Нові заклади на Virtual.ua